Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 069
  • 724
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 211
Относно опаковането на парфюмите за транспорт, най-зле при мен са се представяли Парфимо. Имал съм няколко поръчки от тях, при които парфюмите са увити с единичен слой бабъл фолио и се търкалят свободно из кашончето.
От друга страна Ензо/Нотино винаги са си опаковали нещата перфектно.

П.П. Не съм поръчвал нищо от Парфимо от поне 6 месеца. Сега може да са се подобрили в това отношение.

# 406
  • Мнения: 22 867
А моите от парфимо идват така добре опаковани в по-голямо кашонче, че два пъти реших, че ми изпращат и подарък  Joy, щото си знам колко голяма е кутията на поръчания парфюН. Омотани са с много фолио отвсякъде, плътно стоят в кашончето. До човек си е явно! Един се старае, друг кара през пръсти. Peace

# 407
  • Мнения: 602
Най-зле опакован парфюм съм получавала от - www.perfume-bg.eu, бяха сложили парфюма директно в плика на куриера и при мен дойде с посмачкана кутия.
От Parfimo идват винаги добре опаковани, всеки продукт омотан с фолио, та ако случайно се разтече някой, да не намокри и другите, както ми се случи веднъж - беше протекъл балсама за коса.

Последна редакция: нд, 16 дек 2018, 14:46 от elitanik

# 408
  • Мнения: 19 863
При мен най-добре опаковани са парфюмите от Нотино и Парфимо. Парфимо толкова много опаковат всеки парфюм поотделно, че понякога ме хващат нервите, докато разопаковам всяко бутилче, особено, ако са повечко.
Най-зле опаковани са идвали парфюмите от Елинор (в кашона наредени парфюми и отгоре само натъпкан найлон) и от perfume-bg.eu – поставени директно в куриерски пакет, за радост без щети, но си е на ръба.

# 409
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Скрит текст:
... Не съм поръчвал нищо от Парфимо от поне 6 месеца...
При мен най-добре опаковани са парфюмите от Нотино и Парфимо. Парфимо толкова много опаковат всеки парфюм поотделно, че понякога ме хващат нервите, докато разопаковам всяко бутилче, особено, ако са повечко.
Най-зле опаковани са идвали парфюмите от Елинор (в кашона наредени парфюми и отгоре само натъпкан найлон) и от perfume-bg.eu – поставени директно в куриерски пакет, за радост без щети, но си е на ръба.

Наистина, и аз като Николай не съм поръчвала от март тази година, но от Парфимо идваха най-зле опаковани. Един комплект дори дойде без каквато и да е опаковка, явно са разчитали на фабричната.
Нотино са отличници в това отношение, но и към Елинор нямам забележки - добре опаковат, стабилно и уплътняват кутията, която понякога е доста по-голям размер.

Като чета basila, все едно от разни сайтове пазаруваме Grinning

# 410
  • Мнения: 8 462
Най-зле от Нотино, особено за по-малките парфюми, опаковани дори не в кашон с пукащи найлончета, а просто така в една кутийка. Слава Богу без поражения. От Парфимо без забележки, всеки път в пукащо и с приложена мостра, освен ако не е обявен друг подарък. От Елинор също беше добре.

# 411
  • Мнения: 19 863
Като чета basila, все едно от разни сайтове пазаруваме Grinning
Радика, вероятно ги опаковат различни хора за различните региони или пък по поръчки, нямам представа как са им разпределени задачките, но факт е, че от един и същи онлайн магазин получаваме различно опаковани поръчки. Simple Smile

# 412
  • София
  • Мнения: 771
Според мен опаковането на Елинор е под всякаква критика. Огромен кашон! Все едно високи ботуши съм купила.
"Предвидливо" носех платнена МЕТРО торба... ами не влезе кашона. Четирите парфюма вътре бяха увити заедно и се търкаляха из целия кашон.

# 413
  • Мнения: 68 649
Нали имат кутии...а и стъклото е дебело-едва ли лесно се чупи. Като ви чета - все едно голи шишета са ви сложили...
Вярно че аз имах само един парфюм поръчан от Елинор, но нямам оплаквания...беше добре опакована КУТИЯТА с парфюма в пукащи балончета и поставена в подходящо кашонче.

# 414
  • Мнения: 1 429
Най-добре опаковани парфюми съм получавала от Венера и Нотино. Парфимо наистина поставят кутиите в един много по-голям кашон - последният път поне бяха съобразили едни торбички пълни с въздух да сложат за уплътнение. От parfum-bg-com също има какво да се желае още откъм опаковане. Но Венера са ми тотален фаворит - плътно опаковани продукти в няколко пласта фолио с балончета, при това много стегнато и добре залепено, адмирации!  Peace

# 415
  • Мнения: 8 462
И да не се счупи шишето, от търкалянето из кашона може да се набие пръскалото и после да не работи. Не може да се разчита на късмет, когато се пращат чупливи стоки.

# 416
  • Мнения: 68 649
Как ще се разбие...нали има кутия??

# 417
  • Мнения: 8 462
Дали четем правилно? Мисля, че има разлика межу РАЗбие и НАбие. Получавала съм точно такива парфюми, недобре опаковани, на които се е налагало да кажем "леко ремонтче" на пръскалото, за да функционира.

# 418
  • Мнения: 68 649
Четем. И кутията гледам - има и тя вътре предпазен картон. Точно над пръскалато.
Прекалено ми е това драматизиране...леко мнителни сте...отдавна не хвърлят стоката в буса от 5 метра и което оцелее...лично мнение.

# 419
  • Мнения: 2 478
Подкрепям, Тета. Много циврене. Никога досега не съм имал проблем с опаковането. Даже в повече ми е идвало, но така трябва за предпазване, има си стандарти.

Parfum-bg.com и Parfium.bg за София  доставят с техни си коли мини-ванчета, и слагат само в подаръчен плик кутията с парфюма и там мостри, ако слагат, заедно с касовия бон, щракнат с телбот.  Няма смисъл да опаковат.
Вече за извън София, не знам.

Parfum-bg.com са ми най-симпатични момчетата и най-много с тях съм си говорил, винаги съм получавал оригинални парфюми в срок на годност. Никакви издънки. За съжаление асортиментът не им е от най-богатите, нямат кампании с отстъпки и т.н. Явно са си намерили начин да не са най-популярният сайт, и да си въртят бизнеса. Но обслужването им е на ниво, ако щете и консултации по телефона. Често дори ароматът, който искам да купя е пред тях, и коментираме партиди и бач кодове. Разбират си от работата, включително от произхода на парфюмите, точно от коя държава се внасят.

Последна редакция: нд, 16 дек 2018, 19:26 от FragranceFanatic

Общи условия

Активация на акаунт