Раждане и хранене

  • 1 531
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 511
Цитат на: sunny_zt
Епидуралната не се влияе от кръвния поток, защото се влива в гръбначиния стълб. Още по-малко от храната.


За епидуралната- да, няма значение! Но при пълната има, при мен се наложи секцио в процеса на раждане, с пълна упойка и имах късмет, че не бях яла, защото иначе трябваше да ми промиват стомаха.

# 16
  • Мнения: 239
Много благодаря на всички мами за мненията.Аз и без това му изпуснах вече края и ям когато и каквото ми се прииска.Ами то от толкова чакане вече не се издържа,а и килограмите започнаха застрашително да растат.Затова,колкото и смешно да ви прозвучи си купих компот от ананас,който според бабешките поверия предизвиквал раждане.Не знам дали е вярно,но и нищо не губя.Утре съм на лекар и ще видим накъде вървят нещата,надявам се скоро да се похваля Grinning

# 17
# 18
  • Мнения: 3 663
Желателно е да не си яла и пила нищо последните 6 часа преди епидуралната упойка. Поне на мене така са ми казвали лекарите. Но ако раждането ти тече нормално е твърде вероятно да си минат тези часове преди да дойде моментът за упойката. Яж си нормално - просто не преяждай Simple SmileSimple Smile

# 19
  • Мнения: 144
Цитат на: sunny_zt
Аз мисля, че клизмата е задължителна и при нормално раждане и при секцио.


Глупости, клизма при секцио не се прави.

# 20
  • Мнения: 46 511
Цитат на: beni76
Цитат на: sunny_zt
Аз мисля, че клизмата е задължителна и при нормално раждане и при секцио.


Глупости, клизма при секцио не се прави.


В повечето болници се прави и при секцио!

Общи условия

Активация на акаунт