Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧"Навсякъде ти/Her Yerde Sen"❧Т.1

  • 65 316
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 435
Здравейте!
Темичката ни е отишла на втора страница, както пишат някой от другите форуми. Снощи не можах да гледам, но днес наваксах с руските субтитри. За разлика от някой, аз харесвам сериалчето. Не смятам, че е халтура. Наистина има преиграване от страна на някой персонажи, като секретарката, но пък няма гадни интриги, характерни за турските сериали. Прочетох, че нямало химия между Селин и Демир. Аз съм на противното мнение. Харесват ми и двамата и съм убедена, че любовта  им е вече факт и е въпрос на време да я споделят.



Колко щастлива беше Селин, когато Демир хареса направения ог нея крем.

Много е чаровна Селин и ще предстои борба с Алара за  Демир,



Още снимки от епизода:

Хубава вечер.

Последна редакция: сб, 03 авг 2019, 20:21 от Nina NN

# 691
  • Мнения: 13 433
Благодарности и на руските фенове за преведения 8 епизод, и на Лу ,
че го сподели с нас. Heart Eyes Hug
Засега сериалът върви добре, предполагам, че и рейтингът му не пада,
а се качва. Hands Plus1





От трейлъра на еп. 9 не се разбира ще замине ли Демир за Париж или не... Astonished
Ще видим в галерията дали няма да ни подскажат нещо.
Аляра е много противен образ Rage, няма друг по-противен от нея, поне досега...
Самата актриса е неприятна... не че играе кой знае колко добре. No Mouth

# 692
  • Мнения: 28 078
Привет! Hug
Рейтингът в две от групите е почти непроменен, но в AB е с половин % нагоре и за първи път е над 6%

https://1001dizi.net/dizireytingleri

Боби, в кой турски сериал няма клишета - ревност, лъжи, отмъщения, триъгълници, маниаци, липсващо семейство, травмирано детство - основно при мъжете в сериалите, които аз съм гледала. Нещо ново и различно от времето на "1001 нощ" да се е родило? Joy Изключвам историческите драми.

Разнообразието е в детайлите и актьорите.
За да има "химия", трябва да има страст, да прехвърчат искри на привличане между героите, да пламне огън, а когато това в сценария го няма, откъде да се появи "химията". Трудно от целувчици по нослето, челцето или бузката; от безполови същества, вместо живи хора. Няма хубави диалози, монолози, които да ни разтърсят, които да запомним, да цитираме. Киното е екипно творчество, всичко и всички са важни - сценарий, музика, костюми.
 
Това не съм го споделила, от 1 август


Цитат
С сегодняшнего дня интернет-цензор RTÜK официально контролирует интернет-платформы Турции, включая Puhu TV, BluTV и Нетфликс. Для Нетфликса это ничем особым не грозит - они просто будут вырезать из контента на турецкой платформе "неподходящие" моменты, тогда как весь остальной мир будет их смотреть как ни в чем не бывало, однако местные платформы ощутят "нежные объятия" турецкого государства в полном объеме.

Мисля, че и в този сериал няма да "видя" Париж hahaha Дежурната лъжа на турските сценаристи - все си изпращат героите в Париж и аха да тръгнат, нещо все ги спира. Празната Демирова стая е по - притеснителна.
Селин направи голяма грешка като се представи за Мерве, защото Демир разбра, че Ведат я хареса и много се разстрои, когато се изясни кого всъщност е харесал приятелят му... Млада, наивна, неопитна, без да подозира, че последствията и от най - невинната лъжа могат да са унищожителни.
За Демир Алара е толкова прозрачна, с нищо не може да го развълнува. Но заедно с Бурак може да ударят в гръб, нали и той набързо реши, че Селин е влюбена в него ooooh!

# 693
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ) Лучия , така е - всичко е комплексно.
За клишетата имах предвид не като видове ситуации , а като начин на поднасяне, самите диалози. Нищо по-интересно. Не влагат много в сериала, търкалят го колкото да пускат нещо.
А влязох да пиша от уважение към хората ,които се стараят да има информация тук, за да не зачезвам така от темата. Да знаете защо няма да пиша : ) Wink
Имах повече очаквания специално за Айбуке и Али. А този, който играе Демир - не ми харесва като излъчване.
Бъдете здрави! И до нови срещи тук  - ако е за други сериали или в нови теми.
Благодаря за писаното до тук! Hug

# 694
  • Мнения: 5 797
Нищо му няма на Демир, тъкмо по-бързо ще осъзнае, че е влюбен в Селин. Просто изпадна в шок от това, че и приятелят му се е влюбил в Селин. Ревнува я. Страда за приятелството и доверието, защото осъзна че Ведат го излъга за пръв път заради Селин. Плачеше, защото за пръв път се появи нещо, което не би могъл да жертва заради най-близкия си. Изобщо проблема му не е класическото клише - "ти ме излъга".  Някоя и друга серия ще бъде гневен докато осъзнава реалностите. Най-силното чувство в него обаче беше според мен ревността. Разбра, че докато той се залисваше да се ядосва на това и онова, друг вече е прозрял и оценил под повърхността.

# 695
  • Мнения: 28 078
Привет! Hug

В кабинета си, преди да види билета и бележката от Алара, Демир върна лентата назад и си спомни казаното от Ведат - "не се получи, възникнаха проблеми, големи проблеми, затова забравИ". Едва сега разбра, че не се е получило не защото момичето е Мерве, обвързана с Бора, а Селин. Нея Ведат вече беше свързал с Демир, беше разбрал, че между тях нещо се заражда. Не каза за размяната на момичетата, вероятно от неудобство, но и не предвиди, че Селин ще признае за лъжата пред Демир. Интересно дали сега Демир ще играе с открити карти пред приятеля си или ще замълчи.

Айбюке и Фуркан са участвали в предаване, излъчвано в канал на you tube, очаква се превод от руските фенки.



# 696
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, пчелички! (Отдавна не съм ви наричала така, но не съм забравила.) Animal Bee

Бях извън София няколко дни, та днес съм вече у дома и изтрезнявам с турски сериали. Grinning

Вие знаете, че Фуркан не само не ми беше от любимците, ами дори ми беше леко несимпатичен. Обаче, не мога да не призная, че до Айбюке доста ми харесва, така че мисля, че между Селин и Демир има химия. Иначе съм напълно съгласна, че химията, която беше при ЕфДа между Айбюке и Боран, не може да бъде изместена въобще.

Но Фуркан все повече ми допада, колкото и еднотипен да е - Демир някак допълва малко пресиления и твърде жизнерадостен образ на Селин. Плюс това, пак ще се повторя, но има много сладка и детинска усмивка Фуркан, дано по-често да я виждаме. Но той си е актьор точно за романтични комедии, в друга роля по-трудно бих си го представила.

А това ми е любимата сцена от този епизод - когато Селин му каза, че, откакто живеят заедно с Демир, тя вече не купува нормално мляко: Two Hearts



Втората любима сцена е аквариумът-шоколадовият мус-захарното петленце-смутито на закуска. Невероятно сладички и милички бяха тогава - сякаш се надпреварваха кой ще направи другия по-щастлив. Не толкова, че искаха да благодарят на другия, колкото искаха да видят усмивките си. Много мили моменти! Heart Eyes

И също - много ми е сладко как Селин, когато чете бележчиците от Демир, винаги гали името му. Two Hearts



Обаче, ако досега виждахме ясно Селин как ревнува от Алара, то в следващите епизоди ще видим в действие ревнивият Демир - от от Ведат ли да я пази по-напред, от Бурак ли... Grinning

# 697
  • Мнения: 8 959
Чудесно вървим и рейтинга се повишава дано да има още нагоре.Хареса ми епизода лелите малко ги намалиха,но за сметка на това маниакалната Алара е навсякъде.Цъфти като културна гъба където не си я посял там не е цъфнала изключително ми е противна.Бурак и той...само той липсваше на хоризонта.Невинната лъжа на Селин щом докара Демир до тук не искам да си мисля какво ще стане като научи за операцията да го изпъдят.И най-вече,че Селин е главната организаторка на всичко.В Париж отидоха само в Чукур първа серия хахах друго дизи не помня да са снимали там.Фуркан ми е много симпатичен даже в много проекти съм го гледала и просто обичам да го гледам и в Мерием се справи чудесно който не беше романтична комедия хич с Айча Айшин Туран,но тези роли го отпускат аз понеже сефте го бях видяла в Пътят на Емир навремето и после в Булките бегълки,но там със Селин Шекерджи също много ми харесваха.Може би е един от малкото актьори които има късмет относно партньорки.Айбюке с Толга ми хареса много определено бих искала в друг проект заедно да ги видя,но пък с Боран бяха класна двойка на която така и не можахме да се насладим.Айбюке и Фуркан са чудесни също.Демир е много студен,но само на външност и точно като Селин разчупи всичките му ледове точно тогава ще стане компота който споменах по горе.Предимно в турските дизи така става....Сцената от фрагмана се ядосах,че я орязоха,но мисля,че ще я пуснат като спомен в другия епизод.Тинче,изглежда и на Фурки му е любима защото си я лайкна в инстаграма.



