Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 46 017
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 799
Интересувам се как се казва началникът на 1-во РПУ.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 125
Здравейте, търся часовникар за смяна на батерия в района.

# 152
  • Мнения: 1 799
Здравейте, търся часовникар за смяна на батерия в района.
На пазар Слатина има една жена - срещу пици Попай, пада се отстрани на магазините зад ресторанта.

# 153
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
здравейте, ще ви следя, за да не изпускам връзката с квартала. Simple Smile

новост за мен беше, че Сотирова е в "дупката" под стъпалата. не разбрах дали всички ЛЛ или само тя.


Интересувам се как се казва началникът на 1-во РПУ.
според новините - старши комисар Калоян Милтенов, но не бих им вярвала на 100%. все нещо са пропуснали.

сигурно вече са намерени, а може би и ушити...

Здравейте! Интересува ме дали в района се продават конци за пошиване, не е нужно да са за гоблени. Този магазин в покрития пазар в Слатина го знам.

аз съм си купувала много неща от тук. не знам къде в покрития пазар има. Simple Smile

# 154
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте, търся часовникар за смяна на батерия в района.

Мисля, че съм виждала към пазара. До големия магазин за разни дом. потреби, памперси и пр. Отстрани на този магазин има часовникар (ако не се бъркам)

# 155
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, търся часовникар за смяна на батерия в района.

Малко със закъснение, но аз ползвам часовникара в Скай Сити срещу изходите на Фантастико.
Ако не е за часовник, можете да поолзвате и ключаря на същото ниво, там смяната е безплатна щом купувате батерията от него.

# 156
  • София
  • Мнения: 5 885
Здравейте, търся часовникар за смяна на батерия в района.

Малко със закъснение, но аз ползвам часовникара в Скай Сити срещу изходите на Фантастико.
Ако не е за часовник, можете да поолзвате и ключаря на същото ниво, там смяната е безплатна щом купувате батерията от него.
той вече май не е там.... на същото място са ядки, това от няколко седмици

# 157
  • Мнения: 228
Здравейте!

Моля за препоръка на козметичен салон/конкретна козметичка за оформяне на вежди.
Благодаря предварително!

# 158
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте!

Моля за препоръка на козметичен салон/конкретна козметичка за оформяне на вежди.
Благодаря предварително!

Жена ми е много доволна от Аббас.
Салонът е Аббас Стайл и се намира на ул. Коста Лучев 31.

Оформя вежди и бради с конец.
Мога да предоставя телефон за връзка, ако не го намерите в интернет.

# 159
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
в гаражче срещу скай сити?
Simple Smile и аз съм чувала добри неща за него.

аз съм доволна от Юлита в този салон

# 160
  • Мнения: 3 960
Аз ходя при Илиана.
Доволна съм. Не мога да дам точен адрес, защото мен ме заведе приятелка, но на картата се вижда горе долу къде е. В блока на първия етаж. Мога да дам телефон ако някои иска случайно.

# 161
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте,
Виждам, че темата не е много активна, но ще се радвам, ако някой се включи с препоръка за добър личен лекар в Гео Милев, Редута или района.
Благодаря!

# 162
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
ние сме при Вера Сотирова. преди беше в клинка горе в Редута, не се сещам точния адрес, сега е в 22 ДКЦ.
педиатър е, има си контактите, праща на специалист...
доволни сме

# 163
  • Мнения: 250
Здравейте!  Можете ли да ми препоръчате добър зъболекар в района? Става въпрос за малко по-сложен случаи, клатещи се зъби, мостове, погрешно извадени зъби и т.н. (на голям човек). Уви, предишният ни зъболекар, д-р Заяков, почина и не сме намерили добър заместник. Потенциално може да се обсъди и имплантология, но въпросът е стоматологът да си разбира от работата и да не гледа на нас като касичка и да се предлагат абсолютно излишни и скъпоструващи опции.

# 164
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
Здравейте!  Можете ли да ми препоръчате добър зъболекар в района? Става въпрос за малко по-сложен случаи, клатещи се зъби, мостове, погрешно извадени зъби и т.н. (на голям човек). Уви, предишният ни зъболекар, д-р Заяков, почина и не сме намерили добър заместник. Потенциално може да се обсъди и имплантология, но въпросът е стоматологът да си разбира от работата и да не гледа на нас като касичка и да се предлагат абсолютно излишни и скъпоструващи опции.

доволна съм от този

при него ходим с детето, но нашите са си стандартните неща - годишни прегледи и пломби. не работи със здравна каса.

в тази къща има кабинет и за тази стоматоложка съм чувала само добри неща - специализации в чужбина, всякакви напреднали технологии...
 щяха да ме препоръчат за пациент, но реших, че не ми се влиза в такова затворено общество.

Общи условия

Активация на акаунт