Фермата 4 - Съединение - тема 14 - ФИНАЛ (10.12. - .....)

  • 67 068
  • 2 239
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 1 864
По принцип се снимат около мястото, където ще живеят или в него/говорим за кадрите в природата/ Grinning Може да го ползват за визитките като красота някаква и след това да бутнат някои неща. Нямам инфо вече Grinning

# 2 176
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Ще участва и Марияна Маринова.

# 2 177
  • Мнения: 14 830
Е, нямало какво да се обяснява...като казваш нещо, ще обясниш, ние обичаме обясненията, нали Джоли? Hug
Тоест, нищо не знаеш. Laughing
Това къде са снимали разни визитки нищо не значи.
Обясненията подробно, Мери.

# 2 178
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
По принцип се снимат около мястото, където ще живеят или в него/говорим за кадрите в природата/ Grinning Може да го ползват за визитките като красота някаква и след това да бутнат някои неща. Нямам инфо вече Grinning
Като получиш, да ни го споделиш тук.
Ще участва и Марияна Маринова.
Тази коя е?  Embarassed
Аз съм много раз...троена, никаква представа нямам как ще следя и "Ферма", и "Игри на волята", и "Откраднат живот", и....какво там беше още. Отделно започват нови сезони на разни чуждоземни сериали, които следя, и на смени работя...със сигурност няма да смогвам с всичко. Ей това не му харесвам на лятото-пълна скука и суша откъм реалитита и сериали, и от септември като се почне...ами протестирам пък. Crossing Arms

# 2 179
  • Мнения: 11 568
Марияна Маринова е шефката на конкурса Мис Силикон и др.

Аз питах за мястото, понеже във фейса ми попадна снимка на позната с Папи Ханс, и ми заприлича да са се снимали на някаква снимачна площадка- до бар Ботаник, ама едва ли.

# 2 180
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Марияна Маринова е шефката на конкурса Мис Силикон и др.
Ограмотих се, колко съм изостанала само... Embarassed
Благодаря, Дари. Hug
Много набързо в нета прехвърлих инфото, ако и следващия участник след двамата посочени дотук е подобен, разтроението ми ще се сведе до раздвоение. ooooh!

# 2 181
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Еее, и Фермата ще обърнат на Вип Брадър. Дано не я напълнят само с родни випаджии, че хич няма да ми е интересно. И на мен Саня ми е антипатична, има една физиономия тип биволско спокойствие и ми е безинтересна. А тази Марияна никога не съм я чувала. 
Дано има ярки персонажи от "простолюдието". Simple Smile

# 2 182
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805
Ако са на същото място как ще постъпят - ще разрушат къщите?  Тъпо.

# 2 183
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
очаквам да има 5-6 известни личности , нали все пак гонят рейтинг ..
но се надявам ,да не са много дразнещи

# 2 184
  • London
  • Мнения: 6 732
Ти роди ли бре? Как си?

 Да, човечето е почти на два месеца. Добре сме. Мерси, че попита.

# 2 185
  • Мнения: 5 134
Ти роди ли бре? Как си?

 Да, човечето е почти на два месеца. Добре сме. Мерси, че попита.
Честита рожба!

# 2 186
  • London
  • Мнения: 6 732
Мерси! Simple Smile

Иначе я гугълнах тази Саня....оказа се, че съм я гледала малко в един бг сериал преди години. Май беше влюбена в брат си там героинята. Не беше интересен филма обаче.... Красива е, ако не друго. Сигурно ще е подобен типаж на Елен Колева, не очаквам силни дуели или нещо от сорта от нея.

# 2 187
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Ти роди ли бре? Как си?
Да, човечето е почти на два месеца. Добре сме. Мерси, че попита.
Еха, браво. Живо и здраво да ти е човечето!
Ще питам я, ние за предаването и персонажите може да се дракаме, но това няма нищо общо с реалния живот и тези, важните неща.

# 2 188
  • Мнения: 1 864

Село Горна Диканя, Пернишко

# 2 189
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Тази година концепцията е друга, така че може в построени къщи да започнат.

Общи условия

Активация на акаунт