Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 25 тема

  • 77 195
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 8 759
Тук няма , във фб има достатъчно .
А и аз следя мненията за  ems  но в чужбина .

Късмет !

# 646
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Здравейте,

Нова съм във форума, но ви следя с интерес. На 32г съм и искам да променя леката хлътналост, която имам под очите. Обмислям слагането на филър (в скули и в долината на сълзите), но ме притеснява пристрастяващия ефект на филърите. Дали, веднъж като започнеш с тях, не можеш да спреш, защото с филър изглежаш по-добре и ставаш абонат на дерматолозите? Или пък с всеки следващ филър, се натрупва все по-голямо количество продукт и съответно нямаш толкова голяма нужда от повторно инжектиране?

На 32г. едва ли имаш кой знае какво да се попълва и подобрява. Ако това е проблемната област - консултирай се.  Над 40г - има повече за ремонт, и ако виждаш подобрение в една област - искаш и в друга или по-точно цялостен, комплексен ефект. А има и други варианти за въздействие - в тази област и на тази възраст.



Момичета, цена от 680лв.за juvederm volift 1.1, в устни как ви се струва?

Такава е цената. Не е евтин продукт.



Аз не искам да ми отслабнат и атрофират мускулите. И без да съм чела проучвания, се замислих, че един мускул като не работи - отслабва и в крайна сметка атрофират. Бях на консултация при пластичен хирург за блефаропластика. Той ми обърна внимание, че проблемът ми не са клепачите, а свличането на челото и предложи след няколко години да го повдигне оперативно. Въобще не ми предложи вариант ботокс и изобщо не подкрепи желанието ми да лягам под ножа на 40 години...


Имаше едно видео от лекар за блефарото - точно това обясняваше, че в някои случаи - браулифтинг е решението. Коментираше, че има мисля 40-50 варианта за подхид при самата операция, и че всеки път за всяко лице следва да се подхожда индивидуално, като често се комбинират различни техники - вкл. операция, ботокс и филъри.

# 647
  • Мнения: X
Момичета, цена от 680лв.за juvederm volift 1.1, в устни как ви се струва?
Висока ми се струва. В моята клиника (Др Денкова) е 600, в промо ден е 500.

# 648
  • Мнения: 304
В Skin line Варна е 600 лв., когато не е на промоция, но е 1 мл., не 1.1 , не знаех че има такава разфасовка. Да не е цена това за 2 х 0,55?

# 649
  • София
  • Мнения: 4 493
За мен едно единствено мнение не е отзив, а и в крайна сметка от всяко нещо има недоволни и пострадали Simple Smile аз сериозно обмислям да започна да ходя от другата седмица,май отзиви няма и ще си остана само с надеждата да се стопя бързо и безвъзвратно 😂
А към кой апарат си се насочила? Този на Хбоди ли Миха? Аз писах на Хипокси и ми предложиха безплтна тест процедура - мисля да се възползвам

# 650
  • София
  • Мнения: 385
Към xbody,това ми излезе,за другите апарати не съм чувала

За мен едно единствено мнение не е отзив, а и в крайна сметка от всяко нещо има недоволни и пострадали Simple Smile аз сериозно обмислям да започна да ходя от другата седмица,май отзиви няма и ще си остана само с надеждата да се стопя бързо и безвъзвратно 😂
А към кой апарат си се насочила? Този на Хбоди ли Миха? Аз писах на Хипокси и ми предложиха безплтна тест процедура - мисля да се възползвам

# 651
  • Мнения: 279
Здравейте, искам да ви попитам какво ви е мнението за Хайфу и кога след процедурата се забелязва ефект?

# 652
  • София
  • Мнения: 4 493
Към xbody,това ми излезе,за другите апарати не съм чувала
На джеимс баучер или атама? Аз четох за треньорите на джеимс баучер и като че ли там ще направя пробната тренировка

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 12:32 от bubanka

# 653
  • София
  • Мнения: 385
По-скоро баучер,но не съм решила конкретно.Искаше ми се някой да каже нещо мотивиращо 😂
На джеимс баучер или атама? Аз четох за треньорите на джеимс баучер и като че ли там ще направя пробната тренировка

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 12:32 от bubanka

# 654
  • Мнения: X
В Skin line Варна е 600 лв., когато не е на промоция, но е 1 мл., не 1.1 , не знаех че има такава разфасовка. Да не е цена това за 2 х 0,55?

Да 2 х 0,55 e. И каква е разликата между juvederm volift и juvederm ultra 3?  Освен като цена.

# 655
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Флаконите са отбелязани, като 0,55 мл, но са 0,6 мл - има деления, вижда се. Да се ползват 2х0,55мл (0,6 мл) е най-изгодно Simple Smile

# 656
  • Мнения: 684

На 32г. едва ли имаш кой знае какво да се попълва и подобрява. Ако това е проблемната област - консултирай се.  Над 40г - има повече за ремонт, и ако виждаш подобрение в една област - искаш и в друга или по-точно цялостен, комплексен ефект. А има и други варианти за въздействие - в тази област и на тази възраст.


След около 20 год възраст започнах да се дразня от хлътналост и тъмни кръгове под очите. Постоянно имах изморен вид, никакви кремове не помагаха. Чак след 35 случайно попаднах на д-р Ванеска - бях на Велашейп в Хил клиник на Пушкин и си говорих с кинезитерапевта. Не помня какво съм му обяснявала, но той ми каза - "Тук е д-р Ванеска, в момента е свободна, можеш да я питаш дали има някакво решение". Спечели ме с това, че беше много мила. Сложи ми филър под очите с канюла, не помня какъв - беше преди доста години. Но сега околоочната ми зона изглежда многократно по-добре, отколкото на 23-24год. Поддържам с филър на около 2 години и ботокс - на около 9 месеца.

# 657
  • Мнения: 21
Здавейте, от един месец чета за уголемяване на бюста със силиконови импланти. Бях се спряла на д-р ИС след това минах на д-р Живко Кънев, сега вече не знам към кого. Може ли да споделите след толкова години дали са се получили усложнения и когато са минали 6 месеца харесват ли ви? Благодаря!

# 658
  • София
  • Мнения: 1 758
Здавейте, от един месец чета за уголемяване на бюста със силиконови импланти. Бях се спряла на д-р ИС след това минах на д-р Живко Кънев, сега вече не знам към кого. Може ли да споделите след толкова години дали са се получили усложнения и когато са минали 6 месеца харесват ли ви? Благодаря!
Здравейте!
Защо се отказахте от др.Стоянов?

# 659
  • Мнения: 82
Здавейте, от един месец чета за уголемяване на бюста със силиконови импланти. Бях се спряла на д-р ИС след това минах на д-р Живко Кънев, сега вече не знам към кого. Може ли да споделите след толкова години дали са се получили усложнения и когато са минали 6 месеца харесват ли ви? Благодаря!
Аз от 3 месеца съм с импланти от др Стоянов и не са се променили, бяха си също толкова хубави и след операцията.

Общи условия

Активация на акаунт