Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 13 ФИНАЛ /03.12. - 11.12.2018/

  • 83 563
  • 3 479
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 729
Влизам и аз тук. Бившата тъща на Благо е по-хубава от дъщеря си. Направо ми блокна лаптопа. Невероятна жена. Напомня ми малко Джейн Фонда. Харесвам жени на възраст, които изглеждат по този зашеметяващ начин. Браво!
Точно и на мен много ми прилича на Джейн Фонда . Сестра и също е много хубава

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Благодарности за новата тема smileys! И за корекцията на заглавието също. Flowers Blossom
Айде Вулевица да си оди, че има свинска глава да заравя!( Щраус ще става) Animal Pig

# 32
  • Мнения: 6 493
Добър ден!

Пропуснала съм да гласувам в анкетата...
Според мен като най-малко влияещ играч на играта е Стойко, мисля, че ще се разделим с него тази вечер.
Албена с тоя "урод сплескан" направо изстреля Никита на финал с Блаткови. А зависи от сглобяването на уикенд кадрите, може да я направят и победител. Disappointed
Цецо не вярвам да напусне днес, че ще трябва да спи пред Нови Хан.Simple Smile
Албена и Джулка, когато и да бъдат изгонени все ще е късно. Smiley
От Гъмето и Уош предпочитам Уош да победи. За съжаление не е в центъра на събитията, но достойно представяне досега.

# 33
  • Мнения: 1 530
Много ми е интересно да науча какви са отношенията на някои участници с техните родители, майки. Примерно Джугани нз какви са й отношенията с майка й, не е казвала за това нищо. Катоя гледам втрои сезон как се дзвери на по възрастните жени, и всеки път с неуважение точно, че били възрастни, пък тя видиш ли млада, най вероятно това е слушала вкъщи.
Джизъса примерно с майка му какви ценности е искала да възпита, как е стигнал дотука така да се  излага.
Златка с баща й, явно е нвпукист.
Албена с нейната майка е леле, нз как я е възпитала. И другите са малко мъгла, А Гъмов пък съвсем.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 886
Стойко беше и предишният път " пренавит".
Не е лош, ама гъзолизец е.
Такива хора не търпя.

# 35
  • Мнения: 3 485
Благодаря за темата  Flowers Hibiscus

Какво облекчение почувствувах днес след като Патрашкова липсваше в "На кафе".Писна ми да я гледам сутрин и вечер и да слушам компетентните и мнения по всички въпроси.
Подкрепям Гъмов или Уош.

# 36
  • Мнения: 1 673
Я-я май не се яви да го интервюира този компетентен панел в "На мезе"?
И май нито едно друго интервю не виждам?
Близките му и приятелите му му се радват из фейса, обратно е на сцената и е с изключен телевизор, май?
И правилно прави, де.
Само ние тука дремем да видим Блаткини какво още могат да предложат на клиентите. Tired Face

# 37
  • Мнения: 20 157
На колко години е Благовата тъща?

# 38
  • София
  • Мнения: 7 886
На колко години е Благовата тъща?
На годините на Благо Joy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 712
ЯЯ си е във Варна, през уикенда с жена си са били в популярен за музикантите клуб. Чух, че добре са си изкарали... хич не ги мисли блатки, гнязове и т.н.

# 40
  • Мнения: 1 248
Много ми е интересно да науча какви са отношенията на някои участници с техните родители, майки. Примерно Джугани нз какви са й отношенията с майка й, не е казвала за това нищо. Катоя гледам втрои сезон как се дзвери на по възрастните жени, и всеки път с неуважение точно, че били възрастни, пък тя видиш ли млада, най вероятно това е слушала вкъщи.
Джизъса примерно с майка му какви ценности е искала да възпита, как е стигнал дотука така да се  излага.
Златка с баща й, явно е нвпукист.
Албена с нейната майка е леле, нз как я е възпитала. И другите са малко мъгла, А Гъмов пък съвсем.

За другите не знам, но Благо произлиза май от добро семейство. Има и брат и с него и с родителите си е в добри взаимоотношения. С първия си хонорар им е купил кола!

# 41
  • Мнения: 1 248
Благодаря за темата  Flowers Hibiscus

Какво облекчение почувствувах днес след като Патрашкова липсваше в "На кафе".Писна ми да я гледам сутрин и вечер и да слушам компетентните и мнения по всички въпроси.
Подкрепям Гъмов или Уош.


А аз я глвдам всеки ден на билборд по диагонал на Мол София! Рекламира бижута...

# 42
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Благодаря за темата 💐
И според мен Джуджан ще излезе 🤔
Злата и за мен знаеше за пръстена, затова беше летяща от щастие в Петък .
Тъщата на Блажко по-хубава от щерка си и Злата в едно 😄

# 43
  • Мнения: 486
Благодаря за темата.

# 44
  • Мнения: 13 766
А тя истинска тъща ли е? Да не е втора жена на таткото?
А иначе какво се чудите - кой знае колко корекции е имала и тя и как не излиза от салоните за красота. И за разлика от Джулата се прави наистина с пари  Wink

Каква е тази къща на Благой? Има ли къде да се види?
ПП. Намерих я Simple Smile
Е тя нали уж на първата жена и децата е била оставена!? Мъже!!!

Последна редакция: пн, 03 дек 2018, 12:13 от птица

Общи условия

Активация на акаунт