Голямата тема за малките масла - 21

  • 69 619
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 812
От толкова четене за това масло от кафе днес го купих, че се и омазах яко с него като за маслено почистване.
Исках го веднага, та взех на Икаров макар, че за лице ползвам само колкото може по-чисти масла.
Ами харесва ми. Даже много ми харесва. Има аромат на смляно кафе мммм... Yum Мазничко е, но усетих, че една част попива в кожата.Постоях около час и с мокра кърпа хубаво обрах по носа , челото и брадичката и леко попих по бузките и шията. Сега ще видим дали ще се опъпча утре сутрин. За сега очите не са ми подпухнали от маслото - от другите масла се будя с надути клепачи и торбички под очите. Ще стане ясно сутринта и ако всичко е ок ще си го ползвам с кеф.И ще реабилитирам Икаров.

# 526
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Не е вярно, има доста марки, които стават за вътрешна употреба, и на които го пише на опаковката.


До колкото съм запозната само маслата на young living стават за вътрешна употреба .Моя позната даваше на сина си маслото от тамян на горната марка ,по 1 капка сутрин и вечер на гладно .

A кои са те ,може ли да споделите ?

# 527
  • Мнения: 1 973
От толкова четене за това масло от кафе днес го купих, че се и омазах яко с него като за маслено почистване.
Исках го веднага, та взех на Икаров макар, че за лице ползвам само колкото може по-чисти масла.
Ами харесва ми. Даже много ми харесва. Има аромат на смляно кафе мммм... Yum Мазничко е, но усетих, че една част попива в кожата.Постоях около час и с мокра кърпа хубаво обрах по носа , челото и брадичката и леко попих по бузките и шията. Сега ще видим дали ще се опъпча утре сутрин. За сега очите не са ми подпухнали от маслото - от другите масла се будя с надути клепачи и торбички под очите. Ще стане ясно сутринта и ако всичко е ок ще си го ползвам с кеф.И ще реабилитирам Икаров.

Може ли да споделиш после как ти е понесло? А откъде го купи - аз никъде не го намирам...

# 528
  • Мнения: 812
Елмайра, да ти кажа - много добре ми понесе. Не ми избиха малки ситни пъпчици , кожата беше загладена и мекичка сутринта ( аз съм с мазна кожа и ми е грапава иначе). Под очите не забелязах повече от обичайното подпухване. Нямаше и обичайното мазнеене - кожата на лицето ми не е връщала от маслото. Каквото е поела задържала си го е. Мисля, че и на мазни и комбинирани кожи ще понася това масло - не е тежко в никой случай.
Аз  го купих от кварталната аптека. Можеш и по интернет да го потърсиш.
По принцип ползвам различни масла на Икаров, но за косата. Преди време се опъпчих от маслото им от авокадо - гадни подкожни пъпки, които стават червени и дълго време стоят така.

# 529
  • Мнения: 2 545
Кафееното масло е любимото ми масло.
Ползвам най-вече в областта около очите. Много често като го нанеса забравям да сложа отгоре околоочен крем. Ухае страхотно. Не съм го добавяла засега към кремове за лице, но към крема за тяло добавям по няколко капки от време на време, особено ако в момента намам антицелулитен.

# 530
  • Мнения: 1 973
Благодаря за отзивите, момичета! Hug

# 531
  • Мнения: 15 248
А, а, а, кой ви зарази с това масло, а. Чакам да ми носите мед, да знаете Grinning. А аз ще почерпя момичето, което първо спомена за него. Kissing Heart Heart

# 532
  • Мнения: 2 545
Джаста Праста, ти, ти и само ти!  bouquet bouquet bouquet

И вече сериозно - много съм ти благодарна за него!
Не прави чак големи чудеса в дренажа на околочния контур, но вече съм си така пристрастена към него, че още не ми е свършило и вече мисля за ново зареждане Simple Smile .

# 533
  • Мнения: 15 248
Много се радвам, че съм ви полезна момичета. Heart

# 534
  • Мнения: 1 973
Джаста, и аз от теб чух за него Simple Smile А ти откъде го купуваш? На няколкото места, където знам, че има на Икаров, не го намирам Pensive

# 535
  • Мнения: 15 248
Елмайра, аз си го купих от варненски филиал на Елитис. Другаде не съм го виждала.

# 536
  • Мнения: 2 545
И в Пловдив го намирам в Елитис. Мисля, че го има и в аптеките, които поддържат щанд за масла.

# 537
  • Мнения: 812
Джаста, мнооого си полезна, момиче. Flowers Hibiscus
Зараза сееш навред. Па и ние със слаби ангели хаха. Като прочетем два пъти за едно и също масло и хукваме през глава. Сега, за нула време ще изоберем и това ..

# 538
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 33
Да, всички масла, които са сертифицирани като био храна...част от маслата на Пранаром, част от Маслата на Флорам, почти всички масла на Alhto Франция, и всички други, на които го пише...

Не е вярно, има доста марки, които стават за вътрешна употреба, и на които го пише на опаковката.


До колкото съм запозната само маслата на young living стават за вътрешна употреба .Моя позната даваше на сина си маслото от тамян на горната марка ,по 1 капка сутрин и вечер на гладно .

A кои са те ,може ли да споделите ?

# 539
  • Мнения: 159
На дотера също. Качеството им е като на young living.

Да, всички масла, които са сертифицирани като био храна...част от маслата на Пранаром, част от Маслата на Флорам, почти всички масла на Alhto Франция, и всички други, на които го пише...

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 11:47 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт