Мога ли вече да давам Девин розов етикет без да преварявам?

  • 1 539
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 416
И аз давах Девин, розовият етикет, но нали ги разобличиха, че няма такова нещо като минерална вода за бебета и че те сами са си позволили таза волност да пишат, че е подходяща за бебета.

С две думи - всичко излезе рекламен трик. Поне това си спомням от новините.

# 16
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че може  Hug

Можело е мноооого отдавна   Grinning

Бебешките води са си за първа и директна консумация, изобщо няма проблем. Никога нищо не съм преварявала, отварям шишето и сипвам  Simple Smile

# 17
От 3 месеца от време на време и давам,много я обича Simple Smile

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
от 6 м давах изворната на девин.сега й давам трапезна вода.

# 19
  • Мнения: 5 391
И аз давам от 4о-я ден непреварена вода Peace

# 20
  • Мнения: 5 026
Аз по принцип давам само преварена,но като бяхме на почивка нямаше как да преварявам и давах Девин.

# 21
  • Мнения: 6 164
Аз съм давала понякога непреварена, като нямам време да преваря, ако пищи за млякото, но не се осмелих да продължа така, защото сме още малки. Но като гледам, че някои само до 40-я са преварявали, се чудя дали не се прецаквам Laughing... Ама не ми пречи, имам си ел. кана и за 4 минути завират 2л. Ама на 1 годинка вече си е голям човек бе! Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Никога не съм я преварявала/Девин розова/- давам му я от както стана на 4 месеца.Дотогава преварявах чешмяна и все се чудех защо не ще да пие чиста вода- а тя с един ужасен метален вкус Sick
Сега дори и Горнобанска и Княжевска пие вече-наливаме си я като си ходим на вилата Hug

# 23
Розовия Девин- изворна вода е много хубава, за сега я преваряваме, но мисля докато навършим 2 месеца.
 Онзи ден купих 1 шише 5л. Thorn Spring или Трънска банкя, на която също пишеше, че е подходяща за кърмачета, но като я преварих се ужасих, стана на гплеми бели парцали, значи ужасно варовита.
 Не купувайте никога такава вода, а само Девин, защото и при преваряване няма грам варовик.

# 24
  • Мнения: 2 897
Откакто Боби стана на шест месеца не преварявам водата-Девин с розовия етикет Simple Smile

# 25
  • Мнения: 308
от нашия лекар знам че минерална та вода не се преварява защото става вредна - преварява се само чешмяна вода. водите с розов етикет са специално предназначени за деца с по-малко съдържание на микро , химични елементи и соли за да щади детските бъбреци е не се преваряват.

# 26
  • Мнения: 520
Аз давам изворна вода,непреварена, от 5 месец Peace
И аз така  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 663
по съвет на педито, още от раждането ползваме такава вода (мога да кажа, че колики почти нямахме-незная дали е от водата, но по принцип нямаме никакви проблеми със стомахчето на беба) Hug

Общи условия

Активация на акаунт