Лидл 122 - Декември

  • 122 641
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 36 848
Забравих да споделя нещо малко странно - онзи ден, като ходих, взех едни такива бонбони за 5 и нещо: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=17014
Бяха с оранжевия етикет лепенка на преоценените стоки и всичко си беше написано правилно. Почудих се дали не са отваряни, но не изглеждаше така. На касите имаше много от същите по 8 лв. Сега пак ги прегледах и ги отворих за празника, и им няма нищо - нито кутията е наранена, нито е ядено от тях... Дали не съм изпреварила някой служител, който е мислел да ги вземе?...

# 316
  • Мнения: 69 233




Нормална. М-ка. Не е торбеста..напротив вталено стои.

# 317
  • Мнения: 2 234
Само на мен ли ми е харесал щоленът? Моя не е глетав, а взех от големия 1 кг. Вътре посредата е марципан, не е оцветен, а си е бял/бежов. Аз много обичам марципан де Yum Стафидите са ми малко в повече, но всичко друго е супер.
Аз напоследък почти нищо не си харесвам, е от бута ще взема, че ми се получава много добре във фолио.
Аа, да похваля трюфелното песто от Делукс серията - добавих го в сметанов сос в манджа и е мммм!

# 318
  • Мнения: 10 214
Аа, да похваля трюфелното песто от Делукс серията - добавих го в сметанов сос в манджа и е мммм!
Ох, божке, това ме подсеща за пастата с трюфели. Някой писа, че е приятна, обаче аз още като я отворих такава смрад се разнесе из кухнята... Confounded После я мих, насилих се и да я готвя, пооправи се, нооо кухнята си имаше нужда от сериозно проветряване. Не бих повторила.

# 319
  • Мнения: 69 233
Всякакви видове песто и маслинови и други пасти избягвам - такова ситно смляно с незнаен състав...мерси съм...

# 320
  • Варна
  • Мнения: 236
И аз много харесвам щолен. Взех разфасовка от 250 гр. само със стафиди, защото мразя марципановия вкус. Хубав сладкиш, ароматен (на мен ми мирише на козунак), плътен и в никакъв случай - глетав. Може наистина марципанът да е създал илюзия за влага? Тези дни ще правя щолен у дома, пък ще сравнявам плюсове и минуси между двата.

# 321
  • Мнения: 2 976
Да не бъркате марципана в щолена с тесто? Марципанът е бял - да не би някой да си представя шоколад...
Именно, затова и казвам, че намирам за нормално това, което тук наричат глетав. В щолена без марципан я няма тая екстра, пак си е плътен, какъвто трябва да бъде, но не е глетав. Това си е консистенцията на марципана, стои как да кажа, воднисто. А мирише на джибри, щото сушените плодове се киснат в алкохол. Изобщо - щолените в Лидл са си перфектни, просто това е специфичен десерт и не на всеки допада (както и марципанът, впрочем). Някъде по-напред някой го нарече кекс, еми не е кекс и не трябва да се сравнява с кекс, козунак или панетоне, защото просто няма нищо общо.

# 322
  • софия
  • Мнения: 25 815
Ох, божке, това ме подсеща за пастата с трюфели. Някой писа, че е приятна, обаче аз още като я отворих такава смрад се разнесе из кухнята... Confounded После я мих, насилих се и да я готвя, пооправи се, нооо кухнята си имаше нужда от сериозно проветряване. Не бих повторила.
Отвратителна е тази паста. Бях купила, направих и я изхвърлих. Не можахме да се насилим да я изядем. Помня я добре, а е било миналата или по-миналата година. Силен мирис на химия.
Учудих се, когато някой я похвали в темата, но всеки е с различен вкус.

# 323
  • Мнения: 2 752
Искам да попитам каква е политиката на Лидъл за смяна, само от където е взета стоката или от всеки магазин може да се замени?

# 324
  • Варна
  • Мнения: 10 808
От последните страници за щолени и термобельо най ми хареса снагата на Тета.Grinning

# 325
  • Мнения: 24 687
Искам да попитам каква е политиката на Лидъл за смяна, само от където е взета стоката или от всеки магазин може да се замени?
Може да смениш във всеки магазин срещу касов бон

# 326
  • Мнения: 69 233
Може да връщате/сменяне във всеки филиал, дори и в друг град. Нужен е само касовия бон...


Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 19:15 от teta75

# 327
  • Варна
  • Мнения: 236
Някой купувал ли си е кафеварката? Всъщност пускали ли са я предни сезони? Ще ми се да я взема за подарък и дано е хубава...

# 328
  • Мнения: 4 822
Здравейте.

Харесах светещият глобус, който ще бъде пуснат на 10.12. Но тази черна окръжност нещо не ми допада. Не ми се вярва, чрез нея да е обозначен екваториалния пояс/Екватора. 
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=18387

# 329
  • Мнения: 69 233
Пускат я всяка година кафеварката. И джаджите за чай. И термосите...изобщо се въртят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт