Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 дек. 2018, 08:05 ч.

Уреаплазма и Микоплазма - 2

• 22 067
  • 528
  •   1
Отговори
# 525
На мен точно доксициклин ми помогна и махнах гадта след 3 месеца ходене по мъките.
Единственият минус след него беше, че се сдобих с други бактерии и получих цистит, но аз се бях разсипала от антибиотици преди това и може би затова така се получи. Подсилвай имунитета задължително.

# 526
Момичета, пия Доксициклин Страда, 2х1. Днес ми е трети ден.
По принцип от много време имам парене (упеаплазма 10.5^8).
Моля, пишете, тези, които сте имали такъкъв симптом, увеличи ли се паренето при приема и въобще да очаквам ли облекчение?

Пих Доксициклин на Стада, след петия ден всички симптоми отшумяха, но за 10 дни беше лечението и след месец пак бях с уреа и цистити. Чета че се лекува по 14дни най малко плюс Сумамед и не знам още какво.

# 527
Здравейте отново. 22 дена след лечение за 12 дни с Доксициклин, добавки,витамини, пробиотици, ДНК анализът за уреаплазма ми излезе отрицателен.  Но ми откриха ендометриоза, а другият месец съм на биопсия ,заради ранички на шийката. Та се чудя може ли само след 1 курс на антибиотик да ми е минало и има ли връзка с ЕМ и раничките ?След 3 месеца мисля пак да пусна  контрола.

# 528
Здравейте искам да попитам за изследванията.
Правила съм си днк изследване на секрет-отрицателно.
Това означава ли според вас, че нямам уреаплазма и микоплазма?
Има ли някой, който да е правил Фемофлор изследването и да има отрицателен резултат?
Изследване на урина адекватно изследване ли е?
Аз съм с хронично течение и хронично периодично повтарящо се парене при уриниране.

Общи условия

Активация на акаунт