След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 153
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 170

             Привет!  wavey

        Бетси, сутринта не писах, за да не повторя пост както каза Себи. Пък то и новини нямаше... Иначе моят работен ден започва след 10.00 ч. затова гледам да влизам в темата преди това. Организирана съм, да, като нямаш близки или роднини, на които да разчиташ дори за 5 минути, щеш не щеш така се получава. ooooh!

          С още един ден се доближаваме до великото събитие.  Hug Търпение, момичета, малко остана.

           

          Бурак е пуснал рекламата на CLEAR, значи скоро можем да очакваме и новият му рекламен клип за тях.  Thinking

         

                 Приятна вечер!  Hug

# 331
  • Мнения: 14 497


    МИМИ Heart Eyes, а аз излизам в 8ч и се прибирам  след 16ч LaughingДокато съм на работа е изключено да влизам в темата , но съм си издействала негласно , докато обядвам да си чета в темата и много рядко да пиша Laughing
      Ето защо те харесвам ,като моята голяма дъщеря си .Не спря да ходи на работа /само 3-и месеца майчинство/ никой не и помагаше да отгледа двете си дъщери с две години разлика ,но само вие си знаете колко ви струва.

       

    Лека нощ в очакване на утрешния ден Hug

# 332
  • Мнения: 170
Hands PrayHands PrayHands Pray
С лека нощ ви осигурявам "чист път" за утре .

# 333
  • Мнения: 14 497



                                        Добро утро Hug Heart Eyes Hug

             Бетси Hug, радвам се за чистия път Laughing bouquet де да имаше новини за да мина с удоволствие по него WinkЧакайки ги обаче можем да  погледнем изгрева с надежда.

               

              И днес с пролетно настроение чакаме  добра вест Praynig
             

    Много интересен и щастлив ден ви желая bouquet bouquet bouquet

# 334
  • Мнения: 3 170

           Добро утро!  smile3525

       Така както е тръгнало отиде Април.  Joy Joy Joy Това момченце изобщо не бърза.

           

          Този стайлинг на Буфчетата ми е любим.  Heart Eyes Журналистите тогава така бяха магнетично залепени за ФЕ, че не можеха да свалят очи от нея.  Hug Ами хубавото си е хубаво...

           А Бурак с тази визия за рекламата на модния бранд най ми харесва.  Hug

             

                  Хубав ден и отново сме в очакване!  Hug

# 335
  • Мнения: 170
Gift HeartFlowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverGift Heart
Здравейте , верни и тръпнещи в очакване чучулиги ! Дните си минават ... , а пък днешният ден е по-различен - Международен ден на театъра . Пътят продължава с очакването на Благата вест - мисля си , че тя май ще е АПРИЛСКА ! Когато - тогава ! Чакаме я молитвено Hands Pray и с обич:gift_heart:Two Hearts

# 336
  • Мнения: 14 497

  Здравейте bouquet bouquet bouquet

Бетси Heart Eyes, тръпнем и се радваме на чувствата и дълга връзка на нашите Буфчета /

    От "Чучулигата" до очакваното бебе.

          

    Сладката и закачлива Фе.Много го мисля това момиче Thinking Thinking Thinking

          

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 17:49 от sebilMM

# 337
  • Мнения: 3 170

           

           


          Нероденият бебчо е събрал над 100 хиляди последователи. А още в първия ден беше събрал 61 хиляди.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 338
  • Мнения: 14 497


    Добро утро Hug Heart Eyes Hug

  Започва още един ден на очакване и съзряване на момченцето ни. Praynig Praynig

 

               Може би така ръка за ръка ще влязат и за раждането, само че в обратна посока Laughing

         

               Надявам  се и усмивката на Бу да е толкова щастлива.


         

        Спокоен  ден bouquet

# 339
  • Мнения: 3 170

            Добро утро!  smile3525

         Сутрин в семейна обстановка...  Joy Joy Joy

         

         

       Продължават писанията за последователите на бебчето в Инстаграм.  Heart Eyes

           

        А докато чакаме все по-нетърпеливо, бъдещата леля става все по-красива.  Hug

             

         

                 Приятен ден от мен!  Hug

# 340
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, мили момичета!!!  :* Hug

Малко се позагубих, но на работа стана голем фал преди няколко месеца с компютрите и трябваше да вкарваме информацията от година назад отново (който не е правил архиви на външен носител така му се пада)  нямах време да се усмихна Sad
Но вече всичко е наред! Информацията е вкарана и архиви редовно се правят Grinning Grinning

Нашето красиво момиче и в 9 - ти месец бременно е блестящо. Радвам се, че не се покриха през тези месеци - значи не са суеверни Simple Smile  Много й отива бременността Heart . Пожелавам  й леко раждане Heart

А за Бурак какво да кажа - Бурак си е Бурак - магнетичен и неустоим Simple Smile :*
Мисля, че ще направи страхотен образ наесен, както винаги досега. Момчето ни е много сериозно Hug


Пожелавам ви приятен и усмихнат ден! :*

# 341
  • Мнения: 14 497
Hug Heart       Здравейте Hug

Мами Heart Оправдана си при такъв сериозен проблем ,  ние търпеливо чакаме събитието, а ти ни липсваше Hug

Права си ,че на Фе бременността и  отива  и снимката от днес го потвърждава Blush


               

    Чаоооооо  до по-късно.


             

# 342
  • Мнения: 170
Здравейте в късния следобед !:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers HibiscusДнес почти да  "снимкосам" темата , но пак фал Hands Thumbsdown Нищо , не се отказвам - ще успея Hands V Меракът ми е да сложа едни снимчици , на които нашите двамцата така изглеждат , че да зацелуваш монитора ... ФЕ е с прибраната коса , със завладяващо красивото лице на   интелектуалка !!! , а БУ я гледа с обич и с радост - и кой знае още как - сякаш ще я рисува .
Е наистина - казвам ви , че Фе е една от най - красивите бременни жени , които съм виждала:gift_heart:Two Hearts
Представям си я вече с излъчването на мадона - с нейното ангелче .
МИМИ , от снимките на Бурчун в Инстаграм - последните - ми се струва , че тя нещо рекламира . Кой знае - може и да си измислям . Много е слънчева - и тя , и дъщеричката ѝ . Живи и здрави да са !
СЕБИ , на снимката , която си "барнала", Фахриенце е ПРЕЛЕСТ !:praying_hands:Flowers Four Leaf CloverHands Pray

# 343
  • Мнения: 14 497
                  

                                                     

   Обаждам се само да ви кажа , че хващам Балкана  Wink Laughing за два три дни и може и да нямам връзка.
Бетси, МИМИ Heart Eyes,да не решите ,че съм се отказала да чакам.

    Тя Фе ще вземе да роди докато ме няма залепена всяка свободна минута за клавиатурата , ама няма да се разсърдя.Само да ражда по-скоро и всичко е наред аз съм лесна. Party Party Party

     Любима сцена от "Чучулигата"

                                

     И още нещо от преди 5 години.


                      


                   Лека и спокойна нощ Hug Hug Hug

# 344
  • Мнения: 3 170

               Добро петъчно утро, момичета!  smile3525

         Още я няма добрата новина за нас, ама сме в очакване...  Praynig Praynig Praynig

             

         Какво ли искат да ни кажат с тази снимка Буфчетата?  newsm78 Отново гатанки ни задават. Ама колкото и да се блъскам, нищо не ми идва на акъла.  Thinking Thinking Thinking Иначе ФЕ изглежда зашеметяващо за бременна в деветия месец.

         

        Може би и те се чудят за предстоящата дата на раждането на бебчо?  newsm78

               Още една поредна статия от днес, свързана с вчерашната фотка на Фахрие и пак за инстаграма на бебето.
             

            СЕБИ, приятно изкарване на уикенда в Балканаи много хубаво да си починеш.  Hug Аз днес съм на линия, но от утре заминавам десетина дни на ваканция с детето. получава се така, че по едно и също време няма да ни има, а ФЕ всеки момент ще роди.  Thinking Там където отивам нямам идея дали ще има Интернет и ако има изобщо какъв ще е.  newsm78 Ще разчитаме на Бетси или Мами ако ФЕ роди да ни уведомят в темата.  Hug

             Приятен ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт