Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 11

  • 53 330
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 41 809


от страницата на сериала...
«Алихан Ташдемир готов бороться до конца, чтобы не потерять свою любовь! ❤👊».
- Не может закончиться... Я никогда не позволю этому случиться!


 от албанския телеканал Vizion Plus със Севда....нали започва излъчването в Албания
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … -158229374_172538

и с Еда Едже...
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … -158229374_172508

# 661
  • Варна
  • Мнения: 7 505
З:  -Не искам да те слушам!
А:  -Ще съжаляваш!
З:  -Не мисля!





Между кабинетите на тия двамата има врата Stuck Out Tongue Winking Eye ще чакам да видя кога ще я отворят Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 344
Боби, дано Зейнеб я отвори първа, че инак жалко за вратата Simple SmileSimple Smile

# 663
  • Мнения: 41 809
Добро утроо! Hug Hug Hug



Боби HugБиби HugФили HugЕлеонора HugМика Hug,интересни коментари сте споделили! Laughing bouquet

Ще има да ги нищим не 3....,а 4-ри седмици! ooooh!Това са го пуснали рускините вчера-пишат още и за  ''Чукур'',''Обещание'' и ''Жена''!А ''Един литър сълзи''-само 2 седмици!
https://vk.com/dizimania?w=wall-129812063_157697









Желая ви щастлив ден! Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 664
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет Ябълки : ) !

Злати wavey
То при нас така или иначе от 24.12 до 21.01 са си 4 седмици. Да не станат 5 и първата серия да е на 28.01?!

Елеонора Hands Plus1 : )  Не знам дали ще е Зейнеп, по-скоро Алихан трябва да е първи Wink Но ще бъде много мило да си седят на отворена врата. Жалко , че няма стъкло да се виждат.

Мен много ме напушва смях как всеки път Алихан е в нейния кабинет ; )))))

Обаче, остана като попарен като му каза ,че е разказала на Халит. Но той постоянно я тикаше в тази посока, хем знае, че сега е в такова състояние ,че ще прави всичко наобратно на него. Та се чудя дали нямаше някакъв замисъл в това.  Или искаше да я провери дали наистина се е променила или само говори така.



Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 13:14 от BVAR

# 665
# 666
  • Мнения: 4 872
Много хубави Севда и Еда!
Yellow Heart

# 667
  • Мнения: 9 532
Много хубави Севда и Еда!
Yellow Heart

Добра вечер , дружки Two Hearts
Наистина много хубави и двете ни момичета , но за съжаление героините и на двете преживяват тежки времена .
надявам се на 21.01 СЦ да ни зарадват с хубав епизод , най-вече искам да изтрият самодоволната усмивка от физиономията на Ендер .Дано се смилчт и над героя на онур ,че Алихан гопревърнаха е ега ти лузъра Sweat
Фраг няма скоро да видим - не ,че нямат материал , а защото не си струва толкова рано да го пуснат .
За съжаление темата ни малко ще замре , защото няма вече какво да се коментира .
Освен да се връщаме на стари епизоди ...
Предлагам малко да е посмеем с нашите откачени момичета

# 668
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Hug

Фили wavey

Хихиххи - този момент е паметен. Алихан нали искаше да знае кой е инициаторът на смс-ите - ето го пакостникът -  Йълдъ-ъ-ъ-з!
Има много за коментиране, но нека да излезе и на бг серията, сега има време да се разнищи. На мен няколко неща ми останаха загадка. Но следващите дни ще ги пиша.

Много хубава двойка са Ирем и Хакан. Имаше едни сцени дето я гушкаше Blush но не съм стигнала до тях да ги направя на колажи : ) ; Кемал и Йълдъз също бяха много хубави в дискотеката ( т.е. във представата на Йълдъз) И двамата блестят и излъчват топлина.

# 669
  • Мнения: 9 532
Да кажа за момента от тубето в предния ми пост - Алихан казва ,че отива да им плати сметката и тръгват , а Зейнеп - ''няма ти да ни плащаш '' .Той казва добре , но отива и плаща , а после как им подаваше телефоните на пияните момичета ...много смешно направено , нищо в повече , нищо по-малко .Чудесен сценарии , чудесен режисьор, чудесни актьори ! Еда с чадъра и после как се стресна от Халит -колкото и пъти да гледам все се смея с глас .
Между другото преди малко  започна Индиана Джоунс , но аз предпочитам вечната Аделайн пак с Харисън Форд по Канал 1!

# 670
  • Мнения: 82
Да ви успокоя малко . Алихан се развежда с Ендер , Халит и Алихан са родственици , след инцидента с Ерим Халит взема решение и го изпраща да учи зад граница. Зерин знае цялата истина но от любов към Халит не я разказва , защото Ендер я принуждава да даде пресконференция , Халит и Алихан прекратяват войната . Йълдъз както винаги успява да дойде на себе си и казва че прави сюрприз за сватбата , те я питат от къде знае тя казва че Зерин и казала , успява да изтрие и съобщението и отново се връща при Халит . Кемал се  маха от Халит , Ендер остава като в необрано лозе след като научава истината , за Халит и Алихан и не знае какво да прави , Халит наема дедектив да следи Йълдъз , това е в общи линии за 29 епизод !

# 671
  • Мнения: 9 532
Таня , от къде това ? Твой сценарий или от руските подружки нещо ?

# 672
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Танче Hands Plus1 не вярвам толкова бързо да ги доведат нещата до развод : ))) Ендер ще иска да докопа Алихан, дори и само, за да отмъсти и нарани Зейнеп.
А Кемал ще бъде новия крал : ) , заради Йълдъз, той иска да постигне всичко само и само да удовлетвори желанията й. Беше казал на Халит, че ще иска да остане - и така се развиха нещата. Халит си вкара автогол според мен : ))))
В тази връзка много ме плашат (образно казано) заканите на Ендер. Sweat

И аз съм попадала на едни писания на рускините за предишните епизоди, които нямат нищо общо с това какво се случва, но за забавление става : )

Christmas Tree Christmas Tree Christmas Tree

# 673
  • Мнения: 9 532
Боби , да се надяваме ,че заканите на Ендер се окажат напразни както с Йълдъз . Защо Йълдъз все побеждава Ендер , а Зейнеп - не ?
Надявам се Зейнеп да я прати по дяволите където е мястото и на гадюхата ! А и Алихан да се събуди ,че напоследък е много умрял такъв , все и прощава на стервата ... Тя все едно 50 , а не 5% извади !
Много хубаво колажче , да знаеш !

# 674
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили Hug благодаря ти!
Ето го като снимка:


На 2:04 и на 2:12 - пак има от онези трепвания на мускулите под очите, този Онур ; )



Това е едно от загадките, защо наистина Алихан има такова поведение спрямо Ендер. По мек е , макар и да й вика.
Но тя и Зейнеп другите много ги реже, само на Ендер винаги мълчи. Те и за всичките 28 епизода са имали 2 или 3 пресичания само. Като единствено в къщата при преместването са били сами и са си разменяли реплики. Аз и друг път съм го писала ,че ми е необяснимо. Като някакъв блокаж на Зейнеп спрямо Ендер.

А при Йълдъз  - просто я спасява глупостта й JoyJoyJoy а Ендер е винаги пренавита и така се разминават.
Ендер изобщо не е толкова умна за мен. Даже повечето пъти Джанер й подсказва плановете. Тя е елементарно злобна, номерата й са толкова прозрачни и разгадаеми. Наистина ми се иска Зейнеп да й нарита задн-ка както трябва : ))))

Толкова беше нахална Ендер като каза на Зейнеп, че не трябва да строиш щастието си на нещастието на другите! Когато тя самата прави точно това! Да припаднеш от дебелоочие и нахалство.  

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 01:21 от BVAR

Общи условия

Активация на акаунт