Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 46

  • 30 820
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро, днес ставам отново на 20 😉 , та да ви почерпя






Инджи, 😘😘 да оздравяваш бързо.
Стреличке, 🤗 радвам се, че всичко се е наредило.
Иринитко, 😘😘 ММ е на подобна диета, за 7 дни е свалил 6 кг. Тежичко му е, а  на мен два пъти повече, защото мисля аз какво ще ям, пък за него друго, но в името на красУтата.
Мамексче, 🤗 издържах 😃 на пусти ябълки. А теб не те видях 🙁.
Целивам силно всички неспоменати 😘🤗😍 и желая прекрасен ден на всички.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 06:28 от vangobi

# 691
  • Мнения: 3 347

Добро утро Kissing Heart.
Вангоби жива и здрава да си,обичана и ценена,от всичко удовлетворена Flowers Sunflower!

# 692
  • София
  • Мнения: 2 008
Вангобче, прекрасен ден да имаш, чудна година с пътешествия, спокойствие и много любов!
Нощес се събудих в 3 и реших да чета та до 5, поне да не бях спала, мисля че по- добре щях да се чувствам Tired
Стрелички, радвам се, че всичко се е наредило Hug
Прекрасен ден bouquet

# 693
  • Мнения: 52
Vangobi, честит рожден ден🥳🥳🥳
Бъди живани здрава и щастлива с любимите хора😍
Колкото до злоядите дечица и не само, защото има и тинейджъри такива, мисля че не трябва да се насилват да ядат неща които не искат, защото в последствие съвсем няма да ги проядат тези неща с които са ги тъпкали зорна. Както се вижда всички това казват, карахаме да ям на сила еди си какво сега не го поглеждам. Според мен да си хапват каквото им харесва, поне аз не знам някой да не го е израснал. Резултата от храненето на сила ми се вижда по лош. Не искам да засегна никой, просто аз така мисля, а и от прочетеното до този извод стигам.
Аз днес съм. А плодове дано го избутам без грешки, хубав ден на всички, започвам с кафе☕

# 694
  • Мнения: 1 617
Бандичка, привет! Hug
Вангобче, здрава и щастлива бъди!  bouquet Нека ти е удовлетворено, за да я има чаровната ти усмивка!  Hug Много зареждащи емоции ти желая!  Hug bouquet
Стреличке, радвам се, че нещата при теб са както ги искаш Hug
Така. Аз от малка всичко обичам и ям. Та до днешни дни. Мисля, че не обичах само кюфтета и маслини (направо се чудя как е възможно), а сега ги зобам с кеф ("изчистих" този бъг   Wink ). Най обичах храната на стол и на лагер, щото там супичките бяха със застройка ..и манджите с всичко, каквото си трябва  Simple Smile А мама, милата, готвеше почти без подправки и по-софт...без спойка някак си Simple Smile За разлика от баба и от свеки. Сега мама мен пита кое как готвя и какво слагам  Grinning
Усмивки, бандичка!  Hug

# 695
  • Мнения: 28 448
Вангобчеее, честито слънчице! Бъди все такава луда усмивчица, добра душа и мила майчица! Незабравимо изкарване!

Еми, искрено ме разсмя  с манджите и бъга! Joy

# 696
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Вангобче, честит рожден ден. Все така млада, хубава, щастлива!🤗
И аз не бях особено ящна. Банички, картофки, палачинки /катми, кроасани ми бяха менюто и хляб със сирене и домати. Нищо от това, което сега ям, тогава не ядях. Нито пиле, нито пържоли, яхнии и никакви свински трибути. Бях много слаба. Постепенно открих красотата и вкуса на храната. Майка правеше един зелен фасул с конци пуловер да си оплетеш😁. Баба ми готвеше друг, от жълтия, тя ме научи да го ям. А леща проядох на 25 години, когато закъсахме с кола в Еленския Балкан и една бабичка ни нагости с леща в гърненце. Само по нейната рецепта готвя сега и много я обичам. Снощи готвих лещичка.
Скайче и аз мразя крем Малеби😂.

 

# 697
  • Мнения: 28 448

Скайче и аз мразя крем Малеби😂.
 
Крем малеби,  бисквитена торта с розово нишесте, грис халва, мляко с ориз, кюфтета с бял сос и супа със застройка и плуващи люспи от домати вътре са най противните яденета, които даваха в детската градина и които мразя до смърт и до ден днешен! Sick Sick

# 698
  • Мнения: 2 844
Честит Рожден Ден, мила Вангоби!Бъди здрава и щастлива, удовлетворена и търсеща!Мечтай и дерзай!Един неповторим празник ти пожелавам!Страхоооотна почерпка Heart Eyes

 
Джулс Heart не знаех , че има такъв неоангин, благодаря много Kissing Heart
Стреличка Kissing Heart много се радвам, че са се подредили нещата както искаш ти Hug и  сме със сходни маникюри.
Деска Kissing Heart страхотно кафенце, страхотна снимка - вече си в Хамерика , нормално е да искаш да не свършва пътуването.
И една красива снимка с пожелание за прекрасен ден Heart

# 699
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131

Скайче и аз мразя крем Малеби😂.
 
Крем малеби, домашна бисквитена торта с розово нишесте, грис халва, мляко с ориз и супа със застройка и плуващи люспи от домати вътре са най противните яденета, които даваха в детската градина и които мразя до смърт и до ден днешен! Sick Sick
Е и ММ е така+ фрикасето и супата с кожи😁

# 700
  • Мнения: 2 844
Стреличка ето и моят маникюр

# 701
  • Мнения: 5 719
Добро утро, дами и Курдов! 🤗

Вангобче, Честит рожден ден! Да си здрава, щастлива, обичана и ценена! 🍀🤗🎁🎂🍾🥂

Аз днес не пуснах Малчо на градина, направо ме е хванала параноя. Само някой да кихне и си дърпам детето сякаш е прокажен 😀 В магазини или места с повече хора не го водя, ММ казва , че не съм наред... може и така да е. Но не лежи той по болници, така че няма думата.

Сис 🤗 как сте вие, злоядото човече да не пристана?
Ако има болнички да оздравявят🍀
Аз отивам да готвя и да си изчистя кочинката.

ГУУУУШ 🤗🤗🤗

# 702
  • Мнения: 2 089
Драстии!
Вангобчето, ЧРД! Като отявлен Водолей да ти пожелая здраве, широки хоризонти, уют у дома и , разбира се, малко, но верни приятели Heart


Стреличко, браво на теб!  С Инджито показвате хубав нокът.
Инджи, това твой поглед ли е на нещата? Hug
За злоядството.... Любима тема Angry Мен ме гонеха до втори клас с лъжици с мед и масло, плашеха ме, беше някакъв ад. Та! Моето скромно мнение е, че родителите са виновни за това. Аз никога не накарах мое дете да изяде нещо насила. Всичко беше на периоди, които си отминаваха, идваха други. Сега са двуметрови мъже.

# 703
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Вангобче, да си жива и здрава! Flowers Hibiscus


Аз не бях злояда, даже щом на покойната ми мила баба манджурляците не ме отказаха от яденето, значи съм всеядна! Joy

# 704
  • Мнения: 2 082
Вангобчеее - ЧРД - да си жива и здрава и прекрасно изкарване на празника !

Инджи наистина са почти еднакви. Как е гърлото ?
Деско кога  се прибираш  ? Снимките са страхотни Heart Eyes
Хубав и ползотворен ден ! Аз се успах и трябва бързичко да изчезвам.Stuck Out Tongue Winking Eye   ЦелуФки Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт