има ли специални биберони за сокове???еми писна ми да рендосвам...

  • 2 016
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Аз виждам,че е на 3 месеца детето-баш си е за биберон, какви чашки.... newsm78

И аз гледало, недогледало  Embarassed hahaha Видях на майчето под нея лентичката за 1г1м. и се чудя защо и е биберон за нектара.  Mr. Green
Моя грешка, извинявам се  Laughing

# 16
  • Мнения: 9 990
Аз не за теб само-някой нагоре също предлагаше чашки с накрайник... Laughing

# 17
  • Мнения: 46 520
Въобще не съм давала сокове, като му дойде времето, започна да яде плодовете на парчета и след това цели.

# 18
  • Мнения: 8 917
Аз действах със сокоизтисквачката, но Гери беше в 5-я месец. Иначе решение е по-широк биберон на шишето newsm78 Peace

# 19
  • Мнения: 87
Е,мерси на всички.Днес ще пробия   един биберон  това е.Явно пак ще рендосвам и прецеждам.но поне ше е веднъж на ден,ше напълна шишето и айдееееее-таман за цял ден  Laughing

# 20
  • Мнения: 730
Нищо не може да замести прясно изстисканите сокчета от плод,поне още малко и давай пресни,пък тогава започни с купените.Това като съвет,де,иначе избора си е твой!

# 21
  • Мнения: 2 885
Какви сокове? Какви чашки, пробиване на биби?
Рендосване, цедене, марли???...Правите си живота сложен.
Камо ли купешки сокове за бебе? Абсурд!

Та бебето е на три месеца, не му трябват сокове.
Плодовите киселини вредят на стомахчето.
Да не споменавам, че няма ензими дето да преработват всичко,
различно от млякото до 6-тият месец.
Тези съвети на педиатрите за витамини от соковете са остарели.

Защо нашит … 2;но)

# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
През биберона на Авент с трите позиции всичко ми минава.Всички сокове на Ганчев сме пили-проблеми не е имало.Давам му и много гъсто кисело мляко с бисквити-пак си минава без проблем Peace.

Но,да ти кажа,бебчето наистина е малко за тези неща.Ние започнахме да пием сокове на 10 месеца.Пресни плодове и сокове от тях даже по-късно.Не бързай-сега детето има нужда само от мляко Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ползвах трипозиционната биберона на Авент и я насочвах така, че едната чертичка да е към нослето - така капе най-малко, но минава такъв "нектарен" сок  Hug

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Какви сокове? Какви чашки, пробиване на биби?
Рендосване, цедене, марли???...Правите си живота сложен.
Камо ли купешки сокове за бебе? Абсурд!

Та бебето е на три месеца, не му трябват сокове.
Плодовите киселини вредят на стомахчето.
Да не споменавам, че няма ензими дето да преработват всичко,
различно от млякото до 6-тият месец.
Тези съвети на педиатрите за витамини от соковете са остарели.

Защо нашите майки са ни давали сок (и защо няма нужда ние да дав … ите деца от рано)

Поне веднъж ще спестите ли нравоученията си?! Майката пита точно и ясно- през какъв биберон да дава сока. А не изобщо да дава ли сок  ooooh!

Въобще не съм давала сокове, като му дойде времето, започна да яде плодовете на парчета и след това цели.

Ето това е по- добрият начин- тънко и завоалирано  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 46 520
...
Въобще не съм давала сокове, като му дойде времето, започна да яде плодовете на парчета и след това цели.

Ето това е по- добрият начин- тънко и завоалирано  Mr. Green

 Grinning
Ми то взе да ми писва да повтарям едно и също  Tired

# 26
  • Мнения: 528
Много лесно.Пробих биберона с нещо остро беше и той беше големичък.Само леко да засмучуше беба и то потичаше докато не й надигна шишето.Плодовите пюрета на Ганчев пробвах с лъжичка.Е резултата е пране на единия диван и да не говорим на около какво беше.Не ми издържаха нервите на всяка втора лъжичка да ми се буташе ръката и то да ходи на някъде си.Започнах да ги разреждам с преварена вода и така минаваше през шишето.

# 27
  • Мнения: 5 299
Какви сокове? Какви чашки, пробиване на биби?
Рендосване, цедене, марли???...Правите си живота сложен.
Камо ли купешки сокове за бебе? Абсурд!

Та бебето е на три месеца, не му трябват сокове.
Плодовите киселини вредят на стомахчето.
Да не споменавам, че няма ензими дето да преработват всичко,
различно от млякото до 6-тият месец.
Тези съвети на педиатрите за витамини от соковете са остарели.

Защо нашите майки са ни давали сок (и защо няма нужда ние да дав … ите деца от рано)

Поне веднъж ще спестите ли нравоученията си?! Майката пита точно и ясно- през какъв биберон да дава сока. А не изобщо да дава ли сок  ooooh!

Тъкмо и аз се канех, да пиша същото, като стигнах до мнението на Немирница Joy

Аман ве4е.

# 28
  • Мнения: 2 885
Ми явно по-кроткият начин не става! На Никол, че и на мен отдавна ни е писнало и тук и в Дира да пишем едно и също.....
Аз също бях на вашето мнение и исках да давам сокове на 40-тия ден. Всяка е била на тоя хал.
Докато именно с тоя тон една мама не ми написа какво правя със стомаха на детето си - сега и за в бъдеще.
Какво причинявам на детето си и какви са последствията.
Но аз НЕ - бях твърдо решила да давам сокове, щом така е казал педиатърът!
Писа ми на мейл и ми изпрати един списък дълъг цял километър............
Ми седнах и го прочетох и спрях да си мисля за сокове въобще.
Сега се радвам, че тя ми писа... че ми отвори очите с нравоученията си /тип: "ти си луда да даваш сокове"/.
SZA, благодаря ти! Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 7 091
Ми явно по-кроткият начин не става! На Никол, че и на мен отдавна ни е писнало и тук и в Дира да пишем едно и също.....
Аз също бях на вашето мнение и исках да давам сокове на 40-тия ден. Всяка е била на тоя хал.
Докато именно с тоя тон една мама не ми написа какво правя със стомаха на детето си - сега и за в бъдеще.
Какво причинявам на детето си и какви са последствията.
Но аз НЕ - бях твърдо решила да давам сокове, щом така е казал педиатърът!
Писа ми на мейл и ми изпрати един списък дълъг цял километър............
Ми седнах и го прочетох и спрях да си мисля за сокове въобще.
Сега се радвам, че тя ми писа... че ми отвори очите с нравоученията си /тип: "ти си луда да даваш сокове"/.
SZA, благодаря ти! Hug Hug Hug

Нем, ако все още го пазиш този списък, ще ми го пратиш ли на лични да го видя? Не че имам намерение да захранвам рано Simple Smile, нали съм любознателна ми е интересно да прочета.
Благодаря ти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт