идеи за рокля -ще ставам кума

  • 16 983
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 085
Провери в Modena(мисля, че така се казва магазина) на Дондуков и пресечката, в която е "Кривото" newsm78;там има модели на Капаска, които специално мен ме спасиха и за моята сватба, и когато кумувах преди месец Peace

# 16
  • Мнения: 1 403
И аз ще ставам кума юли месец и още нищо не съм изумувала. Искам нещо готино да си намера  newsm78 Или рокля или костюм. Не съм решила какво то4но искам. Май нещо от този тип http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=650264

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 02:01 от dorka

# 17
  • Мнения: 3 089
и аз ще съм кума - даже май 2 пъти Simple Smile
само да вметна, че според етикета, черното е абсолютно изключено за кумата. това е запазен цвят за едно друго събитие. бялото - също. всъщност, зависи от цвета на булката.
аз ще съм със страхотна рокля. дължината е малко под коляното, спрезрамки, които показват каквото имаш, а надолу следва линията на тялото, но с малко ракрояване - така че да скрие каквото се налага Simple Smile купих си я от веро мода (на витошка, близо до солунска) преди месец. дори имаше намаление, защото беше непосредсвено след баловете. много съм доволна. остава ми да сваля 2-3 килца и ще съм бомба Simple Smile
иначе - от бг магзаините - виж в миролио, манго, веро мода, текстон (понякога) - би намерила нещичко до 200 лв. и традиционните макс мара, мирели... - но там пък е доста скъпо.

# 18
  • Мнения: 22 929
Онзи ден бях на сватба.Дълго търсих ефектна рокля-дълга или къса,но нещо модата това лято не съм и фен.Та намерих си една страхотна рокля в Етере за 79 лв.Класически модел с V образно деколте и дебели прзрамки,следва линиите на тялото и от средата на прасеца се разкроява леко,дължината е малко по коляното.Цвета е бронзово-златисто,от сатен,около коляното намачкан.Купих си златни чехли с кафяви камъни и имах чантичка в кафяво и златно.На врата кафяво и златно колие.Мисля,че стана готин екип-модерен цвят и материя,класически модел.Днес ще имам снимки от сватбата и ще се видя отстрани.

# 19
  • Мнения: 5 622

 Честито! Страхотно е да си кума. Искам и аз някой ден да бъда поканена(семейно с мъжа ми де, да кумуваме)

   Wink

Струва ми се, че така изживяваш наново тръпката от сватбата.....

За рокля не мога да помогна, дано да намериш нещо елегантно и да си красива кума на младото семейство  Peace

# 20
  • Мнения: 1 616
Бубе, някъде из твоите снимки те бях видяла с много красиво бюстие и пола с цепка (май бяха розови). Ако не греша, дай линк авторката на темата да види комбинацията - според мен е подходящо за кумуване. Евентуално може да бъде друг цвят, но като цяло много ми хареса!

# 21
  • Мнения: 1 277
Препоръчвам ти горещо роклите на Блага Благоева - на сватбата ми втората ми рокля беше оттам - с тънки презрамки и гол гръб до дупето, дълга, черна на големи червени цветя - нещо не отваря БГ Фото, та не мога да ти я копна.

Oще един глас за Блага Благоева Simple Smile. На моята сватба кумата ми беше с рокля от там.

# 22
  • Мнения: 2 897
През Август и аз ще съм на сватба,ще следя с интерес темата Grinning

# 23
  • Мнения: 1 045
Ето моята рокля когато ставах кума . Много си я харесвам  Heart Eyes

http://www.bgphoto.net/photos/4492/o632864120888750000.JPG

http://www.bgphoto.net/photos/4492/o632864122150312500.JPG

# 24
  • Мнения: 1 558

Страхотна си  bouquet, то с тази рокля може и булка да се облече!

# 25
# 26
  • Мнения: 3 089
роклята вярно е хубва. и ти изглеждаш страхотно. само че така си представям тоалет на абитуриент, а не на кума. премного бално ми е Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 694
Desika-наистина роклята е страхотна,но на теб ти стои направо божествено.Супер си!!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
http://community.webshots.com/photo/548391720/2425270370052362338VCTATT
Ето тоалета от едната сватба на която бях кума Simple Smile
Само че двете сватбти баха зимни, а едната в ранна пролет /и тогава беше голям студ/
За лятото можеш да си позволиш много по-разголени тоалети  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 22 929
Desika-наистина роклята е страхотна,но на теб ти стои направо божествено.Супер си!!
И на мен много ми хареса.Поздравления.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт