благодаря!
Не забравяй какво ти поръчах, като отидеш в Истанбул 

видях, видях, много ми хареса, благодаря!
За нищо не мечтая, искам само да се отърве Кадир от Вели на края, независимо по какъв начин 
неее и главата и беше наранена точно както е на тази снимка , освен ръката. Която явно е била само навехната, щом успя да отвори и вратата на смачканата кола и да масажира сърцето на Кадир.

Този чичко е с чувство за хумор 


! И на руски:
!



, хахаха много забавен тоя журналист


, тенкю за руския превод 
/

, щастливо и незабравимо пътуване!!! 


.Фенче
Айре
Ани 

и да отидеш до снимачната площадка и да се фотнеш с любимеца ни или поне на стадиона




мдам







благодаря! 
страхотен коментар! Изкефи ме максимално, благодаря! 

Той каза, че не го интересува нито закона, нито значката, ако Вели посегне на Зейно. А Вели цели именно това, да го подлуди окончателно, но не знае Зейно на какво е способна , тя е отчаяна, бойна, решителна, безстрашна ... Страхотна Елчин! 

сега като гледам отново снимката, си мисля, че може и да е нова, защото не си спомням някой да я държеше за ръката след катастрофата
Ще видим. То е ясно, че няма веднага да успеят да избягат Зейно и Айлин от него 







, отново ме изненада с кафето
Зачудих се кафето ли топли снега или снега гледа да го изстуди

както винаги до сега бърз и точен 


и твоето ще изпия ,че на Фенчето вече замръзна 

! Фенче, Али, Себи, много сте ранобудни - благодаря за кафенцата

! Отново толкова много хубави и задълбочени анализи и коментари сте направили
, че се изкушавам и аз да споделя още нещо
.
!
! За наше визуално удоволствие
!
.
.
Добро утро, момичета! Препоръчани теми