Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 368
  • 493
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 806
за всички, които днес имат щастлива вест Simple Smile
искам да кажа нещо, по = скоро да пожелая...

дано леко и безболезнено се отърсите от добрата новина и приемете новите пристеснения с необходимото спокойствие Simple Smile

сега се почва Simple Smile

# 466
  • Мнения: 1 701
Гладнес къде си?

# 467
  • Мнения: 1 925
wish, честито ! Пожелавам ти леко бременеене и мнооооооого усмивки    bouquet
Така ето и първите ми стъпки във фотошоп :  Blush http://bgphoto.net/photos/10183/o632866747223750000.jpg http://bgphoto.net/photos/10183/o632866748425937500.jpg  http://bgphoto.net/photos/10183/o632866748662343750.jpg
И да не смеете много  hahaha  Joy  Wink
Страшно се радвам, че имаме положителен тест във форума, нещо беше настъпило затишие  Wink
Благодаря за подкрепата  Hug Прави сте, пък и аз така мисля, когато искаш да постигнеш нещо, едно дете не би било пречка, а напротив, стимул, за да му осугуриш най-доброто бъдеще
  Peace

# 468
Само така! С воля и желание всичко се постига! Joy

# 469
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Честито на Мегито!
 Аз хич не съм в настроение. Направо ми се  newsm45. Резултатът от биопсията ми въобще не е добър. В понеделник съм на лекар. Направо ще полудея вече. Защо при мен всичко се обърква!!! Мамка му! От едни тъпи кондиломи+некомпетентен лекар=проблеми за мен-овцата. Трябваше да се досетя, че тоя тъпак хич го няма като лекар, ама на. А мама ми казва, че съм умно пате. Ама май съм само патка.

# 470
  • UK
  • Мнения: 1 351
wish мила посах ти на лц но ти е запълнена пощата... и все пак Честито... много лека бременност ти желая... Hug Hug Hug  bouquet

 момичета нещо не е наред при мен цикъла ми е много слаб и от сутринта сега вече само леко ми прицапва... какво може да става смен newsm78 #Crazy Cry

# 471
  • Мнения: 191
Мегита на мен така ми беше миналия цикъл, беше ненормално дълъг и само 2 дни имаш нормално течение. Иначе беше доста слаб, ама след това на профилактичния ми преглед всичко беше наред така, че много е вероятно да е от променливото време.Напоследък непрекъснато жените около мен имат аномалии с цикъла си!

# 472
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита на мен така ми беше миналия цикъл, беше ненормално дълъг и само 2 дни имаш нормално течение. Иначе беше доста слаб, ама след това на профилактичния ми преглед всичко беше наред така, че много е вероятно да е от променливото време.Напоследък непрекъснато жените около мен имат аномалии с цикъла си!

 Ох, мерси ... успокоих се Hug

# 473
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Stra4iatela, последната е най-чиста като изпълнение и ефектност - другите си личат че са fake. Иначе ... дерзай Simple Smile

# 474
  • Мнения: 4 806
момичета, хайде да видим какво да очакваме за другата седмица...
от мен - най-накрая да ми дойде, че тук боли, там пробожда, корема надут, моментен апетит... (подчертавам дебело, че няма никакъв шанс да е бременност, затова и бързам да ми идва, да се редя за следващо ову)...
при вас?

мари-ета, значи сме на една вълна (макар причините да са различни)...

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 16:51 от Асса

# 475
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз съм на опашката за М.-айде,да идва и да си отива вече,писна ми да я чакам #2gunfire!

# 476
  • Мнения: 191
iramira страшно съжалявам за лошия резултат и ти пожелавам в най-скоро време да се оправиш и всичко това да остане, като лош спомен Hug. А какво стана всъщност кой те посъветва да направиш биопсия?Заради резултат от цито ли? Ако не ти се говори ще те разбера!
Асса ми аз засега съм на бойното поле и усилено luvbed вчера ми отчете 2 чертички овулационния тест, а в тази връзка искам да питам днес по същото време овулационния тест е отрицателен това означава ли, че яйцеклетката се е отделила или аз съм се объркала нещо? Иначе вчера го прилъгах мъжо Blush

# 477
  • Мнения: 3 154
Лилето, означава, че днес, утре най-късно ще го излюпиш. Мятай се и довечера на мъж ти Mr. Green

# 478
  • Мнения: 1 169
здравейте! GrinningДнес ми дойде точно преди да тръгна за прегледа и се радвам молих се да ми дойде ако не съм бременна поне да не ми развали пътуването  Mr. Green

на Wish и MEGI им пожелавам всичко най-хубаво и много сладки бебчета   bouquet  bouquet

# 479
  • UK
  • Мнения: 1 351
здравейте! GrinningДнес ми дойде точно преди да тръгна за прегледа и се радвам молих се да ми дойде ако не съм бременна поне да не ми развали пътуването  Mr. Green

на Wish и MEGI им пожелавам всичко най-хубаво и много сладки бебчета   bouquet  bouquet

 И на мен днес ми дойде... многокофти... #Crazy Жалко, че не е бебе ама другия път Wink

Общи условия

Активация на акаунт