Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"-Шоу тв /&"Искрите на отмъщението"/- тема 78

  • 52 843
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Момичета,благодаря за споделеното! Heart
Дива, Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Айре,Фенче,Себи,Терзи,Тони,Ани
 Flowers Hibiscus  Heart Flowers Hibiscus Heart Flowers Hibiscus

Приятно гледане! Hug

# 496
  • Мнения: 19 817
Дружки, започна!  Peace Страхотно интро са направили, браво!  bouquet

Али  Heart Eyes Диве  Hug приятно гледане, дано серийката ни е бомба, както очакваме  Praynig Praynig Praynig

# 497
  • Мнения: 19 875
Али Heart Eyes

май за първи път даваха шапката на сериала newsm78
или аз съм я пропуснала

https://twitter.com/tvdizicarpisma/status/1075810653942808576

Фенче Heart Eyes, да Peace

# 498
  • Мнения: 19 817
Кадир! Кадир ставай. Замръзнал си
Заспали сме на стадиона. Ставай
Знам място което ще ни стопли
Последвай ме знам какво ще ни стопли. Хайде ставай
Не мога да се събера
Каква е тази любов.
 Разказах ли ти.
 Така разказа, че цял Истанбул знае за любовта
Ела влюбения Кадир
И мъртъв ще вдигне на крака тази супа
Някой ден ако ме търсиш знай че съм тук

Не разказвал лесно К
Няма да излезе от мен.
Само З ли е
3 жени има в живота ми, - майка ми, Зейнеп, и Аслъ
 Със З бил най-близък. Майка си не познавал
 Как някой може да обича толкова жена, не знам.
 Колкото и да искаш да. Криеш се вижда.
Ако З ти звънне за помощ ще идеш ли.
 Ще отида

# 499
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Вели сякаш се възхити за миг на смелостта на Зейнеб.
“Има голяма разлика между жената,от чийто дом взех детето ѝ и жената,която сега стои пред мен. Вече не страхуваш. .....Обаче аз все още съм същият човек.”

Майка и дъщеря Heart Eyes Heart Eyes

# 500
  • Мнения: 19 817
Вели къде си
Къде е Айлин
Много ли те боли
Къде е дъщеря ми
Вече не те е страх
 Казах ти да я покажеш
Жената на която взех детето и тази срещу мен голяма разлика има. Вече не те. Е. Страх истина ли е
Отдавна минах през това
Аз съм същия човек
Вероятно ще я намериш сама
Добре ли си, направиха ли ти нещо
Нищо ми няма, само ми липсваше
И ти на мен
 Добре ли си
Направиха ли ти нещо
Не се плаши, ще те взема от тук
Вкъщи ли
Да
Не търси никой
Да кажем ли на началника или прокурора
Поне с началника да говоря
Не казвай на никой
Хайдиии

# 501
  • Мнения: 19 817
Аууу, този Вели е истински психопат  ooooh!
Защо не ме слушаш
Взе ли дъщеря си
Добре, че не те е убил
Гръмна един до мен
Ти за шега ли мислиш този Вели
Убил тоя. Защото отишъл при семейството си това й каза К
Извинявай,
Щом не те е убил има план
Не ми викай
 Ще доведа дъщеря ти
Полудявам докато чакам
Години наред чаках баща си да. Ме вземе
 Хубав е гласа й
Майка ти ще те вземе нали
Дано и баща ми дойде
Ще ни вземат не се притеснявай
Не дойдоха
Аз ще взема ли А
Ще я. Вземеш
Ако не те видят ще идеш в затвора. Внимавай какво решаваш

# 502
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Сериозни проблеми с агресията има Вели.

Якуп как им къса нервичките майсторски на неговите.

 

# 503
  • Мнения: 19 817
 Джемре какво правиш
Белма сама ли беше онази нощ
 Имало логика в постъпката й
Белма дали е била сама
Какво общо има
Защо нямаше кръв имаш ли отговор
Джемре каза на Демир да продължи процедурата по изкарването на Керем и да се грижи за него като за най-важните си клиенти
Да си беше отишла по-рано, да не съм те вързала
 Поне ми казваш, че си отиваш
на Керем дори това не си казала
 Момчето дойде да те търси.
 Защо ми се бъркаш в живота.
Жал ми стана, късно разбрах каква си
 рано или късно ще те убие този крадец
мразя те
 Ти умри мразя те
Шамар ли изяде.
кой ще изяде
Да не ти пука, свърши се.Ще си гледаме кефа
 Ядоса ме глупачката
ако стане нещо ще изгорим знаеш нали
Да остане в мен
защо не ми го даде преди
Забравих, сега се сетих
погледни стария си квартал
Няма да го видиш повече

# 504
  • Мнения: 19 875
 Знаеш ли кой съм>
Видяхте във вестника
Значи знаеш, че съм годеник на Дж и част от семейството.
Вече аз съм ти адвокат.
аз ще те изкарам навън

Значи знаеш че съм годеник на Джемре

 ще отида да се видя със съдията по делото.
Най-вероятно утре ще те изкарам от тук.

 Не вярвам на нищо оттова, което си казал.
Ще те изкарам за да докажа какъв изманник си

 дали има такова видео, има.
като го дам да видим.
в ръцете ти няма нищо и Дж ще го разбере.
не е вмен и без това, в друг е.
в друг?

# 505
  • Мнения: 19 875
 какви полицаи сте
нямат вина.
това, което започна ни приключва.
Ако искаш да се караш се карай с мен, каква вина имат.
бягаш от дома и никой не знае.
кажи кажи тук ми кажи
Моя е грешката, извинете.
няма извинение, не разбирам от тия неща.
не се извинявай на мен
отиди и си отвори кафе ще пия кафе при теб
отиди стани медицинска сестра и ми превържи раните.
какво ще кажа на началника

 Къде отиваш?
ще говорим с теб
отвори вратата
какво се смееш
Защо да не се
имаш ли причина
отървава се от гривната, свободна си вече

 Ходила е при В Дж
отива при човека дето търсим
млъкни за 2 минути
какво иска В Дж
кажи им да си ходят
защо трябва да ти повтарям, кажи им да си ходят

 ела синко.
остави чантата си и седни хайди
остави си чантата и седни.
виж..

 не съм полицай тук.
Помисли, че съм ти батко от махалата.
така говоря с теб
когато дойде тук аз сгреших, че не ти обърнах внимание.
може ли такова нещо
аз сбърках
винаги съм бдял над теб.
аз знам всичко. Всичко знам

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 21:46 от Airra

# 506
  • Мнения: 19 875
 не се плаши.
няма да ти направя нищо.
преди направи
истина е.
веднъж ти навредих.
но втори няма да има

 ще ми кажеш извинявай.
лесно е, но ще се извиниш.
не е толкова лесно.
там където аз ораснах никой не се извинява и не прощава.

 ако ти се извиня, ще простиш ли
това е визитката ми, чакам новини от теб
извинявай.
за всичко за което станах причина

 така ли е или не
така е.
Вече си свободен.
ако искаш да ходиш, ще го правиш.
кажи, че си тук.
аз ще съм зад гърба ти, но имам условие.
Като те гледам в очите ти говоря.
без оръжия или нещо такова.
Много лошо ще ти направя

 този дом вече е твой.
може да имаш семейство утре.
нямам семейство, но имам батко.
добре.
спри да ми пишеш стих, хайдИ

# 507
  • Мнения: 19 817
Слагаше софра, но готвеше по-добре от теб.
след като ме изостави аз много болка преживях.
спах в паркове, в колата.
в разни хотели.
3-4 години ми минаха така
 Веднъж се прибрах влезнах от вратата имаше софра. Веднъж се прибрах влезнах от вратата имаше софра
 чакаше да седна на тази софра
като има софра това е дом.
сякаш е пълно .
топло е.
аз не могад а говоря така, но е такова нещо
дори не ме попита за теб дали съм те забравил.
може би се страхуваше от отговора.
аз не забравих.
аз направих много грешки.
всичките дойдоха и си отидоха.
но има нещо.
то не минава никога.
и аз още му плащам цената.
този път избери правилната страна
с твое позволение
Този път не прави грешки

# 508
  • Мнения: 19 817
Аз избрах страната си Галип. Сега е твой ред.
 Сега много хубава игра ще направим
 Този път аз ще спечеля играта
Свърши!  Peace На мен ми хареса, да видим с превод как ще е  Peace

# 509
  • Мнения: 19 875
Фенче Heart Eyes
трябва си превод Wink Peace






лека Hug

Общи условия

Активация на акаунт