Боли ме кожата-нормално ли е?

  • 3 840
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Мене много ме сърбеше в началото на бременността, сега вече не.Според мене е от бебето  Wink

# 16
  • Мнения: 490
искам да ви попитам и аз нещо- моля споделете какви кремчета ползвате за мазане на кожата, аз питах една позната и тя ми препорача само зехтин.Мойта кожа е много суха и ме сърби ужасно

# 17
  • Мнения: 2 039
Стига с тоя зехтин бе,да не сме туршии  newsm62!В магазините продават какви ли не мазилца и олиа за бременни кореми,за всеки джоб!Пък те ако решат да се появят гадините(става въпрос за стриите!),никой не може да ги спре Twisted Evil!!!Аз например се мажа през деня с лосион за тяло на Ив Роше(праскова) или Дав,а вечер преди да си легна-с едно олио от Германия - Клеър Фишър Мама или с едно масло за тяло от пшенични кълнове,купено от масажистката ми.За сега ми действат ок,моля се да ме спасят от страничните ефекти на бременността Praynig Praynig Praynig!!!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
И на мен ми беше много опъната кожата, сърбеше ме, а като я чешех, все едно не чешех себе си - сякаш кем безчувствена, хем болезнено - но сърбежа не отминаваше. Мажех се сутрин и вечер, но в началото на 9ти месец като слезе бебето надолу и като се нацепих за 2 дни  #Crazy - елате да ме видите - с едни стрии и кожа като на бабичка съм около пъпа. Ми, цял бански му е майката вече!

# 19
Да ти кажа чесно и аз го имам този проблем и то от почти 1 месец.Имам чувството че ще ми се скъса кожата особенно когато легна на една страна и се подпирам с възглавничка.Казаха ми че е нормалнокожата се била разпъвала. Rolling Eyes За сега нямам стрий и да се надявам че няма да имам и до края ама това си е божа работа.Мажа се само  с по мазен крем.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 785
Ох, това много болна тема ...  ooooh!
Значи, първият път се разминах само с няколко почти невидими стрийки около пъпа (но болката беше повече като сърбеж), обаче сега какво станаааа... #Cussing out - стрии, увиснала кожа и даже май почти скъсани коремни мускули...Внимавай за това, което ти е казала Валентина - кожата да стане някак безчувствена, това се получи и при мен, а съм се мазала с най-скъпите мазила по 2 пъти на ден...

# 21
  • Мнения: 490
аз да ви се похваля - купих си един лосион много съм доволна. Сега няма сърбежи и кожата ми е спокойна и мека

# 22
  • Мнения: 8 917
Към края на бременността от разтягането беше започнала да ме сърби, но да боли newsm78 - не. Може би кожата ти е по-суха. Мажи се редовно и предполагам ще отмине Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,и мен много ме болеше кожата на корема от 33-34 г.с.нататък,когато започна много да се разширява.Не ме сърбеше толкова,но ми идеше да я махна от себе си.Много неприятно усещане,но няма спасение Crossing Arms
От цялата работа обаче ми остана само една микроскопична стриика отстрани,която почти не се вижда Laughing

Общи условия

Активация на акаунт