Как се обличате вкъщи?

  • 4 380
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Просто на моменти се усещам, че много-много не мисля как изглеждам вкъщи, обличам кво да е, само да ми е удобно...а не трябва да е така.
Е, още не съм на етап " ролките и пеньоара"  Joy ...ама не е като преди да се омъжа. Вие как сте?

# 1
  • Мнения: 2 212
Оскъдно, то как иначе в тия жеги....

# 2
  • Мнения: 46 572
Когато съм сама джапам по тениска, иначе слагам някакъв спортен летен панталон, че не съм много за показване  Sick

# 3
  • Мнения: 3 569
С женски дрехи се пременям вкъщи. Възбужда ме.

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Как се обличам... Rolling Eyes Ами панталонки и потник, най-често. Понякога си ходя по тениска. А най-добре се чувствам по бельо  Mr. Green, особено в това топло време.

# 5
  • Мнения: 5 622
 Ами аз като стана и реша да си махна пижамата, слагам дрехи като за излизане. Щото сме в къща и стоя по цял ден на двора. Не мога да си позволя да съм с кво да е. Не се знае от къде може да ми излезе късмета  Crazy  Joy

# 6
  • Мнения: 1 243
Пууу, вкъщи ли съм си, цял ден съм по нощница! Ама то в тия жеги... Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 3 569
Щото сме в къща и стоя по цял ден на двора.

Станаха ли ти доматите тая година ?

# 8
  • Мнения: 5 622
Щото сме в къща и стоя по цял ден на двора.

Станаха ли ти доматите тая година ?

Кои домати? Онез дето са червени и някой ги разклати ли?  Joy

# 9
  • Мнения: 4 754
Леле, сетих се за онези пеньоари от едно време ( дори не съм сигурна дали написах думата правилно  Laughing)...Ами нямам си аз такава женска екстра Mr. Green Сега по жегите съм по фанелка и по боксери-взела съм си няколко мъжки...много са ми удобни, има място там да си се ширя на воля Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 468
С женски дрехи се пременям вкъщи. Възбужда ме.
Joy Joy Joy
А аз се опитвам да се намъкна в бебешките дрешки на Гери. Възбужда ме.
Въпрос на вкус, дето се вика  Peace.

# 11
  • Мнения: 817
Най обичам по пижама BlushСутрин като излезнем на терасата/демек на двора/ да си пием кафето мъж ми само ме ръчка "ходи се обечи ,ще ти се смеят"Добре ,че двора ни е закътан и някой трябва много да напира да ме види
А хората толкова свикнали да съм си по пижама ,че веднъж сестра ми ми дойде изненадващо на гости/и аз като по чудо бях по анцунг/ и тя не можа да повярва. Laughing
Ма да не си помислите са ,че съм някоя повлекана Naughty ,те мойте пижамки са готини и секси Flutter Joy

# 12
  • Мнения: 1 546
Анцуг и няква тениска,ама сега сьм с една мини пола и потник 4е голяма жега,бе ,ейййййййй,ама убау!!!  Nature Sunny

# 13
  • Мнения: 3 880
С нещо спортно и леко, но да става за пред хора, за да не ми се налага да се преобличам всеки път когато звънне пощальона (или някой друг), реша да изхвърля болкука или пък изляза на балкона. Също и не се знае кога ще му се наложи на човек да изхвръкне по спешност от къщи и тогава наистина е добре да имаш човешки вид Laughing
Иначе като се приберем от някъде си оставам със същите дрехи, с които съм била навън, не се преобличам специално...

# 14
  • Мнения: 3 447
Ммм, ето тази снимка ми е по-нова Blush

# 15
  • Мнения: 3 457
с някоя по широка тениска Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 806
почти със същото, с което и навън Simple Smile

понеже все си избирам практични дрехи - това, което е останало от миналия сезон, на следващия се превръща в дреха за вкъщи.

# 17
  • Мнения: 1 172
Като за навън, но с дрехи, които мога да прежаля. Обикновено това са дрешките, които съм носила навън преди година. Не мога да си представя да ходя разсулена из нас  - някак си не ме кефи и не го възприемам.

# 18
  • Мнения: 217
Чшшшш, нищо лошо за пенюарчетата - тамън три си имам: бяло сатенено, розово сатенено и червено сатенено  Mr. Green
Само дето ги слагам с по-други намерения, късно вечер или рано сутрин... Ако ми се случи през останалото време да съм у дома, или намеренията да са в различна посока, карам с панталон и риза, или с рокля.  Twisted Evil

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мъжО има един съдран потник, дето иска да го прави на парцал, ама аз не му давам и се намъквам в него  Crazy

 Joy Joy Joy  Тема с фантазия. Браво  Peace

# 20
  • Мнения: 4 473
Чшшшш, нищо лошо за пенюарчетата - тамън три си имам: бяло сатенено, розово сатенено и червено сатенено  Mr. Green


Ха, така! Скарай им се, шЪ сЪ подиграват Crossing Arms. Моето е шаренко Flutter
В повечето случаи съм по тениска/потник и шорти Sunglasses

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
спортен панталон, боди- блуза или тениска, ами да ми е удобно, разбира се, подбрани по цвят. не понасям пижамния тип и дето готвят с дрехите за навън, а за хавлиения думи нямам. семпло, но да се 4увствам добре и полегнала пред свекъра и споко като 4истя и на терасата да не ме одумват съседите, да спомена живея при 45 гр в момента и ми се иска къси панталонки и потник без гръб , ама ....

# 22
  • София
  • Мнения: 2 921
Спортничко, както и навън, но с по-стари дрехи Wink Сутрин ако съм сама, по тениска и като звънне свеки викам Гоолаа съъм Joy

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
На тези жеги- къс панталон.

И някоя лека ризка.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Потниче или тениска и някакви къси гащета сега в тия жеги.
Иначе долнище на анцунг вместо гащета  Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
С тениска и една педя пола  bowuu Така пременена мога да отида до магазина, но по-далече не  Simple Smile
Не обичам да се разкарвам с дрехите си за спане, някак лениво и  мудно бих се чувствала.

# 26
  • Мнения: 179
Обикновено с панталон и потник (тениска),не обичам поли и рокли за вкъщи.Никога не се разкарвам по гащи (гледам, че някои приятелки редовно са си така).

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 256
С тениска или потник и къси панталонки. Като се прибера отнякъде веднага се преобличам, неудобно ми е да стоя вкъщи с дрехите с които съм излизала.

# 28
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
като нямаме гости съм по тениска и........ прашки. Като простирам на терасата или има някой чужд елемент в къщи нахлузвам едни скъсани дънки(който много си обичкам)

# 29
  • Мнения: 1 629
Както ми падне, понякога и никак Mr. Green Обаче си падам по сатенени пеньоари с флорални мотиви и чехлички с пухче, косата задължително на сложен кок, и цигаре Crazy

# 30
  • Мнения: 7 837
Различно. Зависи, дали мъжът ми си е вкъщи или не, дали детето спи и т.н.  Grinning
Стандартното ми облекло е къси панталонки и потник  Grinning

# 31
  • Мнения: 4 371
Нося миналогодишни демодирали дрехи Grinning
Но удобни. Дънки хич не мога да нося у дома. Е, имам един дънков панталон, ама той е малко като за бременни Simple Smile

# 32
  • Мнения: 204
като се прибера вкъщи се сбличам :Д

# 33
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Вкъщи нося дрехи, които преди няколко години съм използвала за навън или анцуг.

# 34
  • Мнения: 4 187
Ходя гола  Mr. Green!

# 35
  • Мнения: 843
           Нещо излязло от употреба, обикновенно , омръзнало ми. Без анцунг. Лятото - тишъртки и панталончета.  в някои моменти и по- бикини./ Зимата  - няколко блузи от полар  и дънки, бе нещо удобно.
    Отвикнах да слагам какво да е,  навик от ученическите години, когато мама ме пращаше по сто пъти до магазина,  а живеем на централна улица  и на всичкото отгоре училището е на същата улица ,  и от суета.. да не ме види някой.. свикнах да съм бойна готовност. И аз като БУБА..., знае ли човек?!:-))/

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В топлото ходя по гащи с чорапи и някакво горнище. Съблазън за всеки муж, интрига за всеки вкус...
В хладното се моткам по пижами  .  Blush

# 37
  • Мнения: 1 111
Сега ходя с плажна рокля или направо по бански, но с поличка, а през зимата с анцунг. thumbsup

# 38
  • Мнения: 822
Различно. Зависи, дали мъжът ми си е вкъщи или не, дали детето спи и т.н.  Grinning
Стандартното ми облекло е къси панталонки и потник  Grinning
Кейси,пропусна да добавиш че и кухненските престилки са ти слабост... Mr. Green
Иначе аз май най-много си падам по нощнички-ефирни,сатенени,всякакви...Само като позвъни пощальонът,изпадам в паника и намятам нещо отгоре... Flutter

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Потниче или тениска и някакви къси гащета сега в тия жеги.

I аз, а иначе си стоя по пижама по цял ден

# 40
  • Мнения: 3 153
Зимата ходя с памучно долнище на някой анцунг, отгоре с тениска или суичър. От април до октомври се мотам по боксери и потник, че в тия жегиии...............

# 41
  • Мнения: 899
С къси панталонки и потник, неделя е пижамен ден. През зимата с каквото и да е, дебело. Майка ми все ми прави забележки, че ходя размъкната и, че щял да ме разлюби мъжо  Crazy

п.с. star, вски път като ти видя аватара, си мисля, че страшно много приличаш на Анджелина Джоли  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 6 472
Със спортен панталон (имам си ги 5 на брой) и тениска или блуза.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Лятото ми е най- удобно с къси и леки роклички, обикновено миналогодишни моди, но понеже са достатъчно къси още никой не се е оплакал Joy...

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
По пижами и да искам не мога да ходя, защото нямам такива - не употребявам...Сега в жегите, като сме си самички през деня с малката, движа по прашки и тениска - т,ва в къщи, де. Даже днес, като простирах ме домързя да слагам къси панталонки и си се дупих по терасата...тя, хубаво, че е височка и много не се вижда какво се случва. Вечер слагам къси гащи. За зимата си имам няколко анцуга и спортни панталона.

# 45
  • Мнения: 6 362
През зимата - удобни дънки, спортни панталони, суичъри (винаги ми е била трудна таз` дума за изписване... не че е и българска де).

През лятото - летни роклички, които съм престанала да нося навън, къси панталонки + тениска, но за големите жеги най-удобни и приятни за носене са ми арабските рокли.
Нещо от рода на това



и подобни
http://www.hilalplaza.com/ProductImages/western/WSTDS10018.gif
http://www.hilalplaza.com/ProductImages/abayas/WSTDS10016.gif

# 46
  • Мнения: 1 107
Къси панталонки и тениска/потник.

# 47
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
огромни тениски и стари рокли  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 42
Само пижами Party Не знам защо миса най-удобни а като лягам си слагам дълги тениски зимата със зимна а лятото имам сатенини с потниче и боксерки. Накупила съм си няколко и наистина ги ползвам за моткане в къщи, а пък като дойде някой не ми пука аз съм си в къщи - мой дом моя крепост - мисля, че така се казваше.

# 49
  • София
  • Мнения: 76
По-миналогодишни плажни роклички, отдолу без нищо Embarassed(че то в тези жеги... Mr. Green) Wink

# 50
  • Мнения: 4 187
п.с. star, вски път като ти видя аватара, си мисля, че страшно много приличаш на Анджелина Джоли  Rolling Eyes


Направо сме като близначки  Laughing! Благодаря ти   bouquet!

# 51
  • Мнения: 36 053
по тениска и гащи - прохладно, лесно, бързо ...  Mr. Green

# 52
  • на път
  • Мнения: 2 804
Трикотажни къси шорти или боксерки с тениска  Grinning

# 53
  • Мнения: 2 407
С тениска и къси панталонки.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз ли съм единствената на която само гащите са и винаги на гъза  hahaha Мъжът ми ме бъзика, че съседа до нас все бил на терасата като тръгна да готвя Embarassed Той е голям противник на моя ексхибицонизъм, ама кой го пита. Веднъж реших да направя проба да ходя винаги с горни дрехи и на 3 ден мъжо ми каза,че съм неестествена и ме съблече  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 164

През лятото - летни роклички, които съм престанала да нося навън, къси панталонки + тениска, но за големите жеги най-удобни и приятни за носене са ми арабските рокли.
Нещо от рода на това



и подобни
http://www.hilalplaza.com/ProductImages/western/WSTDS10018.gif
http://www.hilalplaza.com/ProductImages/abayas/WSTDS10016.gif


 Grinning имаме еднакъв вкус с Мамма. но моите роклички са индийски.

а зимата нося пуловер с клин.

