Уши, нос, гърло - гр. София - тема 2

  • 33 992
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 271
Здравейте. Моля, препоръчайте добър УНГ за възрастен. Става дума за често кървене от носа. Жената е прегледана от УНГ, който каза, че има проблем с голям, оголен кръвоносен съд, който кърви и трябва да се изгори. Бяхме 2 пъти в кабинета на доктора, изгори го с Аргентум никтрикум, но ноздрата периодично продължава на кърви. След горенето кърви по-малко, но проблемът продължава. Проблем с кръвното няма, правени са кръвни изследвания и няма отклонения и там. Благодаря!
Опитайте да приемате по 5 гранули Фосфор - хомеоптично лекарство - поне 3 пъти на ден за седмица-две.
На мен лично много ми помага, когато съм имала кръвотечения от носа след хрема, а това
беше често преди време.
Относно обгарянето на кръвоносни съдове - мислех, че това вече не се прави, даже го отричат, защото може да предизвика сраствания в носа.

# 121
  • София
  • Мнения: 261
Здравейте, бихте ли ми дали мнение за д-р Венцислав Стоянов от Торакс ? Благодаря !

# 122
  • Мнения: 1 396
Здравейте, бихте ли ми дали мнение за д-р Венцислав Стоянов от Торакс ? Благодаря !
Миналата зима ходих при него. С много добри впечатления съм!

# 123
  • София
  • Мнения: 261
Предполагам , че е добър специалист.

# 124
  • Мнения: 2
Аз съм много доволна.Втора година си водя детето само при него (на 4 и половина е).Страхотен диагностик, лечението,което прилага винаги е ефективно и има страхотно отношение и подход към децата 🙂 .

# 125
  • Мнения: 2
Здравейте, някой да е правил премахване на трета сливица на дете в Софиямед ? Ние бяхме на преглед при др.Душков, установи силно уголемена 3та сливица и препоръча да я махнем възможно най-скоро. Записахме се за операция през месец Юни.

# 126
  • Мнения: 271
Моля да споделите мнения за д-р Йорданов или д-р Грозданов от Софиямед? Някой да е правил септопластика там?

# 127
  • София
  • Мнения: 1 222
Моля за насоки към УНГ лекар, който прави качествено обгаряне на капиляри в носа .

# 128
  • Мнения: 48
Моля за насоки към УНГ лекар, който прави качествено обгаряне на капиляри в носа .
Не знам дали ще помогна, но на един познат са му ги обгорили в Окръжна болница св. Анна. Той е бил със сериозен кръвоизлив от носът. За сега няма проблем. Но кой лекар, не знам. Едва ли са много в отделението.

Общи условия

Активация на акаунт