Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 2

  • 234 542
  • 4 167
  •   2
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 661
Моля ти се, не тръгвааай, тъкмо стана интересно! Joy
Обиди се,момичето  :Д

# 2 476
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
За протокола, относно пунктовете за  ГТП, един преглед на кола е около 40 лв., процедурата около 30 минути, водят се протоколи, трябва да има комисия от трима, (въпреки, че на места са двама), за един работен ден може да се пресметне колко автомобили минават, даже при 100 % натоварване. Оборудването е между 20 и 30 хиляди, някъде. Това без помещението, разрешителни, разправии с агенция по метеорология и т.н.
 Вероятно се изкарат пари, но не е малка инвестиция.

# 2 477
  • Мнения: 46 518
Това е доста добър бизнес, не виждам разминаване в стандарта, който показва.
Къщата е хубава, но не някакъв палат, така че цената е съвсем нормална, може и да е купена с ипотека, както повечето млади хора правят и да си я изплащат.

# 2 478
  • София
  • Мнения: 6 219
Ей, бг-мамското ЦРУ не прощава. Аз толкова време не спах зарад галини!

# 2 479
  • София
  • Мнения: 1 662
Грам не ме вълнува какво работи мъжът на Галя, но след като тази толкова дълбока и важна тайна излезе наяве, мисля, че стандарта, който Галя показва във видеата не е изненада, предвид заниманието на съпруга.

Гледах новото видео на Ивана за козметиката, която е помъкнала за 3 дена на Боровец - ами, освен ако това не е несесер, в който слага всяка малка разфасовка продукт, до която се докопа, не разбирам за какво влачи толкова неща за 2 нощувки - то не бяха кремове, маски, шампоани, балсами, душ гелове, лосиони за тяло... И всичко е много травъл френдли...

# 2 480
  • Мнения: X
Юхуууу само така Тигре
https://www.youtube.com/watch?v=gXSvjemG0hs
П.С. Някой мАж да й купи нова жилетка, че ми писна да я гледам с тоя парцал във всяко видео.

# 2 481
  • Мнения: 46 518
Моля, върнете се към темата, има достатъчно влогове за обсъждане, нека оставим роднините и другите странични хора, те не са предмет на темата Hands Plus1

# 2 482
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Връщам се веднага.😊

Тези пуловери са ми ужасни.
Харесвам пухкави пуловери, но тези шарки както и котешките на Ивана,Тони и още десетина влогърки изглеждат много зле.
Утре ще имало ново видео от Пепе.Дано не е с този ужасен пуловер.

# 2 483
  • Мнения: X
Недей така, получих  кривогледство.

# 2 484
  • Мнения: X
Готин аутфит, то сега са модерни по-раздърпани пуловери.

Само да напиша, че и аз забелязвам вече няколко пъти, че Милена не отбелязва, че във видеото има реклама.
Аз много я харесвам, но след като има правила от Ютуб, би трябвало да се спазват.

Поли от Линастайл в България ли ще живеят?  Преди я следях, но ми стана еднообразна и отследвах. Сега пак ще я гледам, явно някаква промяна има.

# 2 485
  • Мнения: X
Линастайл се върнаха в България, но нещо май не им се харесаха нещата тук и се завърнаха доста бързо в Испания.Беше голям кеф, че се връщат, едни ремонти едно чудо ......

# 2 486
  • Мнения: 819
Гледах преди малко на Ивана видеото от Боровец. Всичко много хубаво, ама не разбрах как може да си на почивка някъде в планината и да се затвориш в хотела.... Може и в мен да е проблема, но аз лично дори да не карах ски, щях да си намеря някакво занимание и да се възползвам от това, че съм се откъснала за няколко дни от еднообразното ежедневие, вместо да си стоя в стаята и да си чета книга/попълвам планера.. нещо което мога и вкъщи да правя

# 2 487
  • Мнения: X
И на мен това ми направи впечатление. Когато сме на планина в стаята се връщаме да се облечем за спа и вечер да спим.

# 2 488
  • Мнения: 2 069
Голяма драма се заформила между Джаклин Хил и новата кифла на бившия й мъж. Чак е забавно, колко тъпо реагира новата госпожица. Чекнах това видео https://www.youtube.com/watch?v=4KCbktVVWV4
Чудя се тази на колко е години и къде си мисли, че отива

Новата доста на сериозно се е взела. Доста глупава постъпка, да обвинява някой в изневяра без да има доказателства за това. Джаклин ми е далеч от любимка, но поведението на бившия й мъж и новата му приятелка е безумно Laughing .

# 2 489
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз пък не можах да различа новата му от него.

Общи условия

Активация на акаунт