Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧"Навсякъде ти/Her Yerde Sen"❧Т.1

  • 65 307
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 28 078
Селин е на земята, да, но изглежда доволна Joy Joy Или го дразни, или е намерила повод да се настани при него. А може сладкишът от лелите да е подействал Joy

# 511
  • София
  • Мнения: 30 142
Според мен спането на земята е свързано с влизането на "крадеца". Или тя се е уплашила много, или той се е уплашил за нея. Wink

# 512
  • Мнения: 28 078
"Ще се разкрие ли, че Бурак е този, който застрашава живота на Селин?"

https://scontent.cdninstagram.com/vp/0c84692427c92fee314223bf27b … .cdninstagram.com

"Планът на Бурак, който иска да попречи на Йълдъръм бей, ще вкара всички в беда."


# 513
  • Мнения: 13 432
Може ли линк за руската озвучка?
МОЛЯ! Hands Pray

# 514
# 515
# 516
  • Мнения: 13 432
Дари, много ти благодаря, но не съм регистрирана в руския сайт.

# 517
  • Мнения: 5 790
Дари, много ти благодаря, но не съм регистрирана в руския сайт.
Тогава няма как освен на турски в сайтовете които са изложени в по-преден пост. Чела съм че и  в инстаграв превеждат, но никога не успях да се включа да гледам там. Не знам как се прави.

# 518
  • София
  • Мнения: 5 334
Приятно гледане, момичета! Heart
Аз, както винаги, или по-късно, или утре ще гледам серията. Ама да пишете, че да чета после! Nerd

# 519
  • Мнения: 28 078
Добро утро! Hug

Еп. 3 рус. суб.

https://vk.com/video-77223212_456241513

# 520
  • София
  • Мнения: 3 434
Здравейте!
Лучия, благодаря за линка на рускините. Снощи не можах да изгледам целия епизода, но сега успях и въпреки това ще чакам и българските субтитри. Сериалчето ми харесва и имам желание от още повторения. Забавно е ! Ще пиша повече след това. Хубав ден и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Ами много са чаровни и ни загатват за любов:

Премеждия много, но не са отекчителни:


И май още любов:

# 521
  • Мнения: 13 432
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover

Да си призная - снощният епизод не ми хареса и вероятно ще пропусна
няколко епизода... Играта на Ай, може би заради режисьора, определено
ми идва в повече - много преиграва. Може би защото я сравнявам
с прекрасното и изпълнение в "Соколови", но... тук не ми допада. Disappointed
Фъркат също ми се повтаря като изпълнение във всеки епизод. Anguished
Повечето от второстепенните образи са посредствени...
На места сцените са прекалено продължителни...
Единствено рефренът с двете лели внася нещо по-екзотично, но и там
режисьорът се е поувлякъл с продължителността.
Много съжалявам, ако мнението ми не съвпада с това на някои фенове в темата,
но просто обяснявам защо засега ще спра да гледам няколко епизода.

Но... на тези, на които сериалът харесва, приятно гледане. Hands Plus1


# 522
  • Мнения: 28 078
Фрагман 1 за еп. 4 рус. суб.

https://vk.com/video-132999259_456243789?list=85aeebe12a38ef0d6e

Рейтингът нагоре и в трите групи





https://1001dizi.net/dizireytingleri



Още не съм гледала серията, само клипчета снощи. Но в първите две серии не съм се подразнила от преиграване. Това е летен сериал, и актьорите не са така наречените комици, каквито познаваме от българското или чуждото кино.

# 523
  • Мнения: 8 958
Запис! С удоволствие загледах защото Фурки ми е слабост,а Айби ми е много положителна и приятна още в Сьоз ми хвана окото с положителната си енергия.Този Бурак много ме дразни още сме в началото не ми се мисли какво ще стане като стане СелДем.Ведатката тука много положителен го играе до сега където съм го гледала все ми пилеше нервната система да видим тука какво ще стане.Лелките които така умело се опитват да ги влюбят с този кекс умрях да се смея вътре имало афродизиак.И аз се чудех защо умираха от жега в полицейския хахах.
Рейтингите се покачват сигурно есенния сезон ще го преместят в друг ден мисля защото има Херджаи,Сокаци и тн...

# 524
  • Мнения: 5 790
В кекса на лелеите баш си имаше от билките, дето рускините ги пият редовно на чай, като коментират дизитата, ама нейсе.
Айбуке ме порази с фигура. Обажавам такива спортни тела, с тясна талия и тесен ханш. Във втори епизод с керемидения сатенен панталон беше топ на топовете, а сега под червените къдри   страшен крак вади. Няма вид да е много висока, но не е и дребна, според Уики - 1.74 ръст.
От целия актьорски състав най-безличен ми е Али Яааджъ - Бурак. И образа не е добре измислен и той не ми допада в него.
Серийката не беше много динамична, но биваше, макар да очаквах доста повече. Ще мине много време докато ГГ се влюбят. За сега нищо такова няма между тях. Едва започват да откриват, че имат и по някое добро качество. Демир се дразни, но не осъзнава как започва да се грижи за Селин. Поне не започнаха с влажните погледи от началото.

Общи условия

Активация на акаунт