Отговори
# 705
  • Мнения: 1 289
Леле, тези са се кръстосали повече и от нашите чалга певици!
Благодаря, Смайли, очаквам продължението. Flowers Four Leaf Clover

За нищо. Да видим, че има и по-зле от нашите.



Скрит текст:





Каква е тази програма  „Мъже, жени и обратното“. ??? Това, което си мисля или.....

Иления – стана известна от едно реалити в Гандия, Валенсия през 2012 година. Атрактивна, устата, скандалджийка, създаваща нови думи и изрази, които се предават от уста на уста. Участник във ВБ през 2015 г. Издаде песен, която по продажби достигна до „Златен диск в Испания“. Участваше като коментатор в телевизионни предавания, канеха я от много дискотеки /тук печелят от това доста/, но поради многобройните ангажименти, начина на живот и недоспиване изпадна в депресия и си остана вкъщи почти две години.
Имала е краткотрайна връзка с Феде. Не понася Ракел.

Феде /Федерико/ – италиански адвокат, станал известен от програма, наречена „Мъже, жени и обратното“. Беше претендент и тронист /претендентите се борят, за да станат двойка на жена, която е на трона, а за тронистите се борят жени/. Участва във ВБ 3 и имаше страстна връзка с Иления.

Беше във връзка с Ракел от ББ 16, с която сега е в една от тройките.

Ракел – физиотерапевт. Стана известна с участието си в ББ 16. Имаше връзка с участник, който беше в интимни отношения със София и я заряза заради Ракел. След като прекрати връзката си този участник, вече извън формата, беше за кратко с Феде.



Форту – вокалист и композитор на рок музика, специалист в реалити формати. Участва първо във „Виж кой скача!“ /формат за звезди, които участват в състезания по скачане във вода от кула/, след това в „Сървайвър“, в кулинарния формат за известни „Ела да вечеряш с мен“.
Говореше се много за него, когато беше защитник на дъщеря си Ари /Ариадна/, която беше участник в ББ 12+1. Тогава всички говореха за външния ѝ вид: пиърсинг по цялото тяло /вкл. на лицето и ушите – огромни зеещи дупки/ и татуировки също по цялото тяло. Сега тя е защитник на баща си. Не можах да позная момичето в студиото, когато я видях тази седмица. След като чух водещият да я назовава по име, тръгнах да търся информация. Оказа се, че е същата Ари, но без безумния пиърсинг и след пластични операции. От години не ми е харесвал някого така след подобни операции.

Скрит текст:

Йоли – когато се запознава с Форту е в депресия. Била е фен от години на групата му. Нейна приятелка я кани на концерт на групата на Форту и след концерта се запознава с него. В момента живеят заедно.



Мария Хесус – завършва френска филология, учи психология и педагогика. През 2004 става Мис Испания. Има дете от милионер, когото зарязва след като той влиза в затвора и започва да живее с друг богаташ – Хулио. Има от него дете. Милионерът излиза от затвора и тя се връща при него. Ненавижда Хулио, от когото има дете. В момента не живее нито с единия, нито с другия. Участва в "Сървайвър 2017".

Хулио – богаташ, известен с връзката си с Мария Хесус. Има дъщеря от нея. Малко преди да се оженят, късат. Хулио има още 5 деца от три предишни връзки. Продължава да е влюбен в Мария Хесус.

Каролина – известна с участието си в ББ 11 и „Сървайвър 2014“, „Мъже, жени и обратното“, където е съветник по „любовните въпроси“, коментатор е в различни ТВ предавания. Известна и с многобройните си връзки, една от които е с Хулио. Влюбена до полуда във Форту. Според него между тях не е имало нищо, според нея – да. Изпада в депресия и се налага психиатрично лечение.



Юрена – артистичен псевдоним на Мария дел Мар, известна в началото като Тамара, след това като Амбър. Пишман-певица, но много възпитана, сладка и симпатична. Участник в „Сървайвър 2016“. Имала е връзка с Хуан Мигел.

Хуан Мигел – фризьор и певец, който става известен през 1988, когато се жени за известната тогава певица Карина, от която има дъщеря. Фен е на реалити форматите. Първо участва в „'Hotel Glam” , където се запознава с Юрена и имат връзка. Печели ББ 2011 и завършва на трето място в „Сървайвър 2017“.


Това е положението.



Каква е тази програма  „Мъже, жени и обратното“.??? Дали е това, което си мисля или....

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 13:31 от valya_bl

# 706
  • Мнения: 7 715
хмм ставало въпрос за точно след Дара ... да не би за онази девойка, която чакаше във ВБ

# 707
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Завиждате на Светла Умното, защото си има Мечо.


Каква е тази програма  „Мъже, жени и обратното“.??? Дали е това, което си мисля или....

Не, не е това, което си мислиш. Мъже се борят за "сърцето" на две жени, които са на трон, и жени се борят за "сърцето" на двама мъже, които са на трон.

