Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧"Навсякъде ти/Her Yerde Sen"❧Т.1

  • 65 319
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 28 081
Привет! Hug
Днес Айбуке е рожденичка. Да е жива и здрава, нови, успешни проекти ѝ пожелавам!





 Grinning Heart Eyes Grinning

https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/c51771b16a1fc0a7faf8 … .cdninstagram.com

# 331
  • София
  • Мнения: 5 334
Лучия е писала! Blue Heart
Боран какво сладко видео е пуснал с Айбюке, по повод рождения й ден!!! Ох, разтуптя ми се сърчицето като ги видях отново! Two Hearts

https://vk.com/sahintepesi?z=video-159049491_456239192%2F9a7c112 … l_wall_-159049491

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 332
  • Мнения: 5 648
Здравейте, момичета Hug
Да, и на мен ми стана и хубаво, и мъчно, като видях красотата и чудесните отношения на Боран и  Айбюке Heart
От какво ни лишиха... Disappointed Relieved
Много щастие, любов и късмет желая на днешната рожденичка! Birthday

Вие сте публикували Боран и Ай заедно, затова аз ще ги постна малко поотделно Grinning

Красивата Айбюке вчера. Flowers Cherry Blossom






И новопоявила се снимка на първосезонния Леон Heart Eyes



В скорошно интервю Ай каза, че и предстои нов проект, но още е рано да споделя информация. Blush

И Боран не стои просто така докато чака нови роли. Има две участия  на събития- на 2-3 март и на 7 март. Първото е конференция в Истанбул, темата е киноиндустрията, ще присъстват  Хилял Сарал, Онур Сайлак и други известни режисьори и представители на сектора.



Второто е среща със студенти в Анкара, на която е поканен с други личности, с които ще говорят по темата "Развитие, еволюция, прогрес".



Илхан Шен, загадъчен Sunglasses



Завършвам поста с моя любимец Ромео- Скот Рокстар Grinning В Истанбул е снежно , всички публикуват снимки в снега, Ромео и той да не остане назад Joy





# 333
  • Мнения: 5 450
Гледат с такива срещи на интелигенцията да внушават култура, европеизъм, защото Ердо иска обратното - забрадки и подчинение, лесно манипулиране.

# 334
  • Мнения: 28 081
От Film Endüstrisi Konferans Serisi ve Kariyer Alanı - Beyond24. Конференцията ще се проведе в Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde.

https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/adde31ec0c9bacec64cc … .cdninstagram.com





Поздрав от Хилал Сарал за рождения ден на Берен Саат, който е днес.

# 335
  • Мнения: 13 434
Присъединявам се към поздравленията за рождения ден на Айбюке
с едно сладко паралелно гифче -  Прегръдките на Ай. Heart Eyes

https://vk.com/sahintepesi?z=video-159049491_456239197%2F28ed723 … l_wall_-159049491



Приветствам и Боран заради участията му в подобни форуми. Колкото и оскъден да е  все още опитът му,
той заслужава да бъде включван в тях заради своята интелигентност и желание
да бъде по-цивилизован от много свои колеги...



# 336
  • Мнения: 28 081
Привет! Hug

Честита Баба Марта! Hug



Утре 14:00 - 15:00 ч. наше време - "Yönetmen Oyuncu İşbirliği"

# 337
  • Мнения: 28 081


От конференцията







# 338
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Добре де, как можаха да спрат нещо с такъв брилянтен каст и толкова качествено направен?

# 339
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Добре де, как можаха да спрат нещо с такъв брилянтен каст и толкова качествено направен?

Да но всичко почиваше на убийства, като не може да се реши нещо и ново убийство, изнудване, че и планове за такова. В много тежка форма го дадоха и историята им отиде на кино. Ако историята ти не е добра или начина , по който я водиш - си до там. Много подмолни действия имаше, нищо градивно за живота и полезно. А че беше добър каста и се бяха сработили е така, че качествено се правеше - да, но това не спасява.

# 340
  • Мнения: 13 434
Нещо ново от Боран. Hands Plus1 При последния разговор с него за спирането на сериала е казал:

Това, че дадени проекти свършват или продължават, се случва и ние живеем с това
и то не ни разочарова, това е нещо естествено , което се случва по мое мнение.








Радвам се, че приема нещата спокойно, без да ги драматизира. Hands V

# 341
  • Мнения: 5 648
"Хълмът на соколите" бе спрян защото не пасна на настоящия вкус на турските зрители, които имат в дома си от машинките за мерене на рейтинга. Не пасна и на вкуса на АТВ. Аз затова не мога да простя на Ай Япъм, че бързаха да го пуснат през ноември и го продадоха на тази телевизия. В сериала имаше твърде много послания, които понастоящем не са особено приемливи в Турция. Само един пример- в Соколови жените не бяха пребивани, измъчвани, а напротив, видяхме началото на борбата на две силни жени. Нямаше отвличания, изнасилвания, а зараждането на красива и естетически поднесена любовна история. Наистина бе различен сериал. Виждаме какво се търси обаче в момента там и какво продължава да излиза- насилие/приоритетно над жени и деца/,измъчени деца и семейства,  отмъщение- във всички възможни форми, или популярните разправии между махленски банди.
За съжаление това е положението. Не знам дали ще се промени, не ми се вярва. На тази държава не и трябват изискани любовни и семейни истории, трябва и друго.
Но вече предлагам да гледаме напред, много изписахме за спирането на Соколови.

Боран снощи бе гост на предаването на известен актьор, в момента водещ Ибрахим Селим.Туитър и Инстаграм е пълен със снимки и клипчета, голяма веселба е било. Smile Боран не само говори, но и пя, при това рап- заедно с водещия, съвсем не лошо Smiley , че и похапна Joy
Аз лично много се радвам, че Борката не се спира- ходи по университети, конференции, предавания. Това, което е казал пред медиите за спирането на сериала- ами ясно, че така ще каже, няма да им се жалва. Разбира се, че и той, и целия екип преживяха спирането на Соколови, най-малкото заради варварския начин, по който бе направено. но животът продължава. Hands V И докато очаква нови проекти прави много добре- с участията си, с пътуванията си и т.н.
Ето малко снимки от снощното  предаване. Smiley





Най-редовният ползвател на социалните мрежи- Мурат Айгън Smiley



Илхан Blush

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 13:22 от oncee

# 342
  • София
  • Мнения: 5 334
Онче, благодаря ти много за обширния пост! Подписвам се под всяка написана от теб дума! Green Heart

Боран е прекрасен и много деен, вярно е. И най-важното е, че това, което прави - дали ще е сериал или участие в предаване, или пък конференция - го прави всеотдайно и с огромно желание. И с тази сияйна негова усмивка. Душинка! Sparkling Heart

На последната снимка (тази на Илхан) къдрокосото момиче в момента играе в Кузгун. Hands V(Или поне на нея ми прилича.) Sweat Smile

# 343
  • Мнения: 5 648
Благодаря, Тинче Hug
Много е симпатично къдрокосото момиче. От Кузгун съм гледала само откъси, но- да, мисля, че участва там това хубаво дете. Рускините я разкриха как се казва Blush - Ахсен Ероглу.  А турската дизи индустрия е тясна, и с Борко са се засичали- в "Кьосем"  Ето ги на снимка от някакво събитие- от по-късно време е, Боран вече е с Леоновия вид. Blush


В потвърждение на това, което и момичетата в групата пишат, и ти си написала за   Боран
Боран е прекрасен и много деен, вярно е. И най-важното е, че това, което прави - дали ще е сериал или участие в предаване, или пък конференция - го прави всеотдайно и с огромно желание. И с тази сияйна негова усмивка. Душинка! Sparkling Heart
, ето информация за последното му участие.

На 12 март ще участва  в истанбулската инициатива по повод 30 годишнината на Best Buddies. Накратко, това е световна организация с клонове в много страни, която организира  общи дейности, в които свързва  хора без интелектуални трудности с хора с такива трудности. Идеята е ясна- хората с интелектуални затруднения и специфични умения да се почувстват щастливи, приети, част от общността. И аз се радвам много, че Боран ще вземе участие точно в такава хуманна  инициатива. Heart Exl



Изобщо, зареди ги яко нашето момче участията през месец март- само до 12.3. вече са 4 Hands V Много добре! Hands Ok Hand
И са разнообразни- и за киноиндустрията говори с Хилял Сарал, и в хумористично предаване с известен актьор, и в Анкара пред студентите по темата за прогреса утре, и ще се ангажира в доброволческа инициатива на 12 март.Hands Clap
Е, не че не чакам новини за нов проект- и негов, и на другите от хубавия каст на Соколови Hug

Много симпатична Айбуке- в едно клипче с малко момиченце, което мери балетните и костюми Heart Eyes



https://twitter.com/ebruli_3595/status/1103316080200683520

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 22:59 от oncee

# 344
  • AMS
  • Мнения: 6 421
 Благодаря ви за интересните постове!!!
 Сега пак ги прочетох с удоволствие!!!
 Хилал Сарал е поела работата по сериала Vurgun,
 който щял да финализира със 6-ти епизод.
 Предстои през април премиера на новия филм
 "Kapı" с участието на Айбюке  >>>





 
 Фрагман >>>
 https://www.youtube.com/watch?v=P8_qxept2VE

Общи условия

Активация на акаунт