Майка и татко казаха така

  • 4 109
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
Ще кажа за майка ми: никога не е харесвала никого, който е около мен, без зна4ение мом4е, моми4е. Та така и с мъжа ми, покрай него и мен намрази, не ми се говори за това. Самият факт, 4е не е виждала вну4ката си откакто се е родила, говори сам по себе си.
Баща ми....никога не съм усетила да имам баща. Така 4е не ме е интересувало какво мисли.

# 31
  • Мнения: 2 818
За мое голямо учудване го харесаха , при това много. На предишните ми гаджета баща ми все им измисляше по някой тъп прякор, с който да изразява неодобрението си  Tired


П.П. Всъщност не е толкова чудно, определено е най-свестния човек от обкръжението ми, особено тогава преди 4 години.

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 17:11 от Maktub

# 32
  • Мнения: 3 537
Моята опция я няма Laughing.Бях бременна и се налагаше да се омъжа.Те не го познаваха ,но като се опознаха го харесаха.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 830
Родителите ми застанаха  зад избора ми,както винаги.

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Нито преди го харесваха,нито сега/което не ми повлия на избора/.Баща ми го приемаше заради мен,даже намираха общи теми за разговор.Майка ми каза:"Поне да беше по-висок",с което ме хвърли в оркестъра.Откакто се роди синът ни се налага по-често да общуват и ... ами търпят се.

# 35
  • Мнения: 3 205
Харесаха го. Ма той нали си ми е чаровен, кЪк да не го хареса човек.

# 36
  • Мнения: 5 577
 Laughing Баща ми и мъжа ми бяха приятели, татко ме запозна с него. Имаха обща работа, и веднъж го довел в нас, мама го видяла и ми вика "Баща ти има един симпатичен приятел, айде да излезеш с него на бира, човека те видял и искал" И аз хукнах, като последна шматка.  hahaha

П.П. Да поясня - татко ми е млад, на 43 беше тогава и възрастовата граница на приятелите му беше 25-30 години. Тъкмо като за мен.  Heart Eyes
С мъжо имат 15 години разлика, и се разбират идеално.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 806
"Поне да беше по-висок",с което ме хвърли в оркестъра.Откакто се роди синът ни се налага по-често да общуват и ... ами търпят се.
rotfImbo

# 38
  • Мнения: 7 837
Все ми е тая, какво мисли майка ми, нали аз съм тази, която си яде надробеното. А и тя питали ме за мнение за мъжете, с които се среща  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 1 311
Бяха уведомени след като вече живеехме заедно (живеем в един град с родителите ми, но не заедно). Запознаха се няколко месеца по-късно. И да не са го харесали не са ми го го казвали. Застават зад мен и избора ми винаги, за което съм им много благодарна.

Виж от другата страна приема беше, хм, трудна работа.

# 40
  • Мнения: 3 457
Нямаха възможност да кажат нищо защото никой не ги е питал Crazy За такива неща разчитам единствено на себе си и не се интересувам от мнението на родители или роднини.


и аз така ,изобщо не им искам мнението,затова си бия после главата са ма Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 376
Ами баща ми го "поизпоти" първия път,той като един военен баща на две девойки все намираше начин да проучи нещата предварително,но този път го изненадахме Whistling.Мама го хареса и за първи път не подхвърли нещо иронично както ставаше винаги преди това Peace. Сега много си го обичат и му се радват Hug

# 42
  • Мнения: 1 629
Никога не съм се съветвала или искала мнение от родителите ми за мъжете, с които съм. Те също не се съветват с мен. Мъжът ми се запознал с баща ми една сутрин, когато бях отишла на работа, а го бях оставила да си доспива у нас(живеех сама), та той тъкмо бил в тоалетната и чул как вратата се отключва(татко идвал да поправя нещо по кухнята ми) Mr. Green

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Последна опция:
"Не го залюбиха" тогава ", но сега си го обичат", но с корекция в последната дума, която за да сме съвсем коретни е уважават   Peace

# 44
  • Мнения: 755
Застанаха зад мен и изборът ми !!! Peace Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт