Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 522
  • 270
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 978
Съгласна съм с Panther
Цитат
Правенето на секс (любов ... етц.) много често няма връзка с мисленето. И това е и при мъжете и при ЖЕНИТЕ

Това е аболютно вярно..някои просто го правят за кеф..това е!!!Не мислят.
 Няма любов, няма чуства..има само секс, емоции, енергия, страст...момент!

# 91
  • Мнения: 5 468
Няма да се притеснявам, при коя ще отиде... Дори ще му кажа да ходи при нея... +още куп неща Wink. Щото като им се каже на мъшките, да вървят там, където са били и се сконфузват, почват да се почесват.
Ти си в по-изгодна позиция. За това не се приятеснявай толкова за неговата реакция. Тя е омъжена за мъж, от който има някакъв респект, бременна е в момента, има и едно дете... Не се плаши толкова, как ще реагира той.
Как да реагира, като е виновен? Щял да я защити... ще му стиска ли? Егати приятелството... със секс.
Ама що не им взимате малко страховете на тези ваши мъже бе? Не стига, че изневерил той, ами сега ще мислиш и как да му го кажеш, "по-така", че да не се обиди, врътне, да не прави муцки и отиде някъде не при теб.
Преди имаше тема за доверието и всички - "О, ама как? Аз да му нямам доверие?!!? На 100%. Просташко е да го проверяваш. Никога не би ме излъгал..." и ей такива някакви. Ами ето до къде се стига с пълно доверие. Ти му имаш пълно доверие, а той окрилен от това, си показва оназ работа за одобрение на друго място.
Не така. Малък процент съмнение, няма да навреди на един брак. И този процент, трябва и на него да му се показва. За да ти доказва цял живот, че грешиш и на него може да му се има доверие.

# 92
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Няма да се притеснявам, при коя ще отиде... Дори ще му кажа да ходи при нея... +още куп неща Wink.
  202uu  И аз така...

# 93
Наистина трябва да покажеш на мъжа си разговорът с нея в кю-то. Като прочете как пренебрежително се е изказала за сексуалните му умения ще му стане много гадно. А ти ще удариш с един куршум 2 заека - той ще се съжали,че е рискувал семейството си заради жена,която дори не го харесва а и ще я намрази. 100% съм сигурна че ще я намрази,зашщото мъжете нищо друго не приемат толкова навътре колкото обидите към пениса и сексуалните им умения.

# 94
  • Мнения: 377
Съвети не искам да давам, нито да коментирам. Само да попитам авторката, след като отсмъсти на НЕЯ, а невиният й и обичащ я съпруг въобще не разбере за това какво става?  newsm78

# 95
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мила, казваш, че съпругът ти те обичал. Глупости на търкалета. Човек, който знае, че е виновен и те накара да отидеш да се извиняваш на любовницата му??? Това според теб проява на неговата любов ли е било? #2gunfire #2gunfire #2gunfire Извинявай, ама си омъжена за мухльо. На твое място, заради тази постъпка бих си събрала багажа, ще си взема децата , а той да духа попарата, която си е надробил.

Опс, така се разгорещих, че забравих- той живее в моята къща. Съответно ще му изхвърля багажа и него самия.

Не обвинявай нея. Той е този, с когото сте едно семейство и би трябвало да има глава на раменете си, а глава на...
И все пак вие си знаете- от ситуация до ситуация има много голяма разлика. Причините ВИНАГИ са комплексни, не е вярно това- просто секс, Винаги има и други фактори  !
Не мисля , че разговора в чата има някакво значение. Тя винаги може да каже- не става въпрос за него или - ами аз просто си го измислих, в кюто човек може да си приказва каквото си иска.

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 17:33 от djemma

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
И двамата са виновни. Според мен кажи на мъжа и. А ако твоя избере нея вместо теб това ще е достатъчно показателно колко държи на теб и на семейството ти. Ако имаш сили го напусни, ако нямаш просто ще трябва да простиш. Аз ако бях на твое място не знам как бих направила, но също щях да търся начин да си го върна - и на двамата. А от това, което си копирала се вижда ясно, че мъжа и ще свърши тази работа и заради теб  Peace

# 97
  • Мнения: 5 877
пиши ми на лични, преживяла съм нещо такова.

# 98
  • Мнения: 631
Варианта, който предлага Индия е добре, но аз все си мисля, че нещата трябва да се уредят между двамата. В крайна сметка това ккоето става в семейството трябва да си остане вътре. А за нея още веднъж ще повторя " Сразявай врага с великодушие" - не че тя го заслужава, но е много по - сладко така.
Ще се опитам да анализирам последиците от предложеното от Индия :

Ще му докривее и ще се ядоса много като види разпечатките и оттук следват два варианта.

1 вариант ( поне според мен по - погрешния и не дотолкова добър за теб). Изтичва при приятелката си за да се разберат. Съответно тя - отрича с думите " Ти не ми ли вярваш???" И нещата отминават. Приятелството вече няма да е това което е било. Тя ще го накара да поддържат отношения за да не разбере съпругът и и ти пак ще бъдеш унизена защото той ще съчуства на нея (или както ти се изрази - да не и падне косъм от главата)

2. вариант ( ако си достатъчно умна да успееш да го изиграеш)  Той ядосан от видяното, чувстващ се предаден решава да преустанови "близките" си контакти с нея. Разбира, че животът му на "показ" не е добре за него и че е споделял с нея е най - голямата  му грешка.


Ако мъжът ти ти има доверие и те обича - ще се получи втория вариант, но ако ти не си се "преборила" с най - добрата му приятелка очаквай вариант 1.


Съжалявам за дългия постинг, можех още да пиша, защото ми се върти в главата още един  вариант,  но трябва дълго да обяснявам.
И все пак държа на думите си в първия постинг.

# 99
  • Мнения: 215
@ От_луната
остави жената на мира - не виждаш ли че и тя си има достатъчно проблеми. Ти от това че мъжът ти един път ти изневерил си направила такава история и отмъщения чак искаш. А питаш ли я нея, дето явно мъжа и съвсем я прави на глупачка и изобщо не и обръща внимание. Тя достатъчно проблеми си създава сама, няма нужда и ти да и добавяш още.
А и жената на теб с нищо не ти е задължена.

Според мен поговори с мъжа си и му кажи, че знаеш и поискай той да ти се извини сега. Може да му покажеш и това което тя е написала, че не я кефи в леглото и да го питаш той какво мисли да прави сега по отношение на нея.
Можеш да му кажеш какво мислиш да правиш, ако това се повтори, ама трябва да си спокойна и найстина да кажеш това което мислиш да правиш, 'щото ако само блъфираш и те усети - после ще те върти на пръста си както си иска.
Според мен това е максимума който е разумно да направиш без да искаш да си създаваш сериозни проблеми на теб и на всички в историята (включително децата).

Реално това че мъжа ти е спал с нея нищо не значи. Не го взимай чак толкова навътре. Имаше една тема "На жена не се отказва" и аз и там казах - мъжете много рядко отказват секс на хубава жена (а 90% от българските жени са хубави). Това дали е обвързан мъжа или не има малко значение, същото е и за жената.

И изобщо - изчакай няколко дена и се поуспокои малко преди да решиш какво да правиш. Гневът е лош съветник.

Аз пък се чудя как така въпросната жена, на която мъжът й системно й изневерява изведнъж е бременна. Че може от отмъщение и чуждо дете да му роди.
Моят съвет е да не подчиняваш реакциите си на първосигналните си пориви. Хубаво помисли, притегли за и против, какво може да последва и в крайна сметка извади нещата на показ, след като са те правили на маймуна, направи и ти същото с тях. Ситуацията е същата - тя е бременна. Успех   bouquet

# 100
  • Мнения: 215
Наистина трябва да покажеш на мъжа си разговорът с нея в кю-то. Като прочете как пренебрежително се е изказала за сексуалните му умения ще му стане много гадно. А ти ще удариш с един куршум 2 заека - той ще се съжали,че е рискувал семейството си заради жена,която дори не го харесва а и ще я намрази. 100% съм сигурна че ще я намрази,зашщото мъжете нищо друго не приемат толкова навътре колкото обидите към пениса и сексуалните им умения.

 Peace

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Вярно е че малко мъже влизат тук, но щеше да е интересно да има повече мъжки изказвания. Жените сме солидарни. Чудно ми е мъжете как оценят изневяра с най-добрия приятел Simple Smile

# 102
  • Мнения: 2 332
Вярно е че малко мъже влизат тук, но щеше да е интересно да има повече мъжки изказвания. Жените сме солидарни. Чудно ми е мъжете как оценят изневяра с най-добрия приятел Simple Smile
По логиката на Panther - ако е само секс няма нищо лошо...  Laughing

# 103
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Само секс има само между хора, които се срещат, харесват се , правят секс и се разделят. ПРи приятели, които се виждат всеки ден и споделят почти всичко, няма такъв вариант. Не казвам , че е любов, но само секс....глупости! Казваш, че сега е бременна, ами ако не беше???

# 104
  • Мнения: 5 622

 На мен пък някои неща не ми се връзват в разказа. Даже на моменти си противоречи  Rolling Eyes

Да не говорим как нелепо звучи това, че авторката регистрирана под мъжко име в нета, ще накара тая дето мъжа и изневерил с нея да и разкрие такиве неща. И от къв зор?

Все едно аз да съм изневерила на мъжа ми и някой друг мъж да ме заприказва в кюто и аз ей така да почна да му разказвам подробности около мъжа, с кого съм изневерила-дължина на пениса, качества в леглото и прочие  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт