Юлчета 2018- тема 3

  • 78 305
  • 734
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Анби, голям е сладурко !
Дано се коригира зрението по-скоро Simple Smile

# 616
  • Мнения: 243
Здравейте! Аз съм от августовските мами, но ви чета и вашата темичка, много ми е полезно да знам какво предстои Simple Smile видях, че няколко мами са сменили леглото от такова прилепено до тяхното легло на дървено стандартно легло. Моя малчо също спи в малко легълце прилепено до моето. Наскоро един следобед реших да го сложа в големото, като беше заспал в ръцете ми, събуди се след 15 Мин, невероятно ококорен, че е в това легло. Опитах се да го погаля и да го накарам да продължи да спирам, но нямаше шанс. Въпроса ми е имала ли е някоя от мамите проблем със смяната от едното в др легло, а щото а мисля, че ще имам и ка е процедирала?
Извинявам се за дългия пост Simple Smile
Четох преди време, че е хубаво детето да свиква постепенно с новото място за сън, защото това му е все едно сигурното обежище и е много важно как го възприема. Също мисля, че е добре да няма играчки в леглото където спи, за да знае ,че там само се спи, а не се играе. Малкия спи при нас с такова прилепнало легълце за спалнята, но само вечер. През деня още от бебе го слагах в детската в кошарата му и дори не седях при него, за да свиква сам да си заспива. И до сега е така, не ме търси самичък си се приспива, пускам му само една песничка или мелодията от въртележката  и заспива. Мисля другия месец и вечер да го слагам да спи в детската, защото това легълце без друго вече му омаля малко, а и престанаха нощните хранения и няма голям смисъл да остава в спалнята ни.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 630
Еееей ,че много сте изписали. Че и един бонбон за късмет на групичката хихи Simple Smile
Блазе Ви за бебоци ,които спинкат сами. Ние сме скачени,хем от как се роди все го оставям в неговата кошарка,успех нулев. Пробвах наскоро това да го оставям да поплаче или " контролираното" плачкане,ами моите нерви не издържат повече от 10 мин. Явно си е такова, гушаво детете. Все да е в мен или до мен. С мм си обещахме от лятото да го учим,хихи,пък ще видим.
Иначе с всеки изминал ден все по- лесно се изправя на крака,по 50 пъти на ден сигурно, заема и поза за активно пълзене,но като придвижи ръка или крак и се пльосва по корем. Още не бърбори,по- скоро пищи. Само ма-ма-ма и до там. Лек ден на всички.

# 618
  • Мнения: 85
        Здравейте и от насмога да се похваля Марти вече няма темп. Във вторник сме на контролен преглед.
         Еvropa_varna вие на колко бяхте
Нашия щурчо още само вика Ааааааа Ггггггг и нищо. По цял ден го приказвам но напротив.

# 619
# 620
# 621
  • Мнения: 595
Пу-пу! Да са ви здравички,весели и палави! Моя сравнително малко косичка има, и без вежди беше и се чудех кога ще се появят в началото Grinning
 Утре най-накрая отиваме на консултация да го видя как расте и за ваксина.Ще разказвам

Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 19:29 от Lolipopy™️🍭

# 622
  • Варна
  • Мнения: 630
Сами е на 7 месеца и 1 седмица Simple Smile подранила с 3 дни юлче Simple Smile  . Имам приятелка с бебче 1 седмица по - голямо от Сами,и определено се развиват по различен начин. Другото бебче ни води с 2 кг, и 5 см, и 4 зъба. То още не може да седи стабилно и почти не се върти. При нас в пълна сила важи :" луд умора няма" хих

# 623
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Варненски мами трябва да си направим сбирка Wink

# 624
  • Мнения: 85
Сега му е момента да се видите на морето го дадоха толкова хубаво, слънчице, море ,пясък.......ехеее с нетърпение чакам да дойде лятото.
       Марти се роди в първите дни на 9 месец на 17.07 а термина ми беше за 13.08   ..... да ли при него трябва да станат по бавно нещата. Водеха го недоносен въпреки че се роди 3600 кг.
          Иска да е изправен /седнал но се клатушка като пате.
Вече вирусчето му отмина и във вторник ще отидем да направим кръвните и орината.
       Лека вечер и ви пожелавам слънчева седмица и нови постижения. Ние заради антибиотика се върнахме в изходна позиция със захранването. Щом види лъжицата и езика застава като топка отпред и не пуска нищо.

# 625
  • Мнения: 3 439
Айде и в София сбирка в някой парк на пи бира Simple Smile Жадувам за деца на възрастта на моето. А и социалният контакт за мен би бил безценен.

# 626
  • Мнения: 85
Добро утро на всички. Рано ли е, да но мама сутринта води кака на градина......иронизира се сама.
       Аз също съм съгласна да се видим и завържем приятелство. Аз съм от квартал Люлин и съм отворена за разходки. Стига времето да го позволява.
         Чудя се по повод на предния си пост понеже МАРТИ  спря да яде пюрета от както е на антибиотик да ли ако аз му направя домашно няма да го  излъжа. И от какво да бъде имам тиква картов и морков.......може и кърма да сложа.
        Може ли да споделите някоя бърза рецепта ....извинете ако вече сте ги писали по назад в темата.

# 627
  • Мнения: 231
Добро утро и от нас!
Бебочка вече започна да пълзи, вчера за пръв път успя да синхронизира ръцете и краката и да се придвижва сравнително добре Grinning
Имам малък проблем - много често, сутрин намирам млката леко мокра - вечер си ляга към 20:00 ч и суттин към 06:00-07:00 ч се буди и й сменям памперса. В момента сме на 4ка Pampers, но явно не успява да поеме количеството. Вие вечер сменяте ли пелени и какви ползвате в момента?
Забравих да спомена, че мъника е около 7,5 - 8 кг, даже тези пелени се водят за от 9 кг, но ги почнахме, защото 3ката пък въобще никаква работа не ни вършеше вече.
Хубав ден и слънчева седмица на всички Simple Smile

# 628
  • Мнения: 85
   Здравей, Марти само си седи по корем но не иска да тръгне нито на пред нито на зад. Вечер на време към 1.4 и после към 5.00 само кърма за 10 минути най много и веднага заспива . Пампе рс не сменям и по добре защото после няма никакво закриване.  Той е около 9 кг и още 4ката ни върши работа. Да за сега няма изпускане.
         

# 629
  • Мнения: 55
Тази сутрин за първи път и моето бебче беше мокро. Ние сме с 4- ка и е 9 кг. В 19.30 - 20.00ч. го слагам и не го будя за смяна до 06.00 - 06.30ч. Досега не беше пропускал и всичко беше наред. С " Pampers" е.

Общи условия

Активация на акаунт