Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 46

  • 12 229
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 059
Като сте почнали да се чудите къде е логиката... да попитам защо бяха думите от пети сезон "Кашата объркана от чувства може да се оправи само с още по-силни чувства." ?

# 316
  • Мнения: 9 374
Хайде започвам да събличам малко по малко срамните одежди Stuck Out Tongue Closed Eyes
Какво ще кажете за новия ми подпис Simple Smile ?
Името кога? Като го видя в известията ми и получавам алергия вече. Joy Подписът е екстра.

Доци, какъв 5ти сезон бе? Имаше ли въобще такъв? Joy Te тия думи са си били за оня момент.

# 317
  • Мнения: X
Хайде започвам да събличам малко по малко срамните одежди Stuck Out Tongue Closed Eyes
Какво ще кажете за новия ми подпис Simple Smile ?

# 318
  • Мнения: 3 269
Хайде започвам да събличам малко по малко срамните одежди Stuck Out Tongue Closed Eyes
Какво ще кажете за новия ми подпис Simple Smile ?
Името кога? Като го видя в известията ми и получавам алергия вече. Joy Подписът е екстра.
Хахаха, а в списъка с лични съобщения не е ли яко също Scream Satisfied Името и аватара утре по това време.
Моята работа стана като загубя, всички плачат Laughing

# 319
  • Мнения: 4 059
Права си Доци, другият сезон тъмна, а Батко брадясал и измъчен, по-добре им се получава.

# 320
  • Мнения: 9 374
Дрийми, чувството е страхотно, уникално и неповторимо, все едно си пиша с луда фенка на Банков. Joy

# 321
  • Мнения: 3 269
Убивате ме с тия снимки. Просто не мога да ги гледам. В момента единственото, което ми понася е това :


За него поне знам, че е истинско 😊

# 322
  • Мнения: 9 374
Дрийми, ще омекнеш споко. Grinning Wink Тоя път ще възкресим Зорница по-късно, ама се надявам да си заслужава.

# 323
  • Мнения: 1 746
Убивате ме с тия снимки. Просто не мога да ги гледам. В момента единственото, което ми понася е това :


За него поне знам, че е истинско 😊

Наистина е истинско ❤
Дано да имат възможност да играят още много заедно, не само в ОЖ.

Жената отпред Христина ли е????
Дано се замисли какви каши ще им забърка в 7 сезон!!!!

# 324
  • Мнения: 9 374
Убивате ме с тия снимки. Просто не мога да ги гледам. В момента единственото, което ми понася е това :


За него поне знам, че е истинско 😊

Ето даже и на подпис си го слагам, да го гледаш и да се утешаваш. Joy

# 325
  • Мнения: 3 269
Дрийми, ще омекнеш споко. Grinning Wink Тоя път ще възкресим Зорница по-късно, ама се надявам да си заслужава.
Аз засега съм впериод на пълно отрицание. Искам да я изпепеля, да я изчовъркам от главата си, да я забравя Dizzy Face.
А пропуснах, и да не припарва до Марио Wink

# 326
  • Мнения: 9 374
Дрийми, ще омекнеш споко. Grinning Wink Тоя път ще възкресим Зорница по-късно, ама се надявам да си заслужава.
Аз засега съм впериод на пълно отрицание. Искам да я изпепеля, да я изчовъркам от главата си, да я забравя Dizzy Face.
А пропуснах, и да не припарва до Марио Wink
Вече сме се обзаложили с теб, друга песен ще запееш на пролет. Joy

А  и пропуснах да кажа, че зад отрицанието обикновено се крие нещо съвсем противоположно. Wink Grinning

# 327
  • Мнения: 3 269
Дрийми, ще омекнеш споко. Grinning Wink Тоя път ще възкресим Зорница по-късно, ама се надявам да си заслужава.
Аз засега съм впериод на пълно отрицание. Искам да я изпепеля, да я изчовъркам от главата си, да я забравя Dizzy Face.
А пропуснах, и да не припарва до Марио Wink
Вече сме се обзаложили с теб, друга песен ще запееш на пролет. Joy
Най-много хором със Зорница да пеем "Ооо, Викторе!".
Защитна реакция Innocent - като я хейтна достатъчно и хич няма да ми пука, когато съберат "двойката на народа". Ето в момента ми прави впечатление, че ми е безразлично да я гледам с Банков на аватара ми, обаче с Марио не мога.

Супер ти е подписа, Яни Simple Smile

# 328
  • Мнения: 9 374
И на мен ми е безразлично да я гледам твойта снимка с него. Нима мислиш, че ще съберат "двойката на народа"?Open Mouth Това го смятам за абсурдно. Не се случи сега, няма да се случи и после. Направиха каквото трябваше да ни убедят, че там няма никакъв шанс.

С Марио не можеш, защото са ти на сърце, а много тъпо ги подредиха. Wink

# 329
  • Мнения: 3 269
И на мен ми е безразлично да я гледам твойта снимка с него. Нима мислиш, че ще съберат "двойката на народа"?Open Mouth Това го смятам за абсурдно. Не се случи сега, няма да се случи и после. Направиха каквото трябваше да ни убедят, че там няма нищо.

С Марио не можеш, защото са ти на сърце, а много тъпо ги подредиха. Wink

Вече не знам какво да мисля. Обаче се подготвям. При сценарий Марио с нова готина мадама, ще съм доволна без значение Зорница с Банков ли ще е или сама. Ако пак завъртят Зорница с Марио - това по-трудно ще го приема, без постоянно да се чудя, дали не е защото Виктор я отряза.
Има само един сценарий, който няма да мога да понеса и ще спра да гледам - ако продължат да въртят многоъгълника и всичко да е все така двусмислено като в 6ти сезон. И така нови 50+ епизода.

На сърце са ми, но сценаристите така изкривиха Зорница, че не мога да я погледна.   

Общи условия

Активация на акаунт