Новогодишна игра на BG-Mamma

  • 329 441
  • 20 901
  •   1
Отговори
# 20 850
  • Мнения: 554
И аз получих спортната си бутилка днес! Много благодаря, страхотна е и ще си я ползвам с удоволствие!

# 20 851
  • Мнения: 1 332
Получих наградата си - вино Syrah Premium 2011!Благодаря ви!

# 20 852
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 430
Привет от столицата на хумора!   Yum
Току-що се обади дъщеря ми,
че  ще пием винце.....Wine Glass
За първи път печеля от форума.
Благодаря много!
Спорен и слънчев  ден на всички!   Flowers Hibiscus

# 20 853
  • Мнения: 100
И аз благодаря, вчера ми дойде несесера!

# 20 854
  • Мнения: 1 556
Аз получих смс вчера. Трябва да си потърся наградата в офис на Спиди или ще ми я доставят до дома?

# 20 855
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
И аз изпуснах днес куриера, но му се обадих и се разбрахме, да я остави в офиса до нас

# 20 856
  • Мнения: 1 153
И аз изпуснах днес куриера, но му се обадих и се разбрахме, да я остави в офиса до нас
Е ти сигурно добре познаваш всички доставчици с толкова много уговорени награди, така че едва ли ти е проблем Simple Smile

# 20 857
  • Мнения: 2 214
за първи път печеля и аз
благодаря още веднъж, днес си получих спортната бутилка и ще зарадвам мъника вкъщи с нея
не съм получавала смс, но много бързо ми я доставиха

# 20 858
  • Мнения: 4 181
Аз получих днес съобщение. Предполагам,че първо трябва да ми се обадят, защото не съм вкъщи?

# 20 859
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Аз получих днес съобщение. Предполагам,че първо трябва да ми се обадят, защото не съм вкъщи?

Обаждат се, когато се пред вратата.

# 20 860
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
И аз изпуснах днес куриера, но му се обадих и се разбрахме, да я остави в офиса до нас
Е ти сигурно добре познаваш всички доставчици с толкова много уговорени награди, така че едва ли ти е проблем Simple Smile
Stuck Out Tongue
На малки имена си говорим Laughing

# 20 861
  • Мнения: 1 556
Аз получих днес съобщение. Предполагам,че първо трябва да ми се обадят, защото не съм вкъщи?

Обаждат се, когато се пред вратата.
Аз съобщение имам от вчера сутрин, но никой до момента не ми е звънял и не е идвал. Утре ще се разходя до офиса, да видя какво се случва.

# 20 862
  • Мнения: 1 392
И Аз получих наградата си вино!

Абе във връзка с тея дето все печелят. Как се включват в всяка игра. Аз в две три досега. По скоро как го откриват във форума. Мен ако случайно ми излезе нещо, а Вие?

# 20 863
  • Мнения: 654
И Аз получих наградата си вино!

Абе във връзка с тея дето все печелят. Как се включват в всяка игра. Аз в две три досега. По скоро как го откриват във форума. Мен ако случайно ми излезе нещо, а Вие?
Има група, която известява за игрите
http://m.bg-mamma.com/?topic=856707

# 20 864
  • Габрово
  • Мнения: 1 960

Това е моята награда вчера пристигна.Много благодаря с куриер на спийди Blush

Общи условия

Активация на акаунт