Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 2

  • 234 726
  • 4 167
  •   1
Отговори
# 2 685
  • Мнения: 6 930
Абе, специално влязох да проверя какво сте казали, а вие дума не сте обелили за Мегз! Разочарована съм, нооо ще ви резюмирам ситуацията, за да се изкажете подготвени! Joy
Мегз изглежда е открила голямата любов, държи го в тайна няколко месеца. Разбираме, че е Румен Рончев, гнусен чичко (с кофти репутация на човек и на работодател) от транспортния бизнес, с чиито проблеми Мегз "живее от седем-осем месеца".
Голяма либоф, голямо нещо.
Миналата седмица се оказва, че двамата са намесени в измама - джипът, който Мегз караше и беше обявен за откраднат, се намира в двора на братовчед на Румката. Опс. Вкарват ги и двамата в ареста.
Ся, идва интересното. След разпит Мегз е освободена, възлюбеният е задържан. Появява се... та-да-да-дааааам, жената на Рончев! Която публично обявява, че Мегз е бивша любовница на мъжа й и че се опитва да открадне семейните фирми. Рончев потвърждава, говори й на "Госпожо Каканашева" в официално писмо. Само дето тия фирми на стойност няколко милиона той ги е продал на Мегз за някакви смешни пари (4 бона май беше). Рончев и жена му като удавени твърдят, че 45-килограмовата Мегз е окупирала офисите на семейните фирми и отказва да ги освободи. Днес в съда решиха, че няма да пуснат Рончев, той се изкарва жертва, набеден бил, не можело така, той нямал какво да яде и да пие и се чувства поставен и иска да си ходи, фирмата щяла да фалира без него. Мегз припада, като чува решението.
Преди това е направила изявление, че това е мъжът на живота й, че тя го обича и няма да го изостави. На въпроси на журналисти защо тогава Рончев говори по този начин тя отговаря, че бил под голям психически натиск и че заради "някои хора", т.е. жена му, тя не можела да го види. Когато фирмите били пред фалит, нея я нямало, сега обаче като били стабилни, се появявала и искала да седне наготово на софрата. Рончев бил подал молба за развод.

Пълен цирк!

Нищихме я по-назад, как!
Но резюмето ти е един път!!! Достойно за турски сериал е това стори! Joy Joy Joy

# 2 686
  • Мнения: 2 223
Тоя парцал дето и на ЦГ няма да го вземат да мият с него, дали си дава сметка, че "огромната" й популярност е защото масово можещите и интелигентни хора напуснаха държавата, за да не живеят с отрепки като нея, и фен базата й се състои от ритарди и фолкаджийски тролове. И тираджиите не са богатството на България. Самозабравила се малоумница.

# 2 687
  • Мнения: 1 050
https://youtu.be/8wqAXgL05Lc
Тази жена ме радва с всяко едно видео Joy
Дано не повтарям, ако сте я коментирали.
Така безумните клипове на празни опаковки, а тя го обобщи - реших да ви покажа боклука си Joy

# 2 688
  • Мнения: X
Тази Мегз е много зле, сигурно вътрешно се радва, че около нея пак се шуми.
Интересно, много интересно как ще се развият събитията за нея.
Само не разбрах този "нейния мъж" луд ли е, за да й прехвърли фирмите си на нея?
Голяма врътка са искали да направят, ама ей го-в-на до къде го докараха.

# 2 689
  • София
  • Мнения: 17 850
А, да, много обичам някоя държанка да казва "моят мъж".
Важи не само за публични личности. Завел я два пъти на почивка, поиз***ал я малко и вече в устата й е "мъжът ми". Laughing

# 2 690
  • Мнения: 2 223
Пуснах си на Антоанета Попова новия клип и ми се струва супер лицемерен.
Били джъджментал хората, били съдели и коментирали всичко. При положение, че си си изтипосал целия живот онлайн и правиш пари от това, с кви очи го казваш това. Ами дръж си ги за себе си и това е.
Едни много хубави работи приказва иначе, само дето на 24 няма как да знаеш едни други работи, които разбираш по- късно :Д

# 2 691
  • Мнения: 6 005
А, да, много обичам някоя държанка да казва "моят мъж".
Важи не само за публични личности. Завел я два пъти на почивка, поиз***ал я малко и вече в устата й е "мъжът ми". Laughing


Е, то това "мъжът ми" за някои си е мечта, която върви заедно с мечтата да е принцесата в бяло . Нека цитирам Селинджър:

"Единствената ми утеха - тъжна утеха - е в това, че моята любима храни неизменна, непоколебима любов към самия брачен институт. В нея има някакъв първичен стремеж да свие свое гнездо. Това, което тя очаква от брака, е колкото смешно, толкова и трогателно. Мечтае например силно почерняла от слънцето да пристъпи към администратора на някой луксозен хотел и да попита: "Мъжът ми взе ли вече писмата?" "

# 2 692
  • София
  • Мнения: 17 850
Хехе, добре подбран цитат Simple Smile
Наистина е някакъв копнежо- комплекс подобно поведение.
Не е просто модерното "мъжа ми". Всеки е добре да си знае мястото- за свое добро.

# 2 693
  • Мнения: 6 930
А, да, много обичам някоя държанка да казва "моят мъж".
Важи не само за публични личности. Завел я два пъти на почивка, поиз***ал я малко и вече в устата й е "мъжът ми". Laughing


Е, то това "мъжът ми" за някои си е мечта, която върви заедно с мечтата да е принцесата в бяло . Нека цитирам Селинджър:

"Единствената ми утеха - тъжна утеха - е в това, че моята любима храни неизменна, непоколебима любов към самия брачен институт. В нея има някакъв първичен стремеж да свие свое гнездо. Това, което тя очаква от брака, е колкото смешно, толкова и трогателно. Мечтае например силно почерняла от слънцето да пристъпи към администратора на някой луксозен хотел и да попита: "Мъжът ми взе ли вече писмата?" "

Обожавам Селинджър! Heart

# 2 694
  • Мнения: X
Изгледах на Пепе новото видео,
е няма как на всички, които нямат датчанско гражданство да им взимат децата.
Взимат ги само ако се случва нещо с детето, лоши условия, тормоз, неадекватно отглеждане предполагам.
Всички ги слага под общ знаменател,
в Дания почти всички били разведени 😂
Тази статистика от къде я е изкопала незнам.

# 2 695
  • Мнения: 6 005
Мона получила нервна криза. Scream
Събудила се в един прекрасен ден, всичко е било окей, докато не пуснала телевизора и видяла репортаж, в който съдели големия процент жени, които избирали да раждат секцио. И направила видео от 14 истерични минути, в които морализаторства колко кофти държава сме и колко трудно е да си майка в България...
Тотално изтрещяване.

# 2 696
  • Мнения: 35 145
Ох, майкоооооо... Тая пикла и тя ...
Ще спра до тук

# 2 697
  • Мнения: X
Аз съм приятно изненадана от избора ѝ да роди нормално, предвид това че няма никакви медицински причини за секцио.
Мислих  си, че ще е поредната “модерна, живееща в 21 век жена, която има правото да се възползва от напредъка на медицината.”

# 2 698
  • Мнения: 6 005
Тези спорове секцио vs. естественно раждане първо са обида за 21 век. Всеки е свободен да направи избора си, ясни са рисковете и  ползите и на двата начина на раждане. На Мона изтрещяването просто изглежда като плод на скуката й. Човек на 26 години седнал да коментира някакъв репортаж по ТV... И точно тя коментира как младите хора нямали средства, за да създадат деца. Тя в позицията обаче на млад човек, който се скъсва от бачкане ли се изказва така морално? Защото съдейки по свободното й време, май си няма никаква работа.

# 2 699
  • Мнения: 35 145
Тя да роди пък ще видим... Щото то да гледаш клипове и да четеш книги е едно. Като ти дойде контракцията до....е друго!!

Общи условия

Активация на акаунт