Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧"Навсякъде ти/Her Yerde Sen"❧Т.1

  • 65 319
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 648
Здравейте Hug
Тинче,  участието на Боран във втори сезон на "Защитник" феновете му от  "Ти си моята Родина" очакват от юни миналата година. Smiley Няколко дни след края на Родината  стана ясно, че има роля в в първия турски сериал за Нетфликс. А хилеоните следиха всяка публикация от сета на сериала, колкото и малко да бяха, та го видяхме на 2-3 снимки. Вярно, че на тях имаше вид на кантонер Smirk, а сега по съвсем друг начин изглежда Grinning Още тогава обаче предположенията клоняха точно към образ на някой от Безсмъртните.
Най-после ще го видим в отрицателна  роля Grinning



Много са ефектни. Sunglasses Дотук преброихме 6 Безсмъртни /на снимката плюс героя на Окан Ялабък/, пита се кой е  седмият и кога ще се появи Satisfied



Лу, за Мирай- в туитър и при рускините обсъжданията вървят в такава посока- вероятно са доснели няколко сцени към втори сезон на "Защитник", след като са взели решение за трети сезон след успеха на първия. Нямаше как да не се разбере, ако през лятото Мирай бе участвала в снимките на втори сезон. Та предположенията са, че ще участва в третия и в края на втория я въвеждат. Ще видим  дали са познали. Blush

Пак руското разузнаване  намери коя е Безсмъртната, която е в екип с нашия Борко Sunglasses
Актрисата се казва Айше Мелике Черчи.
Ето информация на руски и турски:
Родилась 28 апреля 1983 года в Стамбуле, Турция. Свободно владеет английским языком. Снималась в фильмах и сериалах - Gece (2007), Evim Sensin (2012) и Hilal, Feza and Other Planets, Yemin, Başrolde Aşk, Küçük Hesaplar, Türkün Uzayla İmtihanı, İnsanlar Alemi, Medcezir, Eğlendirme Dairesi, Hayalet Dayı, Kızma Kazan, Bir Kadın Bir Erkek, Oldu Teşekkürler ve Şeytan Tüyü, Masum Değiliz.





Последна редакция: чт, 28 мар 2019, 11:22 от oncee

# 361
  • Мнения: 5 648
Много хубав клип с все още къдрокосия Боран Blush



Видеото е  от снимки за списанието  Based Istanbul. През април явно ни очаква интервю с Борко.Blush
С английски субтитри е, но на мен ми бе трудно да ги чета заради жълтия цвят.Grinning

И отново снимки с новата му визия, заедно с любимия му модел, страхотен дует са Smiley



Под тази снимка на Боран в Инстаграм режисьорът Ксавие Долан написа " Best smile award" Blush


Нежната Айбюке за априлския брой на Vogue.


Мила снимка на Мустафа Мерт Коч с майка му Hug


Каан Ташанер в спектакъла "Изкуплението  Шоушенк"


Завършвам с усмивка Grinning Нашият Ромео вчера бе рожденик Smiley

Последна редакция: нд, 31 мар 2019, 22:16 от oncee

# 362
  • Мнения: 28 081
Привет! Hug

Да споделим радостта на Боран от победата в Анкара Grinning newsm10



https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/166f9dd11ee01c767b57 … .cdninstagram.com

# 363
  • AMS
  • Мнения: 6 421
 Привет и благодаря за споделеното!!!
 Радвам се заедно с Боран >>>


# 364
  • Мнения: 5 648
Здравейте, момичета Hug
И аз се радвам много на победата на опозицията в знакови градове-  заедно с нашите любимци и други демократично мислещи хора Hands V
Боран винаги се е интересувал от политика, той го и каза в предаването за Onedio. Очаквх да публикува нещо по темата, не съм се излъгала.Grinning
Днес и Айбюке се зарадва публично- в туитър Grinning
Нали сте прочели- радостта си хората показваха чрез най-популярната фраза в мрежите днес- " Bahar geldi"-"Пролетта дойде" Или подобни- "Какъв прекрасен ден", неща за слънцето и т.н.


Днес излезе много хубава фотосесия на Айбюке за списанието WomensFitnessTR.  Публикувам само няколко снимки, има много в интернет. Хубаво момиче! Flowers Hibiscus И в интервюто е споделила много хубави неща за партньорството им с Боран.Hug- колко хубаво са работили, колко много го обича, как би искала отново да се снимат заедно.Hands Thumbsup

# 365
  • Мнения: 28 081
Привет! Hug
и от Айбуке Grinning



Във видеото - отговаря на въпроси от социалните медии, в петък е премиерата на филма "Врата" с нейно участие. Не зная дали някой ще преведе видеото.

Дива, благодаря за гифчето с Боран! Клипчетата от телефона се виждат в рамките само на 24 ч., а по този начин си го запазила.
От останалите от каста на Соколови никой нищо не публикува.




# 366
  • Мнения: 28 081
Привет! Hug
От снощи - гала вечер на филма "Врата"











````````````

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 21:32 от LU4IQ

# 367
  • AMS
  • Мнения: 6 421

Онче, Лучия, благодаря ви!!!

# 368
# 369
  • Мнения: 28 081
Дива, благодаря за гифчетата! bouquet

Лично от Боран Grinning



Филмът "Шампион" с Фара З. Абдула и Екин Коч, рус. суб.

https://vk.com/turkish_drama?z=video-48619406_456241310%2F994baa … pl_wall_-48619406

# 370
  • Мнения: 28 081
Привет!
Айбуке ще се снима в летен сериал - "Само ти" с партньор Фуркан Андъч, продукция на Karga Seven





Каан Ташанер се завръща в сериала "Възроденият Ертуурул". Не го гледам, не зная къде е бил героят му  Gündoğdu Bey, докато Каан снимаше в Соколови и се изявяваше в театъра, но сега отново ще е на екрана.

https://scontent.cdninstagram.com/vp/23dea1840c7c8a9d1c7f0a35630 … .cdninstagram.com

# 371
  • София
  • Мнения: 5 334
Не съм особен фен на Фуркан, не зная до каква степен и ще се нагодят с Айбюке. Но стискам палци, де!

Мерси много за информацията, Лучия! Heart

# 372
  • Мнения: 5 648
Здравейте Hug
За новия проект на Ай- и аз и стискам палци, обикнах го това слънчево момиче от Соколовия хълм Heart Eyes И също не съм фен на Фуркан, макар че само една серия с негово участие съм гледала, зарязах го после въпросния сериал.  Дано Айбюке  да има късмет! Heart Тя ще се справи с роля в лека романтична комедия- много е лъчезарна, искрена, позитивна. Ех, каква Верда беше... Broken Heart

Точно на Разпети петък Нетфликс пусна 2 сезон на "Защитник" Четох коментари в туитър. Има доста отзиви за сюжета и сценария- пишат фенове, че не  харесват сценария на втори сезон, по-лош е от първи. Това са само мнения, разбира се, може пък да е хубав сезона, ще видим.Blush
Не знам още в коя серия Защитникът убива Окан- героя на Боран.Wink Ето малко снимки на Окан, да видим това превъплъщение на нашето талантливо момче. Blush














Да кажем така Wink- нека му е честит първият изцяло отрицателен образ на Борката Smiley
Чакам го вече в нов, интересен и с добра продължителност   проект Hands V

Светли празници на всички вас! Flowers Hibiscus Hug

Ъпдейт Grinning
Току що прочетох- Окан, героят на Боран, умира в 3 серия. Феновете пишат, че сега ще гледат направо последната Grinning
Още един спойлер- Окан бил невероятен чистник, когато убивали не знам кого с партньорката му , другата Безсмъртна, си пазел обувките да не се изцапат с кръв Satisfied Интересен образ ще да е този Окан Grinning

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 15:24 от oncee

# 373
  • Мнения: 28 081
Привет! Hug

Да оживя темата с няколко нови снимки Grinning

Ебру и Ертан



Боран



Снимките на сериала "Само ти" ще започнат на 5 май.



Каан във "Възроденият Ертуурул"

# 374
  • Мнения: 13 434
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover
И аз се включвам, като разбрах за новия проект на Айбуке!
Много се радвам, че пак ще можем да я видим, и то в романтична комедия!



В арабския сайт, откъдето  взех снимката, пише следното: (от арабски с ГТ)

Андъч и Айбуке са героите в този нов летен сериал "Ти си навсякъде",
който ще бъде показан по Фокс от Карга в 7 епизода.
Двамата ще изпълнят ролите на Демир и Съла, които съдбата и животът срещат,
като ги оставят да живеят в една и съща къща.
Двамата са принудени да живеят заедно.
И не само това - единият от тях ще заработи във фирма като обикновен служител,
а другият - като директор. Събитията ще се разгърнат в романтична комедия.


(Не съм съвсем сигурна в превода, особено за броя на епизодите. Flushed )
Но с нетърпение ще очаквам да видя този сериал.



Не съм гледала до момента този Фуркан Андъч (красиво момче!), но се надявам да играе добре с Ай! Hands Pray



Последна редакция: пт, 03 май 2019, 15:57 от jupetrov7

Общи условия

Активация на акаунт