Боже,ще полудея от страх...

  • 3 969
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 240
Проблемът, до колкото знам, при различните резус фактори на майката и детето е това, че има вероятност да не износиш плода и вероятността от преждевременно раждане, затова се следи и за антитела, а не че бебето ще се роди увредено.
За твое успокоение поискай си изследване на антителата и другото, което е при + и - резус може бебето да е с по -силна физиологична жълтеница, но това се следи още в болницата след раждането и се овладява на време, не се притеснявай.

Това е абсолютно вярно. Но при такива кръвни групи е задължително да ти следят антителата - изследванията се прввят в 5  , 7 и 9 месец и то задължително , поне на мен така ми ги правиха и нямаше никакви проблеми.  Naughty

# 31
  • София
  • Мнения: 2 968
благодаря ви за отговорите.направиха ми изследвания и нямам антитела за сега.следващото изследване ще е когато родя,тогава ще се знае вече със сигурност дали да ми бият Д-гама...
а тази инжекция струва 134лв. поне така каза лекаря ми,и си я купувам сама,нямат я в болницата.



Ти в коя седмица си?! Аз правих изследването за антитела три пъти през бремеността. Пиши какво става при теб.

Общи условия

Активация на акаунт