Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

• 17 315
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • пак там
Личен лекар, да. Добра е, но е много претоварена. Аз съм записана при нея. И детето си водя при нея, че от педиатърката им ме хваща тремор само като се сетя за нея. В началото й беше неудобно, но вече си го е приела за "свой".

Но приема сутрин в понеделник, сряда и петък, а във вторник и четвъртък - следобед. И съответно бабите, дето висят пред лекарския кабинет, в тези дни "освобождават" опашката сутрин.

# 91
Много ви благодаря за отговорите!
И че споменахте за кабинета на GP-то.
Моята лична лекарка ми каза че при нея постоянно идват пациенти с Ковид, знаещи че са болни и не спазващи никаква карантина. Явно не мога да намеря нито една лаборатория в България в която да няма досег до болни от вируса хора Sad
Търся някаква химера Sad
Как ще си направя изследването сега Sad
Отчаях се...

# 92
  • пак там
Най-вече като се успокоите и престанете да се плашите от ковид. И останалото ще се нареди.

# 93
Боледувала съм от подобен вирус. Едвам оцелях. Знам от първа ръка какво е.
Парен каша духа! Не ги е страх само хората, които никога не се разболяват и имат здрава имунна система, за тях ще е просто грипче и преболване на главата. Чистосърдечно им завиждам на този природен шанс.

# 94
Проверете Бодимед на Николай Коперник. Лятото там си правих същото изследване и не правеха пср тестове. Има телефон в нета, обадете се и питайте.
Като инфо, ако сте бременна, имате предимство. Въобще игнорирате опашката и влизате.
Вътре имат тяхно коридорче за изчакване. За спокойствие може да си сложите ръкавици, маска и шлем (да и двете). Наблизо е Галакси център, там също може да изчакате в някой коридор.

# 95
  • пак там
Всеки със страховете си...

Общи условия

Активация на акаунт