Мъжете или жените трябва да правят първата крачка?

  • 16 607
  • 399
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 62 595
И несъученички ако ще съблазняват, а и наборки.

# 391
  • Мнения: 7 444
...А това, дали ме смята, за лека или тежка си е негов проблем. Мога да бъда и от двете страни.
Както една жена може да те изчука на първа среща в колата, така и може да те разиграва с месеци, но това не я прави, нито лека, нито повърхностна.
Може да го изчука ако мъжа има кола, че май повечето младежи нямат

Добре де, някои жени сме доста креативни, стига да имаме желание и подходящ обект.

# 392
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Младежите са млади и на тях кола не им трябва, за да съблазняват.

За да съблазняват – не, но не мога да си представя младеж, който да не се интересува от комфорта и свободата, които ти дава личният автомобил. Повечето хора, които не притежават кола, просто не могат да отделят средствата за такава.

# 393
  • Мнения: 7 964
май повечето младежи имат коли, точно защото са по-лесно постижими от собствена къща, квартира или бюджет за хотели... тоест терен за секс, който минава само или предимно при връстничките им...

# 394
  • Мнения: 7 444
Абе, коя нормална жена ще се впечатли от превозни средства, телефони и мотори?
Виж 51 рози са друго нещо....тва дълбоко би ме впечатлило.

# 395
  • Мнения: 2 926
Аз обичам коли, ама да ги карам аз. Joy
Инак сульо и пульо, че щели да ме помислят за лека, щото съм си лягала на първа среща....Ами черпя ги с щедър жест една студена вода. Такива еснафи не ми трябват на мен! Да ходят да гонят момите на село!:laughing:
Въпреки всичко смятам, че инициативата за първа среща трябва да дойде от мъжка страна.
До момента не съм си губила времето да въздишам по мъж. Селски игрички и пози не са ми по вкуса.
Чувала съм забележки обаче след известно време, че съм прекалено независима. Че това лошо ли е? Аз смятам, че здрава връзка може да се получи само между 2 напълно завършени и независими личности.
Ако трябва да се допълват нагазваме здраво в зоната на дефицитите и зависимостите.

# 396
  • Мнения: 4 958
Скрит текст:
Оф, то пък, баси мъжете, дето казват, че леко са придобили жената!  Инфантили! Вече ви се чудя как изобщо ви се занимава, та и драми си образувате!

Елементарна мъжка природа. Ние принципно сме си елементарни. Щом толкова лесно ми легна значи на всеки ще му е толкова лесно с нея. Катинар който лесно се отключва много го харесваме ама когато е чужд. Харесваме неангажиращите връзки особено когато са лесни.

Говори за себе си.
То туй жената не е човек.  Да е сдържана и смирена.
Само мръсниците правят секс на първа среща, че и изпитват удоволствие Wink

После благоверната пред печката с дете в ръцете, а Пако се кефи с приятели в кръчмата и забива лесни и неангажиращи..2021г .

# 397
  • Мнения: 4
Жените!
Мъжете като цяло нямаме особенно голям зор.
Поне при мен е така.

# 398
  • Мнения: 3 589
напротив
трябва да си доста на зор, за да вдигнеш тема отпреди 9 месеца

# 399
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Не знам кой трябва, ама при мене винаги са били жените, проблема е че както ми казаха в друга тема, когато човек гледа отстрани лесно вижда нещата, ама когато си главно действащо лице не се усещаш, докато не те натиснат на някой диван. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт