Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 46

  • 12 328
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 656
Лелеее, ако го дават и как се къпе....
На успокоителни ще минем тук.

Ето ти една кърпичка, да си изтриеш лигите, че потекоха Joy


А, не бе ! Ти ми пусни пак гифчето от банята и ми прати направо една хавлиена кърпа Simple Smile

# 706
  • Мнения: 737
Много хубава идея Батко да мине пак към първобитните общества и неангажиращият се.с. Видяхме докъде го докара ангажиращия.

# 707
  • София
  • Мнения: 9 563
Именно, Моски, именно.
Чудя се само дали още в началото ще се появи Стела или по-късно.

# 708
  • Мнения: X
Лелеее, ако го дават и как се къпе....
На успокоителни ще минем тук.
Ето ти една кърпичка, да си изтриеш лигите, че потекоха Joy
А, не бе ! Ти ми пусни пак гифчето от банята и ми прати направо една хавлиена кърпа Simple Smile
Вашето желание е заповед за мен!


# 709
  • Мнения: 780


Ако Наумчо  излезе от сериала , то и Ирина/Ина/ ще остане свободна  да се лекуват взаимно . Тъкмо ще я видим  до истински партньор , тя показа че може много повече от това , което прави до сега .

Много добра идея, въпреки че за сега не давам Марио на друга, биха ми били интересни като двойка с Ина.

# 710
  • Мнения: 12 474
Като стана дума за плочки, да попитам Майчето направи ли ни гифчета от последната секс сцена или вече беше твърде в ступор след финала, за да го направи? Grinning

# 711
  • Мнения: 1 768
Доне и аз се присъединявам към похвалите за сценария.
Ще има време да завъртим варианти и варианти до новия сезон.
Все ще улучим нещо.

Може да ни зарадваш и с 5 част или поне с промо  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

А за ретроспекция - изобщо не смея и да си мечтая, главните герои са други, такова нещо не може да се случи. Освен ако не е за всички по-малко.

Относно очакванията - не смея и да мисля.
Тегава ще е обстановката. Марио по-скоро го виждам сам и пълно отдаден на работата и по скоро той да е заминалия за кратко време.
А за Зорница - нямам идея. Болницата пак ще я приказва.......



# 712
  • Мнения: 737
Много лесно може да познаем сценария. Казваме всички какво със сигурност няма начин да се случи и ще стане точно това. Като се замисля казахме, че в любовен триъгълник няма да задълбават защото се повтаря, че Зорница е забравила и ще отреже Банков, че булката беглец е клише и т.н Е то точно така си стана.

# 713
  • София
  • Мнения: 9 563
И аз виждам Марио да е заминал от болницата. Според мен даже е възможно да не го виждаме в първите епизоди.
А Зорница по някаква необяснима причина става желязна когато я нападат. Така че за нея очаквам поне външно да е бетон и с нищо да не показва, че страда.

# 714
  • Мнения: 12 474
Защитна реакция на човек, който цял живот се е оправял сам. Зорница е изключително твърда и устойчива като характер. В този сезон имаше Марио до себе си и се отпусна и се разкисна, позволи си да бъде слаба. Иначе си е желязна. Но със сигурност ще ѝ разкатаят фамилията в болницата.

# 715
  • Мнения: X
Много лесно може да познаем сценария. Казваме всички какво със сигурност няма начин да се случи и ще стане точно това. Като се замисля казахме, че в любовен триъгълник няма да задълбават защото се повтаря, че Зорница е забравила и ще отреже Банков, че булката беглец е клише и т.н Е то точно така си стана.
В такъв случай си залагам заплатата, че Тони няма да се върне!
Мнеееее, ама изобщо! То ще е адски нелогично, разбирате ли?
 Никакъв смисъл няма. По-вероятно е да върнат албена. Значи - албена връщат със сигурнист, тони 100% си седи в Испания.
Така ги виждам нещата.


Зорница този път ще бъде наистина на кладата. Това след Банков ще й се стори песен.
Всъщност имам идея какво да се случи с нея, ако пътищата им с Марио се разделят.

# 716
  • Мнения: 737
Ако Зорница остане в болницата не виждам как ще забрави доцента и ще зачеркне миналото. Има да ходи и да му се хили по коридорите и да се самонавива. То не и пречеше, като беше сгодена, а сега няма и да чака да спира тока в асансьора. Тя просто неиска да приеме, че тази приказка неможе да се случи в този живот. Идеализира доцента и това най много ме дразни.

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 15:55 от Melany444

# 717
  • Мнения: 3 269
Мен единственото, което ще ме вкисне яко в новия сезон е ако Марио продължи да тича по нея, пък тя да си точи лиги по Банков. Няма да се изненадам, но такъв сюжет няма и да гледам.

Аз имам надежда само за едно - да видим най-накрая нещо позитивно в този сериал. Апостолова беше казала, че черпят вдъхновение от реалния живот. Не знам чий е, ама посланието е - живота е гаден, да си прережем вените 👹.

Мелани и аз мисля че никога няма да го забрави така. Затова по-добре да не разрушава живота на Марио.

# 718
# 719
  • София
  • Мнения: 9 563
Ди, какво ти стана, какво е това? Защо Зорница е като клоун?

Общи условия

Активация на акаунт