Обаче май и двамата са без севгили в реала ха?



И Ендер бей как е погледнал....хахах

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 16:35 от x BlackRose x

# 698
  • Мнения: 773
Здравейте от мен!

Аз целия каст без Али, който играе Бурак ги гледам за пръв път. Пеленаче съм в турските сериали 😚 Нямам база за сравнение с предишни роли на Айбюке и Фуркан, но според мен много си пасват като енергия. Според мен се разбират и извън сета. Персонажите им пък се допълват чудесно. Селин е романтична, енергична, детска, а Демир е прекалено трезв за младостта си и някак прибързано пораснал.
Като разбра, че Ведат всъщност харесва Селин, сякаш го прегази камион. Реакцията му беше “ Какво ще правя сега?”. Не беше толкова обиден от лъжите на двамата, колкото осъзна, че нв може да има нищо общо със Селин щом и най-добрият му приятел има чувства към нея. Заболя го, макар и до този момент да не разбираше, че вече изпитва чувства. Доста са ми интересни за сега, а останалите герои никак не ме дразнят.
Лелите например са едни самотни стари моми, които първоначално искаха да ги сватосат заради къщата, но мисля, че сега просто искат да се грижат за някой. Доста се смея с тях даже 😂
Бяхте писали, че г-жа Есен може да е майката на Демир, но те показаха майка му, когато той си спомни как ги е напуснала и двете никак не си приличат. Иначе мафиотката уж е отрицателен персонаж, но някак ми е симпатична. Образа, който и изграждат някак не ми изглежда сериозен, въпреки, че доста ще потормози Бурак според мен.
Като цяло имат доста да развиват и щом рейтинга е добър има шанс за повечко серии.

# 699
  • Мнения: 13 433
Здравейте. Flowers Four Leaf Clover

Аз съм с доста смесени чувства за сериала. Мислех си да спра да го гледам -
малко наивен е за вкуса ми, но понеже е лято и ми липсва нещо по-леко и по-весело,
все още го гледам... Satisfied
Има един кадър от предния епизод, който ми харесва и отдавна се каня да го пусна...



Според сценаристите, Селин вече е съвсем наясно с чувствата си,
но Демир не може да преодолее сковаността, насадена му в интерната
и заради липсата на родителска обич... Затова и не може да извади навън емоциите си... Anguished
За съжаление... Worried

# 700
  • Мнения: 1 732
    Здравейте,момичета! Аз пък си гледам с интерес сериалчето и го чакам с нетърпение..Не съм го гледала още на руски , нямаше ме , но днес и това ще направя и ще чакам и бг превода..Малко ме е яд на тази Аляра, но само добро, уви, никъде не съществува.Трябва да има и гадни , лоши герои..
     Още със започването на сериала една отвратителна мисъл се опитва да се прокрадва в главата ми и  все се каня да я споделя с вас..Дали  Аляра няма да изнуди баща си да поиска нещо повече от Демир , да кажем годеж , защото тя е вманячена на тема  Демир..Иска да го има на всяка цена...
   Харесването на "Навсякъде ти " не е  само от мен, сериалчето набира скорост и рейтингът се увеличава  и то в АБ група. През седмицата и на SOMERA е на първо място. Може да има клишета и преиграване тук- там , но няма маалата ,боища. Дори в момента до края на деня тече едно гласуване на турски сайт за най- хубав летен турски  сериал и нашето филмче пак е на първо място.
Скрит текст:
Промо-баннер к 9-ой серии «Ты Повсюду».
— Мир, в котором есть только мы двое, это не так трудно сделать... 🌎

 Ето и предването, за което каза Лучи  преведено на руски език :
https://vk.com/yavbah?z=video-43403807_456240351%2F3f764d23c8b1e … t_-43403807_28468
Иначе любовта в офиса е забранена..
]
Айбуке и Али са посетили приют за животни..Предполагам във връзка с подаръка ѝ..

