Как се обличате вкъщи?

  • 4 362
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
с някоя по широка тениска Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 806
почти със същото, с което и навън Simple Smile

понеже все си избирам практични дрехи - това, което е останало от миналия сезон, на следващия се превръща в дреха за вкъщи.

# 17
  • Мнения: 1 172
Като за навън, но с дрехи, които мога да прежаля. Обикновено това са дрешките, които съм носила навън преди година. Не мога да си представя да ходя разсулена из нас  - някак си не ме кефи и не го възприемам.

# 18
  • Мнения: 217
Чшшшш, нищо лошо за пенюарчетата - тамън три си имам: бяло сатенено, розово сатенено и червено сатенено  Mr. Green
Само дето ги слагам с по-други намерения, късно вечер или рано сутрин... Ако ми се случи през останалото време да съм у дома, или намеренията да са в различна посока, карам с панталон и риза, или с рокля.  Twisted Evil

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мъжО има един съдран потник, дето иска да го прави на парцал, ама аз не му давам и се намъквам в него  Crazy

 Joy Joy Joy  Тема с фантазия. Браво  Peace

# 20
  • Мнения: 4 473
Чшшшш, нищо лошо за пенюарчетата - тамън три си имам: бяло сатенено, розово сатенено и червено сатенено  Mr. Green


Ха, така! Скарай им се, шЪ сЪ подиграват Crossing Arms. Моето е шаренко Flutter
В повечето случаи съм по тениска/потник и шорти Sunglasses

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
спортен панталон, боди- блуза или тениска, ами да ми е удобно, разбира се, подбрани по цвят. не понасям пижамния тип и дето готвят с дрехите за навън, а за хавлиения думи нямам. семпло, но да се 4увствам добре и полегнала пред свекъра и споко като 4истя и на терасата да не ме одумват съседите, да спомена живея при 45 гр в момента и ми се иска къси панталонки и потник без гръб , ама ....

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Спортничко, както и навън, но с по-стари дрехи Wink Сутрин ако съм сама, по тениска и като звънне свеки викам Гоолаа съъм Joy

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
На тези жеги- къс панталон.

И някоя лека ризка.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Потниче или тениска и някакви къси гащета сега в тия жеги.
Иначе долнище на анцунг вместо гащета  Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
С тениска и една педя пола  bowuu Така пременена мога да отида до магазина, но по-далече не  Simple Smile
Не обичам да се разкарвам с дрехите си за спане, някак лениво и  мудно бих се чувствала.

# 26
  • Мнения: 179
Обикновено с панталон и потник (тениска),не обичам поли и рокли за вкъщи.Никога не се разкарвам по гащи (гледам, че някои приятелки редовно са си така).

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 238
С тениска или потник и къси панталонки. Като се прибера отнякъде веднага се преобличам, неудобно ми е да стоя вкъщи с дрехите с които съм излизала.

# 28
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
като нямаме гости съм по тениска и........ прашки. Като простирам на терасата или има някой чужд елемент в къщи нахлузвам едни скъсани дънки(който много си обичкам)

# 29
  • Мнения: 1 629
Както ми падне, понякога и никак Mr. Green Обаче си падам по сатенени пеньоари с флорални мотиви и чехлички с пухче, косата задължително на сложен кок, и цигаре Crazy

Общи условия

Активация на акаунт