# 708
  • Мнения: 258
Здравейте група,
и за много години!

https://www.youtube.com/watch?v=D3PJkllgKYs
"...Паркетни лъвове и хиени
със съмнителни хигиени!
За петарка общо взето
мож ги щипна за дупето!


Това е щастие рядко -
да си в елита до шията!
Няма нищо по-сладко

от каймака на помията!

Политици много имотни
имидж създават си на грамотни,
но с образование леко
и говорят на меко!

Випове, випчета и випеси,
с провинциални адреси!
Пластични бутикови мелези
без вторични полови белези!

Айде всички у елита
от село ли си, кой те пита?
Всеки гладен лачен тип
иска да е много VIP!"...

# 709
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Циркът на недоразумението продължава.

Мегз припадна в съдебната зала


https://nova.bg/news/view/2019/01/15/237585/%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D … 0%B0%D0%BB%D0%B0/

Като прочета "известната дизайнерка" и

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 17:47 от smileys

# 710
  • Мнения: 14 167
НИмой, Смайли, не припадай и ти! Не ѝ е стигнал въздух на жената - не мога да дишам, г-н съдия! Joy

# 711
  • Мнения: 15 766
Сега последно какво се оказа - гаджето на Миглена, който е подал някога молба за развод, й е дал неговата фирма, когато тя е била пред фалит. Мегз е издигнала фирмата до нови висини, след което жената на гаджето й се е сетила, че е женена за него и двамата си искат фирмата обратно. Така ли?

# 712
  • Испания
  • Мнения: 37 503
НИмой, Смайли, не припадай и ти! Не ѝ е стигнал въздух на жената - не мога да дишам, г-н съдия! Joy

За чий, питам аз, влиза в ББ? Тъкмо там се научи да диша и... ГлеЙ кВо става, Начи!

# 713
  • Мнения: 2 809
JoyJoyJoy
Смайли, в какъв смисъл се борят за сърцето на царствените особи, каква е целта? Сменят ли се на троновете и защо са по двама?

# 714
  • Испания
  • Мнения: 37 503
JoyJoyJoy
Смайли, в какъв смисъл се борят за сърцето на царствените особи, каква е целта? Сменят ли се на троновете и защо са по двама?

Целта е "да се харесат и да се чифтосат". За всеки от двамата има различни претенденти. Разговарят, ходят на различни места, вечерят заедно. Ако тронистът не харесва някого, може да го помоли да напусне. Някои тронисти са такива повече време, други - по-малко.

По-интересните участници правят впечатление и след това ги канят в други формати. Малко от тях пък стават и коментатори в клюкарски предавания.

Когато започна преди години, хвърлях по едно око. Скоро не съм гледала.

# 715
  • Мнения: 2 809
Ха ха, хич не обърнах внимание, че става въпрос за друго предаване и направо се шашнах какъв е тоя брадър. Joy
Смайли, а в ББ нещо интересно става ли, че ги мисля Grinning?

# 716
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ха ха, хич не обърнах внимание, че става въпрос за друго предаване и направо се шашнах какъв е тоя брадър. Joy
Смайли, а в ББ нещо интересно става ли, че ги мисля Grinning?

Става, става.

Забравят за камерите и се открехват по много въпроси. На мен ми е адски интересно.

За да им признаят за успешна мисията с яйцата, им дадоха допълнителни задачи. За три от двойките, които не се понасят, беше да пренесат яйца /едно по едно/ от едно място до друго, ходейки боси по мушама, подгизнала от глицерин. Всяко яйце трябваше да се крепи едновременно от двойката /с уста, рамо, корем - така изброяваше ББ - по избор/. Естествено, най-сигурното беше с уста. Да видиш как лапаха яйца... Тук никой не се осмелява да откаже мисия.

Има и много смях, танци, сълзи и с.п.ли.

Тази вечер, като всеки вторник, има студио "Лимит. 48 часа" с водещ, коментатори и публика. Днес ще кажат кой е събрал най-малко проценти за гонене и ще го съобщят на участника. Останалите продължават "да треперят" до четвъртък, когато гонят. В неделя всяка седмица има дебат.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 21:59 от smileys

# 717
  • Мнения: 1 509
Сега последно какво се оказа - гаджето на Миглена, който е подал някога молба за развод, й е дал неговата фирма, когато тя е била пред фалит. Мегз е издигнала фирмата до нови висини, след което жената на гаджето й се е сетила, че е женена за него и двамата си искат фирмата обратно. Така ли?

И аз съм любопитна.

# 718
  • Мнения: 2 809
Голям гений се оказа Мегза, бреййй! Сви фирмите, дето уж възкресила, без задълженията и изпържи бившия собственик. Направо съм убедена, че е подшушнала къде е разпарчетосаното й кубче, та да го приберат, да не й пречи на далаверката. И днешните циркове в съда са напълно в амплоато й - помним как ги разиграваше пред уж подарения джип, в ББ, пред Милен Цветков...

# 719
  • Мнения: 7 715
Благой, ти ли си ?

Общи условия

Активация на акаунт