Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 021
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Да ви се оплача,въведох си данните за ДМ но нищо не стана,натискам генерирай свое валчер и не презарежда страницата,някой имал ли е такъв проблем.

# 1 231
  • Мнения: 36 482
Ако и тук не искаха данни, щях да пробвам да запиша и братовчедките си (те не участват в игри и са в друг град - веднъж ги записах в една игра и дори не си взеха наградата, въпреки че им обясних как (беше нещо дребно - трябваше да се пратят данни на определен имейл)). Обаче се съмнявам, че ще извадя такъв късмет...

# 1 232
  • Мнения: 1 027
И аз уцелих едни ръкавички, въведох си данните , магазин и емайл и нищо. Нямам емайл. Не свалих и ваучер, защото мислех че ще дойде на пощата. Сега дали да ходя да проверя?

# 1 233
  • София
  • Мнения: 2 817
И аз не получих имейл, но си запазих ваучера. Доколкото разбирам, май си зависи от магазина - дали ще ти го поискат или не.

# 1 234
  • Мнения: X
Аз спечелих едни изкуствени мигли , падна ми се и лигавник и барче ,но тях не ги заявих Joy

# 1 235
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
И аз питам на София мел бележките за всички тегления ли важат или само за дневните награди?

# 1 236
  • Пловдив
  • Мнения: 515
В правилата на ДМ пише , че само срещу лична карта си вземаш подаръка . Така че спокойно мога да поспоря с управител ако ми искат и ваучера .

# 1 237
  • Мнения: 2 290
За получаване на наградите ваучер не искат, личната карта е достатъчна.

# 1 238
  • София
  • Мнения: 22 945
А след като спечелиш веднага ли ти излиза името в системата им, че имам работа после до Парадайс, да я свърша и тази работа.

# 1 239
  • Мнения: 2 005
Аз пак изпуснах ДМ Sad

# 1 240
  • Мнения: 2 404
А след като спечелиш веднага ли ти излиза името в системата им, че имам работа после до Парадайс, да я свърша и тази работа.
Явно не излиза веднага, вчера спечелих някакви ръкавици за еднократно ползване, днес отивам в магазина и се наложи да ги почакам, звъняха някъде и ми ги дадоха. Бях си разпечатала ваучера, аз си държах личната карта в ръка, и те не я погледнаха. Laughing

# 1 241
  • Мнения: 1 966
Аз също съм с награда от Нивеа, но нямам смс. Някой друг като мен има ли, или да им пиша?

# 1 242
  • Мнения: 2 290
Половин час след като уцелих вчера еднократните ръкавици бях в ДМ-ма,
списък все-още нямаха, но за 3 минути ми връчиха пакетчето, само погледнаха ЛК/на ММ,т.к.той ги спечели/.
Тези ръкавици се оказаха за почистване на лице, та мъжОт се размина с миенето на чинии Joy

# 1 243
  • Мнения: 1 467
Някой има ли представа тези овлажняващи ръкавици на Ебелин за какво са? Пише че са напоени с измивен лосион, но никъде не пише за лице ли се използват? Иначе съм доволна днес от ДМ - моят приятел спечели изкуствени мигли хахах

# 1 244

Общи условия

Активация на акаунт