Азиатска козметика и грим 6

  • 42 766
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря за прекрасната тема!
Относно питането за доставките от  yesstyle  имам поръчки от 19.11, които са в София в момента, предполагам утре или петък ще са при мен. От розата поръчаката лети направена е на 26.11.
Телефона съм си го написала във всички корейски сайтове от които пазарувам, пощальонката ми звъни.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 434
Хексе, благодаря за новата тема Flowers Hibiscus Много успешни покупки ви желая, момичета!
Днес си взех пакетчето от розата и са ми объркали един продукт, вместо прополисови пачове са ми изпратили прополисови шийт маски на JMsolution, писах им, ще видя какво ще предприемат. Някой в такава ситуация да е бил?

# 17
  • Мнения: 1 980
Винаги си пиша телефона при попълването на адреса, и винаги ми го пише на пакета (знам, защото като изхвърлям кашоните беля етикета, за да не попадне номера ми в неправилни ръци Simple Smile )
+1
Не съм единствена значи -  чегъртам с ножче Simple Smile

По-странното е, че моментално връщат пратката - това трябва да се изясни от Бг пощи в какви случаи се практикува. Щом е стигнала държавата и града - оттам-нататък нещо се обърква. И нека сайтът покаже кашончето - да се види какво точно пише на него.
( rubyrubyshop например, изпращат видео как опаковат поръчката и поставят адреса.)

# 18
  • Мнения: 918
То и аз съм си писала номера, тъкмо проверих сега да съм сигурна. Ще се разправям с пощаджийте да се взимат в ръце.
Какво мислите за следните продукти:
https://www.stylekorean.com/shop/etude-house-sunprise-dust-block … -55ml/1490318011/
https://www.stylekorean.com/shop/laneige-time-deal-water-sleepin … e/14309639074311/
https://www.stylekorean.com/shop/laneige-time-deal-lip-sleeping- … -balm/1446531101/
Ок ли са като цена и заслужават ли си?

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 17:42 от parusheva

# 19
  • Мнения: 3 632
parusheva, провери защо в пощенския клон смятат, че адресът не съществува. Дали е бил грешно изписан, или някой ви е преименувал улицата - ново име, нова номерация, нещо такова.

Когато правих регистрацията в beautynetkorea ми се стори, че искат много информация. Не бях сигурна, че ще поръчвам и не написах пълното име на улицата. А когато пуснах първата поръчка, бях забравила да го променя. След като се забави около 3 седмици, погледнах какъв адрес съм дала. Цяло чудо е, че местните пощи ми го доставиха (не съм в България).

Благодаря за темата,
направи ми впечатление, че jolse са много щедри с мострите.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 20:58 от The ant is...

# 20
  • Мнения: X
parusheva , https://www.stylekorean.com/shop/laneige-time-deal-lip-sleeping- … -balm/1446531101/ тази маска я ползвам много съм доволна, омекотява устните, хидратира ги, зимата винаги са ми напукани, но откакто ползвам тази нямам проблем със студа, нанасям и  ако излизам. Опаковката е толяма има много продукт, следващ път бих купила по-малката опаковка с цел да изпробвам повече видове за по-кратко време. Отново ще взема след като я приключа.
Купих я от йесстайл за около 13дол.

# 21
  • Мнения: 1 795
Току що си погледнах снимките на кашона на Stylekorean -огромен етикет, със супер едър шрифт с ПК, улицата и телефона, всичко на отделни редове. Няма как там да е проблема. Някой пощаджия го е домързяло да мисли...
За Etude House не мога да кажа, но на Laneige маските са си по толкова в ибей и на намаление в Jolse, само че няма допълнително доставка.

# 22
  • Мнения: X
Момичета, днес си взех първата поръчка - гелът на COSRX. Пристигнаха и три мостри - на измиващия гел на Purito, на някакъв измиващ гел на Tony Moly и някакъв крем за лице с черен чай пак на Tony Moly. Оказа се, че съм поръчала от jolse през профила им в ebay и ми направи впечатление, че държат продуктите си там на трайно по-ниски цени спрямо официалния им сайт. Много странно...Thinking

# 23
  • Мнения: 267
Аз исках да питам още в старата , но се боях да не я заключат. Търся продукт за дълбоко хидратиране.
Усещам кожата си хидратирана, но някак само на повърхността, в дълбочина сякаш е суха и опъната.
7 дни подред шийт маски, когато прекаля с киселините правя курс и кожата се хидратира стрхотно.

