Отговори
# 1 320
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Даниел Петканов подари Dodge на Алекс



https://life.dir.bg/zvezdi/daniel-petkanov-podari-dodge-na-aleks

През цялото време не ме напуска мисълта, че бракът им е сделка. Може да си въобразявам, но целувката им на снимката е фалшива. А ако обичаш някого, ще му се обясняваш ли в любов, изписвайки цялото му име /липсва бащиното само/?

Цитат
Обичам те, Даниел Петканов!

# 1 321
  • Мнения: 14 635
Правилно е написала.Иначе и други Даниеловци може да се чудят на кого точно  се обяснява в любов.Joy
Така Петканов знае,че в случая се отнася за него.

# 1 322
  • Мнения: 1 673
Може би е бил тагнат във фейса/инстаграм и затова излиза изписано цялото му име. Не търсете под вола теле пък вие...
Обаче виждате ли как бавно и славно се възползват от "популярността", която градят с такава загриженост? Хиляди фенове на мама Алекс, реалити герои, кликове, мликове и хоп - марката на колата изплува лежерно, уж нали не е никаква реклама, просто така... Сватба от началото на 20 век (по микрофона): свееееЕкърите дават нива, лозе и 50 златни пари на младоженците, а тъъъЪстовете - 5000 кирпичени тухли и едно магаре.... Сватба от началото на 21 век: биииИг брадър дава сватба и апартамент на младите, а рекламодатели дават колата... Този свят се е побъркал...

# 1 323
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Правилно е написала.Иначе и други Даниеловци може да се чудят на кого точно  се обяснява в любов.Joy
Така Петканов знае,че в случая се отнася за него.

Напълно си права.

# 1 324
  • Мнения: 9 662
Много са ми неприятни Алекс и Даниел, ама евала за врътките, които правят само и само да са известни и да печелят пари. То не бяха режисирани скандали, режисирана сватба, инстаграми, ут канали, бебето го монетизират много успешно, бе направо отвсякъде цокат. Много по-добре им се получава от на Злагой.

# 1 325
  • Мнения: 3 485
И на мен сем.Петканови са ми неприятни.
На море с Катя и Здравко от "Ритон" Flushed

# 1 326
  • Мнения: X
Няма такава гнус като ритон...тва са остарелите даниел и алекс...

# 1 327
  • Мнения: 3 485
На морето на телефон 112 постъпва обаждане :
-Моля елате спешно ,защото има две заложени бомби !
Отива полицията на плажа и какво да види ,Катето се къпе в морето !

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 10:50 от trendafilka

# 1 328
  • Мнения: 15 317
Ужасни сте! Но забавни  Joy !

# 1 329
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
За същата снимка ,но в друга тема ,пак "в кръга на шегата" ,коментираха как Здравко на тия години не се бил научил да плува,но пък здраво се държи за шамандурите и няма опасност да се удави Joy

# 1 330
  • Мнения: 1 595
Ритонците. Неузнаваеми са. Особено Здравко. Фотошоп или д-р Красотата е симетрия е играл?
Скрит текст:

# 1 331
  • Мнения: 496
Сякаш са излезнали от Музей на мадам Тюсо.

# 1 332
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Показаха снимки от операцията на Преслава



https://life.dir.bg/zvezdi/pokazaha-snimki-ot-operatsiyata-na-preslava

Това просто е друг човек.

Преди да стане известна:

# 1 333
  • Мнения: X
БАШ си прилича на Лорена!!!

# 1 334
  • Мнения: 9 475
Хора, вие сигурни ли сте, че показвате снимки на певицата Преслава? Fearful Човек не може да се измени толкова. Била съм на участие на Преслава и седяла фейс ту фейс на масата (не се гордея с това) и не мога да приема, че жената на снимката по-горе е тя.

Общи условия

Активация на акаунт