  Хубава вечер!
 

# 701
  • Мнения: 5 648
Здравейте Hug
Боран тези дни си беше в Анкара, на сватба на братовчедка. Поразходил се е и из планини някакви. Grinning



После ни пускаше пейзажи от влака и селфи Grinning  Меду другото и аз когато имам време обичам с влак да пътувам Blush



Днес публикува едни сторис, които пораждат размисли. С Фунда Ерийгит са /не знам дали правилно и изписвам името/, на полянките край Бейкоз.

Ето от нея:


След това пък Боран  пусна клип от Бейкоз, от мястото на снимките на  на "Ти си моята Родина"Blue Heart Ще познаете Измир от началото на 20 век, разбира се Heart Exl


Та едни въпроси ме занимават.Thinking Фунда Ерийгит му е любимата актриса, също е с театрално образование, Участва и в сериали, и във филми, в театъра също играе, има награди. Възможно е да се очертава пиеса, но какво търсят на Бейкоз? Едва ли Борко  е отишъл там от носталгия по Родината. Бейкоз е една голяма снимачна площадка и без работа едва ли би бил там.
Ха дано  се очертава нещо... Hands Pray
Иначе благодаря на Боран за видеото с  познатите улици Heart Decoration

# 702
  • София
  • Мнения: 5 334
Онче, Kiss тъкмо мислех да пускам Боран от инстаграм, и виждам, че ти вече си го направила. На мен също ми направи впечатление сетът на "Родината" и Бейкоз, но ти съвсем си разнищила. Фунда Ерийгит не съм я гледала, имам чувството, от 100 години, а е една от най-добрите актриси с голямо А в Турция. Един общ проект с Боран би бил толкова прекрасен... И, в същото време, ме е страх колко възприет ще бъде. Знаете, че, след "Хълма", вече сме си плашливи... Disappointed Relieved

П.П. От друга страна, мини клипчето в инста стори, където Боран е във влака, е прекрасно. Артистче си е момчето, дори в обикновено стори - черно-бяло и как само светлината се отразява в очите му... Разтуптя ми се сърчицето. Pensive Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 28 078
Привет! Hug
От фотосесията на Айбюке



Онче, за снимката на Боран



рускините са писали: "Боран Кузум присутствует на съемках 4-го сезона сериала Защитник. Похоже, Хаканушка толком ничего сделать не может 😆"

Хакан е героят му от сериала "Защитник", но аз не го гледах, освен клипчетата с неговите сцени.

Озет за еп. 9


Цитат на: vk
Демир, который узнает, что девушка, которая нравится Ведату - Селин, очень рассержен на Селин, из-за того, что она ему солгала. И видит в презентации Парижа выгоду отдалиться.
Селин, которая не может понять реакцию Демира на это, не может перенести то, что Демир улетит с Алярой.
В то время, как Аляра составляет планы для отдыха в Париже, Ведат видит дистанцию, которую поставил Демир, и поэтому решает поговорить с Алярой с глазу на глаз.

и част от снимките







# 704
  • Мнения: 1 732
Здравейте !
Лучи, тук пък един друг озет..
❥Озет к 9 серии сериала #Тыповсюду

Демир очень разозлился узнав о том ,что Селин та женщина в которую влюбился Ведат и чтобы отдалиться, Демир хочет уехать в Париж с Аларой.

Селин не понимает резкую переменчивость Демира и не может переварить то ,что Демир действительно полетит в Париж с Аларой.
Однако у Алары уже есть свои планы на Демира.

Ведат замечает ,что Демир от него резко отдалился и предлагает встретиться лицом к лицу.
  Пише, че  Демир ИСКА да отиде с Аляра...А дали ще отиде?
 Не трябваше ли да има 2 фраг днес ?
И един колаж..

Общи условия

Активация на акаунт