# 24
  • Мнения: 1 795
Почти всички сайтове имат и eBay магазини ( на Jolse е iamlove-shop, на beautynetkorea - f2plus, на розата roseroseshop..) и обикновено там цените са малко по-ниски, но няма намаления, мегадийл, кодове, бонуси и тн, с които съм забелязала, че от офиц. сайтове излиза по-евтино Simple Smile

Още едно добро предложение от Stylekorean - червените падове на Cosrx са 9.99 долара
https://www.stylekorean.com/shop/cosrx-time-deal-renewal-one-ste … 95/tag/instastory

Може ли някой да сподели рефералния си код за Yesstyle (току що открих, че има такова нещо Grin )? Може да дава само 2-5% допълнителна отстъпка и бонус, но защо да не се възползваме  Simple Smile Моя код е
Скрит текст:
VXEUC6

Earn Rewards Credit by giving your friends an extra 5% OFF their first purchase + an extra 2% OFF their future orders.
Once your friends order we’ll give you the amount they saved in credit good towards your next YesStyle order.
Rewards Credit will expire 90 days after it's been applied to your account.
We generally apply Rewards Credit 30 days following an eligible transaction.

# 25
# 26
  • Мнения: X
Тези червени падове на COSRX като ексфолиращите на Neogen ли са? Защото на Neogen пропуснах промоцията, а редовната им цена от $27 ми идва доста солена.

# 27
  • Мнения: 947
Аз искам да се поправя за Time revolution ампулата на Missha. Явно съм прекалила снощи с количеството, защото днес си попи в кожата много добре и почти веднага.
А относно маските на Ekel.. ми много ми хареса. Ползвах Royal Jelly преди малко и не ми остави лицето супер мазно и лепкаво, както е след повечето шийт маски, а количеството есенция е доволно. Между другото понеже е много аз оставям част в пакета и го прибирам в хладилника. Чакам си всеки момент пресованите маски и имах идея така да ги ползвам. Видях, че и Виола дава такъв съвет по-горе. Само трябва да се внимава да не "изцедите" прекалено маската, защото е важно да е много мокра на лицето. Нямам търпение да ми пристигнат пресованите и да пробвам, не съм сигурна, че това което остава е достатъчно, въпреки че е доста.
Виола, ти пробвала ли си? Как ти се получава?

# 28
  • Мнения: 1 795
IceIce, супер ми се получава, защото обикновено добавям и някакъв тоник плюс капвам от прополисовата ампула Simple Smile Слагам вечерта маската, а на другия ден  остатъка + пресованата маска. Понякога напоявам маската с флорална вода или по-евтин тоник плюс ампулата.

Тези маски, за които говориш какви са, че нещо по снимките не се ориентирах добре. Купуваш ги от Лили (в България), така ли?

Тези червени падове на COSRX като ексфолиращите на Neogen ли са? Защото на Neogen пропуснах промоцията, а редовната им цена от $27 ми идва доста солена.
Като тях са и аз ги харесвам повече от Neogen дори и само заради факта, че може да се разрежат на половинки и така стават 140 приложения вместо 70. Нежно ексфолират, подходящи за всеки тип кожа, заглаждат релефа, изравняват тена...абе всички ползи на ползването на лек химичен пилинг. Прилагат се във вечерната рутина съобразено с правилата за киселините.

# 29
  • Мнения: 1 163
Flowers HibiscusИ аз с вас !
Благодаря ,че сте сътворили тази полезна тема и помагате на всички с опита си и ценни съвети!
Бавно и с постоянно четене ми се изясняват нещата Simple Smile
Надявам се и да имам възможността бързо да се сдобия с всички продукти.

Освен този продукт MISSHA Time Revolution The First Treatment Essence Intensive Moist  ,кой друг ще ми предложите?

Общи условия

Активация на акаунт