Хитринки за всякакъв случай - 19

  • 61 705
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 091
Миналата година си смених мебелите в спалнята.
Купихме ги от Мондо.
Миришеха много приятно на дърво.
Не ми се е налагало да се боря с миризма.
Майка ми също си смени всичко в спалнята преди няколко години.
Мебелите си ги взеха от Виденов.
Миришеха много странно и специфично.
С какво ли не ги пръска да ги чисти ,ароматизира и какво ли не.
Беше наслагала по не знам колко сапуна навсякъде само да се махне аромата.
Нищо не помогна.
Измириса се с течение на времето.
Явно много зависи от къде ще си поръчваш мебели.

# 691
  • Мнения: 10 257
Аз нали обещах да кажа какво стана с моята гъба и уплътнението на пералнята. Както се очакваше нищо не стана Simple Smile Но моята гъба мека поради някаква причина, разтроши се докато търках, после обирах парченца пък. Но карай. Ще подсушавам да не става по зле. Сега като знам, ще вземам мерки след дъжд качулка.

# 692
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз нали обещах да кажа какво стана с моята гъба и уплътнението на пералнята. Както се очакваше нищо не стана Simple Smile Но моята гъба мека поради някаква причина, разтроши се докато търках, после обирах парченца пък. Но карай. Ще подсушавам да не става по зле. Сега като знам, ще вземам мерки след дъжд качулка.
С кислородна вода пробва ли?

# 693
  • Мнения: 5 914
Относно миризмата на мебелите. Миришат лаковете, а при ПДЧ миришат самите плоскости, по-скоро лепилата, с които е работен. И все пак е до партида. Измирисват се със времето. Виденов определено работят с ПДЧ.

# 694
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Вики, нормално е да се рони магическата гъбка. Явно не ти е помогнала, а при мен толкова работа върши, изключая маншона на пералнята, където не ми се е налагало да я ползвам.

Мавина, спалнята ми е обзаведена изцяло с мебели на Виденов, а също и коридора - миризма няма. Да не би от друго да е миризмата при майка ти?

# 695
  • Мнения: 1 091
Вики, нормално е да се рони магическата гъбка. Явно не ти е помогнала, а при мен толкова работа върши, изключая маншона на пералнята, където не ми се е налагало да я ползвам.

Мавина, спалнята ми е обзаведена изцяло с мебели на Виденов, а също и коридора - миризма няма. Да не би от друго да е миризмата при майка ти?
От мебелите беше определено.
Горката видя се в чудо ,докато се отмиришат.

w ,мисля че и моите са от ПДЧ.
Едва ли са от дърво ,защото дървото е скъпо.
Мебелите ми бяха купени на много добра цена.

# 696
  • Мнения: 1 925
Моята спалня също е от Виденов и поне месец чаках, докато се отмиришат сами, продто защото каквото и да опитвах, нищо не помогна. Добре, че беше лято и прозореца беше винаги отворен.
Опитах това с магическата гъбка да си изчистя белите кецове. Е за първи път използвам такава - няма по- яко нещооо. Уникална, уникална. Буквално за секунди ги направи като чисто нови, а преди това какво ли не опитах.

# 697
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Може би са били прясно произведени, предполагам. Наистина и досега нямам проблеми с мебели на Виденов откъм миризма, само откъм ръбове.

# 698
  • Мнения: 1 153
Дайте идеи, които ползвате много магически гъби, за какво ги използвате точно?

# 699
  • Мнения: 10 257
Аз нали обещах да кажа какво стана с моята гъба и уплътнението на пералнята. Както се очакваше нищо не стана Simple Smile Но моята гъба мека поради някаква причина, разтроши се докато търках, после обирах парченца пък. Но карай. Ще подсушавам да не става по зле. Сега като знам, ще вземам мерки след дъжд качулка.
С кислородна вода пробва ли?

Не, не съм. Да кисна ли с нея? В смисъл да намажа и да оставя да изсъхне ли? Че няма да пера довечера да го отмия някакси.

Иначе с препарата за мухъл напръсках, но и с него нищо не стана.






# 700
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Магическа гъба ползвам за много неща- чистя почти всичко в кухнята, от хладилника и МВ, през вратичките на шкафовете до мивката. Петънца по стените и вратите, обувки и т.н.

# 701
  • Мнения: 10 257
Значи само аз не успях да изчистя нищо с тая гъба. Имам чувството, че за различни гъби говорим. Освен при нас да са други, но си пише магическа гъба на кутийката. Първоначално я бях взела едни петна от стикери на хлапето от стаята от стените да махам. Нищо не стана, че и по-голямо петно направих. После той маратонки търка, пак не стана. Някакво петно имах на хладилника на декоративната част, като пропито в боята. И него не можах да махна. С друго го махнах....Ама пък щом ви върши работа, лошо няма. Важното е нещо да работи.

# 702
  • Мнения: 13 544

Освен за подметките на бели маратонки, почиствам и без грам усилие дограмата.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 22:22 от Пролетно цвете

# 703
  • Мнения: 8 218
Значи само аз не успях да изчистя нищо с тая гъба. Имам чувството, че за различни гъби говорим. Освен при нас да са други, но си пише магическа гъба на кутийката. Първоначално я бях взела едни петна от стикери на хлапето от стаята от стените да махам. Нищо не стана, че и по-голямо петно направих. После той маратонки търка, пак не стана. Някакво петно имах на хладилника на декоративната част, като пропито в боята. И него не можах да махна. С друго го махнах....Ама пък щом ви върши работа, лошо няма. Важното е нещо да работи.

Явно е била нещо дефектна или фалшива.

# 704
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
И за мен е наистина магическа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт