Мека мебел - питане за производител /Начеви, Паралел или Велга/?

  • 15 581
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 653
Дбри са "Станков",  .... има и още  Thinking
Е тук ще си излея мъката. Mr. Green
Миналото лято -юли месец си поръчахме от тях диван , масичка и шкаф за около пет хиляди лева.Всичките неща ги имахме чак октомври месец и то едно по едно ни ги доставяха!!!!!!!!!!при положение че срока беше първо за края на август, после за началото на септември, и накрая започнаха всяка седмица лъжи и увъртания.ДЕСИ- патицата-"продавачка "  в магазина така ми вдигаше нервите.Няма да разказвам цялата итори, защото ще ми отнеме доооооста време.На края ни ги донесога всъщност, защото избесняла, че в петъка слетобед не ми гии доставиха(по последна и "окончателна и сигурна "уговорка)в края на работния ден се обадих за 10000 път в магазина.Този път вдигна някакъв мъж , но мен не ме интересуваше кой е и такъв скандал вдигнах, че човека не можа и дума да каже.На края ми се извини и каза , че е собственика на фирмата и ще ми звънне след няколко минути  за да ми каже кога ще ги получа.А забравих да кажа, че вичко беше платено!!!!!!!!!
Той наистина ми звънна и следващата седмица си ги получихме.
Но съм разочарована- не са направени качествено и направо съжаляваме.Облегалките на дивана започват да се разлепват вече там където са залепвани, а плата е толкова скапан.Масата е със стъкло по средата и на слънце личи едно мацнато петно от долната страна- явно някакво лепило, защото не се маха.Но не правихме рекламаций, защото представете си още колко щяхме да стоим с празна стая.
А на всичко отгоре- това уж са мебели техен дизайн и за това са толкова съпи-друг път техен дизай - видях нашия шкаф и маса в Брава Каса(итал списание за обзавеждане)от преди 1 година!!!!!!
Аз май се поувлякох, но сега като се сетих и пак ми стана криво.
Успех!

# 16
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И на мен на Паралел ми харесаха много. Но исках да чуя и ваште отзиви. Проблема е че в Айко продават само един модел в момента т.е. продават това което имат на склад. Някои знае ли магазин или шоурум където има техен каталог и се правят поръчки????
Успешен и весел ден на всички newsm51

# 17
  • Мнения: 1 655
И на мен на Паралел ми харесаха много. Но исках да чуя и ваште отзиви. Проблема е че в Айко продават само един модел в момента т.е. продават това което имат на склад. Някои знае ли магазин или шоурум където има техен каталог и се правят поръчки????
Успешен и весел ден на всички newsm51
И ние се бяхме насочили към Паралел за едно диванче 'Лотос', но временно отложихме покупката. Тогава се обаждах в завода в Севлиево и от там ми казаха, че продукцията им може да се намери в мебелна къща 'Витоша' и в 'Лабиринт'.

# 18
  • на път
  • Мнения: 2 804
Паралел - Севлиево, се характеризират с това, че работят с евтини дамаски и дунапрен собствено производство с недобри показатели /произвеждат и матраци/  Thinking

# 19
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
нашата гарнитура е на Начеви.Доволна съм от дизайна,но не и от дамаската SadЗа три години прилича на 10 годишна.
http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=2108398 това е въпросната мека мебел

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 16:15 от dani66

# 20
  • Мнения: 1 655
Паралел - Севлиево, се характеризират с това, че работят с евтини дамаски и дунапрен собствено производство с недобри показатели /произвеждат и матраци/  Thinking

До колкото си спомням, произвеждат матраци Нани, за тях не съм срещала лоши отзиви. За дамаските съм съгласна донякъде.
Някой ползва ли дивани или матраци на въпросната фирма, да си каже доволен ли е?

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Нашият матрак е техен и е вече на 4 години. Здрав е и не е мръднал като имате предвид че и детето скача като бяс върху него. Дамаската също е в добро здраве. От борса Паралел са ни и столовете в кухнята. Какво да кажа масивно дърво,добро изпълнение. Спланята ни също е от там и скрина пак. Нощните шкафчета бяха единственния ни проблем защото се оказа че карката им са пълни с дървеници но ги подменихме с подвижни колела.

# 22
  • Мнения: 7 640
някой чувал ли е нещо за Форма Стил?
Страшно ми хареса техен диван в Айко, но казаха, че не поръчвали, вземали само готови неща, щото били некоректни?
Сайтът им е е гола вода Sad

# 23
  • Мнения: 299
Много ми харесват мебелите на тази фирма http://www.tes-a.com/softfurniture/1.html . Ще се радвам ако някой има техни мебели да сподели отзивите си за тях.

Общи условия

Активация на акаунт