Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 547
  • 493
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 9 990
И още-доколкото знам живачните показват малко по-високи стойности.Идеята е да има двуфазност все пак-занчи-мери се с един и същи термомртър.

# 421
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и честит ви петъъъъъъъъък smile3558!
Даре,видя ли колко е гот шопинг-терапията,пък ти нещо ми се караше Mr. Green...
Аз още си нямам лелка,ам май вече не ми пука - че то си е хубаво така,без "памперси",особено в тия жеги Wink...Пък и с мъжото напоследък такъв кекс пада, леле,все едно на млади години...Ако работихме за бебе направо петзнаци да са станали Twisted Evil!
Имам една питанка - утре ще ходя на док - той сигурно ще ми изпише противозачатъчни да ми дойде.Аз никога не съм пила-много ли се надебелява от тях,щото съм на диета и не ми се ще да си развалям линията,що парцалки си накупих сега за новите мерки Flutter...

# 422
От противозачатъчните се качват няколко килца, но аз лично бързо си ги свалих след това, обаче с целулита още се боря упорито. Та ако ще ги почваш взимай си мазила още сега.
Когато се усетиш бързо -до няколко месеца- че си качила няма проблем със свалянето на излишните кг-ми.

Но аз говоря от личен опит, де!

# 423
  • Мнения: 9 990
Ами-Мариетка-ти ще пиеш само сега-за предизвикване-няма да ги пиеш 6 месеца.Та няма да качиш, спокойно. Hug

# 424
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
[color=blue}
Ууу, забравих да ви се похваля! То вече новина на една седмица, ама.. изкуфяла съм и не помня много Crazy Взех си изпита по копютУрна грамотност - единствена отличничка от цялата група bowuu Сега си чакам дипломата Party[/color]
Тъй...тъй...вземаш дипломи..разни...отлични а почерпка нъцки Crossing Arms Стискам аз палци и кълки за тебе и наркая само те виждам как прелиташ с метлата покрай форума Mr. Green
Бравос колужке ти си моята гордост Hug Hug  bouquet  bouquet Снощи мислех да влизам и аз в чата ама съм заспала...ей голям сън удрям тези дни  ooooh! Дали е от жегата или на чедето му се спи и аз с него незнам Blush
Вече пръхтя като морж на сухо и се потя като идиот Crazy Пожелавам ви и вие скоро да сте 2 в 1 или 3 в 1 Simple Smile
Честити две чертички на момичетата  bouquet

# 425
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами-Мариетка-ти ще пиеш само сега-за предизвикване-няма да ги пиеш 6 месеца.Та няма да качиш, спокойно. Hug
Тенкс Hug!Да питам аз,щото много си ми е хубаво,като ми падат старите гащи!И мъжо прави разни комплименти Blush,та затова,пък и имам още да свалям,то ква ми е работата цяло лято hahaha.
А,честито за  newsm39,оф и аз искам такова,ма сега не можем да си го позволим Sad...айде и аз ще въртя виртуално с теб,пък наесен ще сравняваме мерки и теглилки goodscale

# 426
  • Мнения: 9 990
Аз на есен се надявам да ми е пълно коремчето вече..... Praynig
А колелото е идея главно на мъж ми-той да сваля, но и аз се амбицирах, даже мазила си купих за мазане.Диетата ме мори-нещо немога да започна като хората, а иначе-не ям много и кофти храни, напротив.
Херко-2 в 1 добре ще ми дойде, мерсаж.Но и 3 в 1 не е изключено, че ми е ред май LaughingПотиш се щото е лято и е жега, споко!Аз зимата съм била с корем и врях, пък теб те не мисля сега....Пий там фрешчета ли, какво ли-нещо дето му е на душата на гостенина ти в корема... Hug
Ау, Мариетка-как Ни тъЙ срам така да  ме подтискаш WinkШа се амбицирам, ей!

# 427
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз на есен се надявам да ми е пълно коремчето вече..... Praynig
Че аз точно затуй с теб ще се меря - да отчета голяма разлика в моя полза Mr. Green

# 428
  • Мнения: 2 120
Мариетка от един месец прием на хапове няма да качиш кила.
А шопинг терапията, имам усещането, че аз съм я измислила Mr. Green
За 7 години опити се затрупах с парцалки, колиета и най-вече обувки. Та сега не знам кое по напред да нося, ама продължавам. Laughing

# 429
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетка от един месец прием на хапове няма да качиш кила.
А шопинг терапията, имам усещането, че аз съм я измислила Mr. Green
За 7 години опити се затрупах с парцалки, колиета и най-вече обувки. Та сега не знам кое по напред да нося, ама продължавам. Laughing
Аааааааа,няма,на мен всичко ми се лепи на д-то #2gunfire!Благодарско за терапията-голяма работа е Peace!Да те предложим за Нобелова награда bowuu?

# 430
  • Мнения: 456
smile3558    newsm18

Тази седмичка май много положително се разви - много се радвам за положителните тестчета и на всички видяли двете заветни черти, лека и безпроблемна бременност.  stork-boy stork-girl

Ама много пишете бре душички... не мога да изчета всичко, почивен ден ми трябва да наваксам...  dontknow

Сънчи честита диплома!  yesyes

Даре, мила как не ги е срам да те взимат така на мезе... ама нищо, ти в понеделник ще ги заслепиш с една зашеметяваща усмивка!  moresmile

МЕГИИИИИ, от няколко дена само за теб стискам палци, много се радвам на графиката ти... но няма нищо да казвам още докато не стане официално.   fingerscrossed

Мариетке, точно така - всяко зло за добро! бравос за кексването... а не беше ли така 'пламтящо' и докато бебеправихте?

Ех, момичета как ви завийдам за концерта .... жалко че не сме си в БГ... А при мен нищо ново, все така много работа. А тази сватба все я сънувам, но е много напрегнато - в последния момент всичко се прави и не ми остава време за прическата... но е само сън, в действителност всичко това ще е направено няколко дена преди денят. Аааа, и да ви се похваля. Преди 2 дена с мъжлето се разхождахме и аз решух да потърся четирилистна детелина (никога до сега не съм намирала) и си казах Ако намеря значи този месец ще забременея. И тогава Я видях - най-хубавата четирилистна детелина!  Flowers Four Leaf Clover #Milti

Лек ден на всички!!!  55

# 431
  • Мнения: 2 120
Хи-хи, ако забременея ще направя разпродажба и ви каня, дрехите ми са за 55 до 58 килограмови 167 метрови жени и са хубавки...хи-хи. Mr. Green

Не бе Елфче, това с имплантирането на зъби е...сраааашноооооо. Shocked
какво изтърпях не е за разправяне Rolling Eyes, а сега чакаме да ми зарастнат венците, за да ги забият, зъбите де. И в такива моменти им се чудя на тия от Холивуд как се връзват да правят всякакви сложни операции и пластики и то  от суета.

# 432
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Оу Дара ти сериозни действия си предприела  Shocked Всъщност ти слагат във венеца едни метални имплантанти, върху които завиват зъбчетата нали?

Ох и наистина много пишете, не мога да ви насмогна, все пак трябва и да работя  Crazy. Толкова дълга седмична тема не си спомням да е имало откакто Херка се премести в отчетни  Mr. Green

# 433
  • Мнения: 3 154
Тъй...тъй...вземаш дипломи..разни...отлични а почерпка нъцки Crossing Arms

Казах аз, че съм изкуфяла, ама...
Ето я на почерпката - хубави коктейлчета за топлото време:




Елфче, да ти е на късмет тази детелинка! Grinning

# 434
  • Мнения: 456
А, ясно Даре. Много неприятно.... много бързо да се оправиш и крайния резултат да заличи на бързо всички болки!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт