Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 2

  • 234 844
  • 4 167
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 6 930
Гответе се за лавина от логорея и мъдрости от Мегз, сега като ѝ размине малко. Ще използва всяка секунда да монетизира. Репортажчето е един път, св. Мегз и лошите...двупръстото чело абслютно точно отразява колко ѝ е акъла. Хванала някаква мутряга и му се кълне във вечна вярност и любов. Нямам търпение да я видя след няколко месеца като прозре с какъв индивид се е забъркала...драмата ще е на макс!

# 2 671
  • Мнения: 6 930
Тони и Джош са живели доста време заедно докато тя е учила там.Така че си имат някаква представа не се хвърлят с главата надолу в брака.
Аз ги харесвам много.
На мен пък постоянно ми предлагат видеа с прически а аз никога не съм гледала такива до сега.
Хубави са част от наградите на Ели,участвах аз.
Тази вечер ще съм сама и смятам да изгледам новите клипове на звездите ни.😁
Клипа на Деси го гледах.
Роклите и много ми харесаха,нищо че са от ши-ин.
Сега умувам дали да си поръчам,тя толкова ги хвалеше че са с хубаво качество.




Повече нищо няма да поръчвам от ши-ин, даже това ме подсети  ей сега да отворя кейс да ми върнат парите в пейпал, че поръчката ми от края на ноември още никаква я няма. Иначе много харесвам Деси

# 2 672
  • Мнения: 35 173
Полина рускиня ли е?? Сега гледам нейн клип и ми се струва, че има странен говор

# 2 673
  • Мнения: 2 223
Украинка.Полинария.
Айде на превръзките.
Брак на 24. Оооок.

# 2 674
  • Мнения: X
Гответе се за лавина от логорея и мъдрости от Мегз, сега като ѝ размине малко. Ще използва всяка секунда да монетизира. Репортажчето е един път, св. Мегз и лошите...двупръстото чело абслютно точно отразява колко ѝ е акъла. Хванала някаква мутряга и му се кълне във вечна вярност и любов. Нямам търпение да я видя след няколко месеца като прозре с какъв индивид се е забъркала...драмата ще е на макс!
Тя каза, че е вкарала фирмата на любимия си в правия път.
Млада меринджейка е мегЗ.

# 2 675
  • Мнения: 2 323
Абе, специално влязох да проверя какво сте казали, а вие дума не сте обелили за Мегз! Разочарована съм, нооо ще ви резюмирам ситуацията, за да се изкажете подготвени! Joy
Мегз изглежда е открила голямата любов, държи го в тайна няколко месеца. Разбираме, че е Румен Рончев, гнусен чичко (с кофти репутация на човек и на работодател) от транспортния бизнес, с чиито проблеми Мегз "живее от седем-осем месеца".
Голяма либоф, голямо нещо.
Миналата седмица се оказва, че двамата са намесени в измама - джипът, който Мегз караше и беше обявен за откраднат, се намира в двора на братовчед на Румката. Опс. Вкарват ги и двамата в ареста.
Ся, идва интересното. След разпит Мегз е освободена, възлюбеният е задържан. Появява се... та-да-да-дааааам, жената на Рончев! Която публично обявява, че Мегз е бивша любовница на мъжа й и че се опитва да открадне семейните фирми. Рончев потвърждава, говори й на "Госпожо Каканашева" в официално писмо. Само дето тия фирми на стойност няколко милиона той ги е продал на Мегз за някакви смешни пари (4 бона май беше). Рончев и жена му като удавени твърдят, че 45-килограмовата Мегз е окупирала офисите на семейните фирми и отказва да ги освободи. Днес в съда решиха, че няма да пуснат Рончев, той се изкарва жертва, набеден бил, не можело така, той нямал какво да яде и да пие и се чувства поставен и иска да си ходи, фирмата щяла да фалира без него. Мегз припада, като чува решението.
Преди това е направила изявление, че това е мъжът на живота й, че тя го обича и няма да го изостави. На въпроси на журналисти защо тогава Рончев говори по този начин тя отговаря, че бил под голям психически натиск и че заради "някои хора", т.е. жена му, тя не можела да го види. Когато фирмите били пред фалит, нея я нямало, сега обаче като били стабилни, се появявала и искала да седне наготово на софрата. Рончев бил подал молба за развод.

Пълен цирк!