# 56
  • Мнения: 462
Обикновено не се обличам.

# 57
  • Мнения: 1 462
Бързо.

# 58
  • Мнения: 14 654
с къса рокля с тънки презрамки , която не нося навън . или с къси панталонки и потниче

# 59
  • Мнения: 819

 hahaha и после бягаш още по-бързо,ако не си си у вас,нали? Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 3 537
Боксерки/мъжки,шарени/ и блузка с къс ръкав

# 61
  • Мнения: 5 647
С женски дрехи се пременям вкъщи. Възбужда ме.

Ей така ако се облечеш, цена няма да имаш.

# 62
  • Мнения: 4 546
с къси гащи и блузка/потник. зимаат - с панталон, блуза и грейка.

# 63
  • Мнения: 1 063
Ходя с пижами, а вечер ги свалям, не спя с тях. Това е домашното облекло и зимата и лятото, а най- обичам без дрехи, но и от двете страни на жилището съм притисната от съседи (риска да живея в центъра). Имам си и други домашни дрехи, но с пижами ми е най -удобно.

# 64
  • Мнения: 4 965
Според зависи от сезона.
Зимата слагам анцунг, ако няма опасност да ме изненадат гости. Иначе, ходя с халати - тъмно-син и винен (много са удобни и са подходящи за пред хора).
Лятото съм в 2-те крайности: когато съм сама, джиткам по гащи и някоя тениска; когато половинката си е вкъщи или има други хора, си падам по по-екзотични одежди - имам едно сари от Шри Ланка (черно със златисти и виолетови цветя), една арабска абая (електриково синьо със златисти бродерии, ама не е толкова разголено в бедрата като на снимката на Shoni) и един китайски кафтан (тъмно винено с бродирани дракони).
Не си падам по стоенето по пижама (ако спя с нея, иначе имам удобни "пижамести" роклички за най-големите жеги) - кофти ми е да шетам с дрехите, с които вечерта лягам в чаршафите. А пеньоари не понасям. Дънки също са ми адски неудобни за вкъщи, както и панталони с ципове и поли.
Харесвам по-свободни дрехи, с които да мога да свърша някоя домакинска работа, без да ми се "сукляват", хем да мога да полегна следобед, без да ми опъват отнякъде.

# 65
  • Мнения: 1 418
Сега в жегите като съм си вътре само по тениска иначе слагам и къси гащи(за пред хората в къщата),а зимата  се навличам яко щото съм много зиморничава.Иначе спя по гащи.Как звучи,а?ГАЩИ Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 1 105
Къси гащи и сутиен в жегите, като няма хора в нас. Като е студ дънки едни домашни и две-три блузи и вълнени чарапи Grinning

# 67
  • Мнения: 191
Ходя по бельо ама не само аз ами и моите двама маже се мятат по боксерки и като се звънне на вратата ще се изтрепем да се  бутаме докато се облечем Peace

# 68
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
През зимата с дънки и блузки, през лятото - с роклички (умалително, защото са къси). Обичам да изглеждам добре у дома - заради мъжа, заради сина, а най-вече - заради мен самата.   Flutter

# 69
  • Мнения: 550
Мъжки боксерки и мъжки потник, това е облекло от кумова срама. Но много често ходя чисто гола и домашните са свикнали, на сина ми не му прави изобщо впечатление, май на мен повече, щото много напълнях и затова ме е срам, а не от голотата. Спя чисто гола, не се завивам, и вратата държа отворена. Ако майка ми ме види, ще припадне. Тя е от старото поколение консерва, и като ме види по гащи, все ми прави забележка, а ако знае че джиткам чисто гола, вярвам ще ахне. Но не понасям в жегите никакви дрехи, направо завирам и ми става лошо. В момента съм с едни стари боксерки на сина ми, които незнайно защо отпред имат дупка, през която доста неща се виждат. И мъжът ми, и синът ми ходят по бельо, и като се звънне на вратата, всички започваме дда се правим, че не чуваме, няма желаещи да отварят. Накрая аз обикновено отварям, но изобщо не си правя труд да се обличам. Никой не съм канила, така, че ще ме гледат такава, каквато си стоя вкъщи.

# 70
  • Мнения: 310
Е..аз през всичките сезони ходя с дрехи, които не са за пред хора или поне не много.Сега в тези жеги ходя с някакви роклички или широки, дълги блузи, а на долу по боксерки Embarassed.

# 71
  • Мнения: 5 299
По бикини съм в нас. Днес по енерция отворих вратата на един от енергото(дето засичат електромерите)

# 72
  • Мнения: 819
Мъжки боксерки и мъжки потник, това е облекло от кумова срама. Но много често ходя чисто гола и домашните са свикнали, на сина ми не му прави изобщо впечатление, май на мен повече, щото много напълнях и затова ме е срам, а не от голотата. Спя чисто гола, не се завивам, и вратата държа отворена. Ако майка ми ме види, ще припадне. Тя е от старото поколение консерва, и като ме види по гащи, все ми прави забележка, а ако знае че джиткам чисто гола, вярвам ще ахне. Но не понасям в жегите никакви дрехи, направо завирам и ми става лошо. В момента съм с едни стари боксерки на сина ми, които незнайно защо отпред имат дупка, през която доста неща се виждат. И мъжът ми, и синът ми ходят по бельо, и като се звънне на вратата, всички започваме дда се правим, че не чуваме, няма желаещи да отварят. Накрая аз обикновено отварям, но изобщо не си правя труд да се обличам. Никой не съм канила, така, че ще ме гледат такава, каквато си стоя вкъщи.



 newsm12 newsm12 newsm12

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
по пола, рокля, къси панталони, но никога гола или по бельо. Не мисля, че е особено хигиечнично да сядам по диваните и столовете

# 74
  • Варна
  • Мнения: 737
Много обичам да се мотам гола изкъщи, ама това лято ще ми се размине - дребния звяр като ме види по цици и веднага дофтасва да суче. Joy Затова сега ходя по една тениска.

# 75
  • Мнения: 6 999
Ами...суперразвлачените ми и суперлюбими дънки, които не ми дават да нося навън, защото било грозно Rolling Eyes (и все пак сега, като няма кой да ме следи, съм с тях Wink ) И някоя тениска или потниче. А понякога и дрехите на мъжа ми - стария камуфлажен панталон и някоя негова тениска. Много развлачено ми стоят, пък аз се харесвам така Mr. Green И боса, по джапанки. През зимата - пак същите дънки ( Rolling Eyes )  и някой античен пуловер. Имам много дрехи, които страшно много обичам, но не стават за носене навън, та с тях...Щото ми е мъчно да ги хвърлям/раздавам.

# 76
  • Мнения: 4 621
Лятото с къси гащи и потник или блузка с къс ръкав.
Зимата с дълги панталони или дънки и блуза с дълъг ръкав.

# 77
  • Мнения: 14 133
Лятото с къси гащи и потник или блузка с къс ръкав.
Зимата с дълги панталони или дънки и блуза с дълъг ръкав.
И аз така + вариант къса пола и потник или тениска за лятото.

# 78
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По нощница сатенена, ма тя прилича на рокля. Иначе зимата - с анцуг.

# 79
  • Мнения: 2 040
В къщи стоя със дрехи, които не са модерни за навън, но са оскъдни отвсякъде  .... Например летните рокли като бях моме още, те повече откриват, отколкото скриват и вече не се чувствам конфортно с тях навън, особено ако съм с детето, освен ако не ходя на басейн с тях, но за там има други .. и си ги износвам сега в жегите .. Също така само по тениска, а като се звънне на вратата, бързо навличам едни къси панталонки и после пак се разхвърлям  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 462
По бикини съм в нас. Днес по енерция отворих вратата на един от енергото(дето засичат електромерите)
Засече ли ти електромера? newsm62

# 81
  • Мнения: 1 384
Аз съм на принципа да ми е удобно вкъщи без значение как изглеждам!!!  Mr. Green
Не мога и вкъщи да ме стягат сутиени, дънки и т.н. Едни широки панталонки и една тениска и се чувствам перфектно  Wink

# 82
  • Мнения: 819
По бикини съм в нас. Днес по енерция отворих вратата на един от енергото(дето засичат електромерите)
Засече ли ти електромера? newsm62

 rotfImbo smile3532 rotfImbo

# 83
  • Мнения: 5 877
дънки, тениска, къси панталонки, такива неща.

# 84
  • Мнения: 282
сега на тия жеги по някоя по-дълга тениска или по рокличка,а през останалото време по спортен панталон и тениска

# 85
  • Мнения: 5 299
По бикини съм в нас. Днес по енерция отворих вратата на един от енергото(дето засичат електромерите)
Засече ли ти електромера? newsm62
Мдаже се направи на луд и ми вика: Аз малко ще ви забавя, защото имаме нареждане да запишем и годината на призводство на електромерите ooooh!

# 86
  • Мнения: 2 609
Сега в жегите с тениска, ако звънне някой прибавям и някой панталон 7/8

Общи условия

Активация на акаунт