Хитринки за всякакъв случай - 19

  • 61 578
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Имам и машинка, но с бикче резултата е по-добър.

# 31
  • Мнения: 12 296
Моята машинка няма възможност за регулиране на височината.
Ще тествам с едно одеяло на 50г Simple Smile
Просто гледай да не я притискаш към тъканта, че тогава "остъргва" повече и може да стане като протрито на места.

# 32
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Навремето, когато нямаше машинки, "обръснах" един пуловер с бикче. Супер резултат + 5 дупки. Иска си доста сръчност, иначе резултатът няма да се хареса. Сега редовно действам с машинката, няма скъсано и протрито.  Някаква неизвестна марка е, купена преди 4-5 години по интернет.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Одеалата прекарах през сушилнята, след като видях как един пуловер с топчета стана като нов Simple Smile
Не знам как, но топчетата изчезват Simple Smile

# 34
  • Мнения: 7 846
Как се перат щори ден и нощ? Ако има тема за щори, ще дадете ли линк? Обмислям - щори VS пердета.

# 35
  • Мнения: 603
Аз да питам. Плюшени играчки стават ли за ръчно пране? Само на едната пише, че може. Страх ме е да ги сложа в пералнята, защото са големи.

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 1 011
Записвам се с хитринка за почистване на бели обувки - маратонки, кецове и бр. - с мицеларна вода. Купувам някоя по-евтина за целта и търкам с магическа гъба или памуче, напоено с водата. Изчиства се перфектно.
а как  изглежда тази гъба?

# 37
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Това е магическата гъба, но има много видове, като външна опаковка.

# 38
  • Мнения: 16 868
Чисто нова блуза бяла,с цветна картинки, при изпшрането и/или сушенето е замазана с цветовете от картинката. Шдея как да изчистя ббялото? Вениш ли, търкане с четка ли... толкова ме е яд.

# 39
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Аз да питам. Плюшени играчки стават ли за ръчно пране? Само на едната пише, че може. Страх ме е да ги сложа в пералнята, защото са големи.

не всички....
на някои им се скапва "козината"  Rolling Eyes, става сплъстена.

# 40
  • Мнения: 2 833
Моля за малко помощ - с какво мога да почистя лира за баня ? Спешно е , мерси

# 41
  • Мнения: 1 405
Бяла или хромирана

# 42
  • Мнения: 2 833
бяла е лирата ( не зная какъв материал е обаче), под наем сме, а ММ сложи мокри дрехи отгоре и.... и залепнаха и останаха петна .
С циф да рискувам ли ?

# 43
  • Мнения: 1 405
Или е алуминиева или стоманена, пробвай с Циф но първо на малък участък и обезателно като е студена, после и с влажен парцал. Предполагам че е пожълтяла от дрехите, което според мен не би трябвало. Защото и ние имаме но е алуминиева и нищо й няма вече колко години. Те се боядисват прахово и ми е интересно от какво са се получили

# 44
  • Мнения: 3 747
Аз да питам. Плюшени играчки стават ли за ръчно пране? Само на едната пише, че може. Страх ме е да ги сложа в пералнята, защото са големи.

не всички....
на някои им се скапва "козината"  Rolling Eyes, става сплъстена.

Аз скоро прах едно мече, средно голямо с много късичък "косъм", изпра се на 30 градуса на handwash програма, дълго време съхна, но сега не е толкова мекичко. Пишеше че не може да се пере в пералня, но аз не мога да пера добре на ръка и реших да го пробвам. Поне е чисто Grinning

За магическите гъби, има ги навсякъде /Кауфланд, Била, малки магазинчета/, но аз лично поръчах от Алиекспрес, 100 бр. за 8 долара, което е отлична цена. Ако някой иска, ще пратя линк към търговеца на лично.

Общи условия

Активация на акаунт