Сглобяеми къщи 4

  • 111 568
  • 776
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 2 921
Има магнитни чистачки за прозорци - слагаш магнита от вътре и от вън и - двицош вътре, а чисти отвън. Много са удобни Simple Smile
Само за двоен стъклопакет са.На троен не хваща магнита.
mona,не само ,че изглежда чудесно,ами и темпото на работа е страхотно!

# 616
  • София
  • Мнения: 1 391
Благодаря ви, момичета, много сте мили!
Горе са неотваряеми витрините и Тони, признавам си, не бях се замисляла за миенето:flushed: (може би защото моят модел на мъжко съвършенство се занимава с тази дейност).
Първоначално, когато си обсъждахме какъв дом искаме, а това беше мноого отдавна, бяхме се спряли на едноетажна къща, обаче така се случи, че парцела, който в крайна сметка купихме е малък, а  има и други особености, които ни накараха да я направим така. Малко голяма дойде, но здраве да е:laughing:

# 617
  • София
  • Мнения: 8 574
Аааа, ти пък! Щом има кой да мие прозорците вместо теб, колко пък да е голяма къщата Grinning Супер изглежда наистина, ама я покажи и завършена скоро. Аз ще се оглеждам за нея ако/като минавам през ваше село Wink

# 618
  • Мнения: 1 726
Здравейте! Може ли координатите на този толкова търсен Цецо? Благодаря предварително Hug

# 619
  • София
  • Мнения: 1 391
Здравейте! Може ли координатите на този толкова търсен Цецо? Благодаря предварително Hug
Имаш ЛС, ама ще трябва да си изчакаш реда Grin

# 620
  • Мнения: 3
Здравейте, някой работил ли е с http://erfabuild.com/ и може ли да сподели мнение? Някой може ли да препоръча фирма, която работи в района на Пловдив?

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 09:57 от FBID1082793428

# 621
  • София
  • Мнения: 9 934
Каква реклама на Цецо...не е истина😁

# 622
  • София
  • Мнения: 8 574
Хахахха, да, ще кажеш, че е чудо невидяно Grinning Но като слушам, на фона на други изпълнители със сигурност не е по-зле. А поне на нас ни даде доста хубава цена като строихме.
Не мисля, че някъде съществува човек или фирма, които буквално да могат да отговорят на желанията на всеки. Но има такива, които се стараят и са работяги, а има и такива, които работят колкото да не се каже, че само събират парите. Едно е да строиш със зор и мъки, друго е поне донякъде да стигнеш по-лекичко и без да се налага да си всеки ден на обекта Simple Smile Иначе, кусури винаги има (то и аз имам, какво да очаквам от другите хора) Simple Smile

# 623
  • София
  • Мнения: 1 391
Днес без снимки, а с въпрос - някой от вас успял ли е да застрахова къщата?

Оставям си въпроса, но ще добавя и две снимки Grin
Имаме си вече дограма и все повече започвам да припознавам строежа като къща



Последна редакция: сб, 11 дек 2021, 19:27 от mona77

# 624
  • Мнения: 1 624
mona77, много хубава къща.

Относно твоя въпрос - нашата е застрахована от банката.
Не би трябвало да е проблем да я застраховате.

# 625
  • София
  • Мнения: 1 391
mona77, много хубава къща.

Относно твоя въпрос - нашата е застрахована от банката.
Не би трябвало да е проблем да я застраховате.
Благодаря ти, nellytan, проблемът е, че е с дървена конструкция и преди време, когато сме се интересували, никой застраховател не предлагаше застраховка на такива къщи.

# 626
  • Мнения: 1 624
Може би трябва да обиколиш застрахователите и да ги питаш дали предлагат застраховки за сглобяеми къщи.
Аз имам приятел, който предлага застраховки на много застрахователи, ще го питам ако го видя.

# 627
  • София
  • Мнения: 9 934
За подаване на заявления и т.н. за имот на двама собст-ка - може ли единият да работи без пълн-но?

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 2 921
А,вторият вписан ли е?
Нашият имот е закупен по време на брака ни от съпругът ми и въпреки,че данъчно всеки от нас има по 1/2(къща на акт 14,регистрирана данъчно) ,все още ,навсякъде ми искат пълномощно за заявления/актове по време на строеж.

# 629
  • София
  • Мнения: 8 574
Ние сме съсобственици (купихме малко преди да се бракуваме) и навсякъде ни искат и двамата. Май само в ЧЕЗ, откакто имаме партида и я писаха на мое име, мога да ходя и сама. Ама по навик и там ходим заедно Grinning
Досега си милех, че сме се прецакали и е трябвало първо да сключим брак, за да спестим малко занимавки; ама като чета Нелина, явно е все едно.

Общи условия

Активация на акаунт