мами не ви ли се купонясва?

  • 2 238
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 862

Значи каквото било било  smile3511
Ааа,не така WinkЗащо каквото било,било.Аз на дискотека съм ходила точно три пъти в живота си и сега да ме пребиеш-няма да отида.Но на кръчмички обичам.Понеже при нас баба се вясва средно три пъти годишно,ние с мъжа ми сме решили въпроса по друг начин.Поне веднъж месечно аз излизам с приятелки,а той гледа децата.Е,вярно,че ходим в кръчмето до блока,ама все е нещо.Когато на него му се излиза.няма проблем,само че той не обича вечер да излиза,а след работа-на биричка с приятели.Иначе с децата цялото семейство си излизаме всеки ден по градинките!

# 16
  • Мнения: 3 034
Значи каквото било било  smile3511

Еее, стига де, като си бременна, да не те е газил слон, какво пречи да излизаш и да се забавляваш? Още повече че идва сезона на откритите кръчми... Party

# 17
  • Мнения: 1 555
Значи каквото било било  smile3511

Аааа, извинявай, но ти бебе ли мислиш да гледаш и да отдадеш живота и цялата си любов на него, за да го направиш човек, или си мислиш че то това детето си е нещо формално и трябва да имаш дете, защото трябва, а не защото го искаш с цялото си същество ????!!!!!  newsm12
Не искам да звуча като някоя моралистка, напротив, аз съм на 24 години и да ти кажа преди да забременея всеки петък и събота купонясвах някъде до зори  Sunglasses но когато забременях а и сега вече родила никога не съм си и помисляла, че сега детето ще ми пречи или живота ми ще е еднообразен и монотонен, напротив още повече ми се живее! Иначе за излизането мога да ти кажа, че мъжът ми никога не ме  спира да излизам с приятелки на дискотека или бар и той гледа детето, и въпреки това нещо ме човърка отвътре и постоянно си мисля за детенце, но това съм аз и въобще не искам да звучи като упрек думите ми !
Забавлявай се на воля, но да знаеш купонът още не е започнал  Laughing
Леко бременеене    bouquet

# 18
  • Мнения: 2 159
ама защо да не можеш още повече, че сега е лято и заведенията са открити, не е димно така че аз много им се кефя. виж дискотеки не обичам така или иначе, но не мисля че трябва да се лишаваш от нещо, колкото е по-весела мама толкова по-добре за бебчо Hug

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Я се стегни, момиче!Животът тепърва започва!Купонясвай си сега със шкембо напред.Аз по балканите в осмия месец обикалях, палатки, огньове и китари, та една дискотека ли ще те уплаши!А после и с бебето ще го измислиш някак си. Ние, например, няколко майки си правим женски партита, татковците заедно някъде гледат бебоците

# 20
  • Мнения: 8 917
Аз сега съм бременна и съм на 21 години, но много ми се ходи на дискотека или на купонче ама не могаа!И си мисля дали и след като родя пак няма да мога.Вие как се чувствате?
Защо да не можеш? Не видях в коя седмица си, но ако е на открито - например на някой плаж - имам предвид да не е задимено защо да не може да си купонясваш - зависи как се чувстваш ти. Peace На мен никога Гери не ми е пречела на излизането -и като беше в коремчето, и сега - е, сега трябвада осигурим баба Simple Smile

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Защо да не можеш да купонясваш? Аз като бях бременна не се спрях  Mr. Green След това бях в почивка няколко месеца и сега пак си купонясвам.

# 22
  • Мнения: 14 133
Прави са момичетата.Сега през лятото има повече варианти за купонясване, ако си бременна или с бебо в количката.

# 23
  • Мнения: 1 860
 И на мен ми се купонясваше и го правех при първа възможност. Ако не ти тежи корема и любимия не е против, няма нищо лошо И след като се роди бебо, ще намираш време за купончета, макар че няма да е както преди. Като родим започваме един съвършено нов живот, но това не означава че спираме да живеем заради децата. Hug

# 24
  • Мнения: 272
Не, не ми се купонясва в смисъла, който ти влагаш. За мен най-големия купон сега е да си играя с бебето или да ходим някъде с нея. Невероятно е да разучаваш света около теб заедно с детето, което обръща внимание на гълъбчетата, цветенцата, лампата, песничките и т.н. Именно това е преимуществото на по-късното майчинство. Нищо не си изпуснал от ранните младежки години и си направил бебе с желание да откриеш цял един нов свят. За протокола- аз съм на 30 години.

# 25
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Според мен за всяко0 нещо си има време, но бременността и раждането на дете изисква известни ограничения ... Flutter Не може да си мислиш, че животът, в частност и купонясването ще са същите след появата на детето. Аз честно казано в повечето случаи предпочитам детето да си е с мен - така, че зибираме подходящо място за тази цел. Естествено това не означава да се превърнеш в отшелник и да не си подаваш носа от кухнята и детската стая  Mr. Green.
Но трябва да се направи компромис в приоритетите и щом ще се грижиш сама за бебето доста време ще трябва да се задоволяваш с по-тихи и умерени удоволствия.
На мен честно казано не ми липсват дискотеки и купони, но имах време да порасна - родих на 29 год.
А ти си доста по-мъничка .... Thinking

# 26
  • Мнения: 1 975
На мен лично въобще не ми се ходи по дискотеки Embarassed, обаче виж кръчмичките в морската са идеални за положението в което съм. Не е много шумно и задимено, абе супер си е  love001

# 27
  • Мнения: 1 975
Забравих да пиша, че съм на 23г. - сега ми е времето, но уви smile3503

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ама какво значение има тук възрастта. Има хора, на които и на 50 им се ходи по дискотеки, а на 20-на кръчмички и по-спокойни забавления. След раждането, според мен, приоритети на човек се променят, без той да го осъзнава. И нека не изместваме темата към ранното и късно раждане Hug

# 29
  • Мнения: 4 806
всъщност на мен не ми се купонясва. Обаче много обичам да пътувам. Това беше от нещата, които ме притесняваха, когато бях бременна - че ще трябва да се лиша от това удоволствие. Е, като родих изобщо не съм си и помисляла, че правя някаква жертва... Нещата просто се променят, начина на живот също, но в крайна сметка - както си организираш живота, така ще е...

Общи условия

Активация на акаунт