# 2 676
  • На ръба..
  • Мнения: 2 125
Аз па гледах, гледах за Мегз по Нова и нищичко не схванах, казаха, че се опитала да присвои чужда фирма, но дали тя или някакъв мутряга... Пак не стана ясно или поне аз не чух

# 2 677
  • София
  • Мнения: 17 890
Тази като я видя/чуя от някъде, цъкам хикса или изключвам телевизора. Как ли пък ще седя да слушам за житейската ѝ трагикомедия Laughing

# 2 678
  • Мнения: X
Тази като я видя/чуя от някъде, цъкам хикса или изключвам телевизора. Как ли пък ще седя да слушам за житейската ѝ трагикомедия Laughing

Е така ще е като нямаш тв със субтитри.

# 2 679
  • София
  • Мнения: 17 890
Що, за тая и субтитри ли трябват Stuck Out Tongue
Верно, че е като извънземно, ама все пак..

# 2 680
# 2 681
  • Мнения: X

Факт е, че в миналото, когато хората са се женили, без да се познават, браковете са били успешни. Даже преди съм чела такава теория, че бракът има повече шансове, ако двамата души не се познават толкова добре. Има логика, колкото по-малко ровиш, за да откриеш недостатъците на другия, толкова по-лесно се случват нещата и се съсредоточаваш върху самата връзка, а не толкова върху половинката си.

Хаха, да, великите разсъждения на Шарлот Лукас от Г&П, как бракът щял да бъде успешен, ако не знаеш предварително за недостатъците на съпруга си. Laughing
В крайна сметка като заживееш с него, те пак ще лъснат, ама после раздялата е по-трудна.


Някой питаше за влогъри с репродуктивни проблеми, тази тема е много популярна сред чуждите, които масово "страдат" от такива и после изведнъж пръкват по 3-4 деца едно след друго. Някои наистина срещат трудности, други просто използват темата за набиране на абонати. Също и е много популярно да обявиш бременност и после да направиш аборт.
Както и оная двойка, в която жената уж беше бременна, ама първи научи мъжа и той и го съобщи. Как? Като направи тест след като тя ходи до тоалетната и не пусна водата. Laughing Разпънаха ги на кръст.  После естествено се оказа, че не е бременна и се заточиха едни извинения.

# 2 682
  • София
  • Мнения: 17 890
Проблемите на транспортния бизнес през очите на Мегз:
защо тировете  спират и тираджиите ме питат за тарифа

# 2 683
  • Мнения: 6 008

Факт е, че в миналото, когато хората са се женили, без да се познават, браковете са били успешни. Даже преди съм чела такава теория, че бракът има повече шансове, ако двамата души не се познават толкова добре. Има логика, колкото по-малко ровиш, за да откриеш недостатъците на другия, толкова по-лесно се случват нещата и се съсредоточаваш върху самата връзка, а не толкова върху половинката си.

Хаха, да, великите разсъждения на Шарлот Лукас от Г&П, как бракът щял да бъде успешен, ако не знаеш предварително за недостатъците на съпруга си. Laughing
В крайна сметка като заживееш с него, те пак ще лъснат, ама после раздялата е по-трудна.


Хаха, ама трябва да се добавят тук и отделните спални като фактор. Също скриват много от недостатъците на хората. Simple Smile

# 2 684
  • Мнения: X
Не знам какво странно виждате в това Антоанет и Джош да се оженят, познават се от толкова много време и по нейни думи често си гостуват. Имали са време според мен да се опознаят. И мисля, че се обичат. Е да, не се лигавят много, особено той, но това не значи, че няма любов. Много по-нормално за мен е да се оженят хора, които се познават от деца, въпреки, че са били пространствено разделени през повечето време, отколкото такива, които на първият месец от връзката заживяват заедно и на третия месец вече има бременност.
А за мен цялата популярност на Мегз се дължи на факта, че винаги е неадекватна и прави циркове, а на хората им се гледа сеир. Не я имам за никакъв "инфлуенсър". Момичета с малко поне умствен товар биха ѝ се смяли, има толкова много хора, на които е добре да се подражава. Лятото си запълвах нощните смени да зяпам тъпото ѝ предаване Instaqueen, на едно момиче се счупи тока и тая лудата я направи дива и щастлива. Трябвало токчето да го залепи с тиксо. Да се пробва тя да ходи на такива обувки. Пълна откачалка е тази! Пу пу, благодаря се, че нямам такива хора в обкръжението си.

Общи условия

Активация на акаунт