Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 29

  • 66 588
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 773
Здравейте, момичета!
Много сте писали от снощи до сега - едва ви изчетох ☺ Страхотни постове, както винаги 😗
Някоя от вас има ли инфо дали Демет е пушач. Любопитно ми стана тъй като на една от снимките, които сте качили, като че държи филтри и кутия за ел. цигара ? 🤔

Взех, че успях и да го оградя 😂

# 46
  • Мнения: 305
Здравейте, момичета!
Много сте писали от снощи до сега - едва ви изчетох ☺ Страхотни постове, както винаги 😗
Някоя от вас има ли инфо дали Демет е пушач. Любопитно ми стана тъй като на една от снимките, които сте качили, като че държи филтри и кутия за ел. цигара ? 🤔

Взех, че успях и да го оградя 😂

Еве,май е пушач,вече на няколко видеа където седи на бюро или маса до нея има бяла Iqos + кутийка с филтърчета.Прави ми впечатление защото съм пушач.

# 47
  • Мнения: 670
Тая истерия започна да се превръща в досада. Имаше ли Гюро глава или нямаше. Сутринта обещах на Мария да напиша някой фенски глупости относно Джан и Демет. Едната е, че на паркинга, когато Джан чака Демет са снимали от сектори D и C. Ето екипът подсказват, че Демет и Джан са заедно. Друга е, че двамата след като са влезнали заедно по стълбите на Пеперудите то те да дошли заедно, което означава, че са двойка. Това, че Джан не е поканил Елиф на наградите както я покани на премиерата означава, че те са се разделили защото Джан и Демет имат връзка. Сценаристите постоянно пишели сцените така, че да отговарят на реални събития от общият живот на двамата. Сцената в която Джан обеснява във фирмата, че новината за връзка е лъжа, при положение, че са заедно със Санем е всъщност реална ситуация от живота им - лъжат всички, че не са заедно, а всъщност имат тайна връзка. И още такива глупости. Толкова си вярват в това, което говорят, че влизат дори в конфликт с всеки, който не мисли като тях.

# 48
  • Мнения: 11 994
Съвсем скоро очаквайте инфо, че Демет е бременна от Джан Яман, но го крие и до края на зимата може и да роди тайно...без да разбере самата тя за тези си състояния...позната история...то и аз си съчинявам разни истории, но чак до фенските изцепки не ми стига акъла...

Иве, да ти е здраво детето! То черпака е важен атрибут, става за превъзпитание на непослушен мъж, да си сипеш нещо....

# 49
  • Мнения: 8 098
Slawe, Hugтози филм сме го гледали като отделен, много дълъг  сериал, та трудно се връзваме.Stuck Out Tongue Winking Eye 




# 50
  • Мнения: 14 502

     Добър  вечер Птички Hug
Ейдин Heart Eyes Hug Hug  както винаги издържано, като дизайн и информация  гдезденце.
Благодаря ти  smile3525 newsm51 smile3525
 Не е предколедна  ....ще има още, защото за всяка серия - тема горе- долу Grinning Heart Eyes

  И как не .Така се разиграха и стиковаха  ГГ -ни герои , че спирка нямат .  smile3508 smile3508 smile3508

            

            

     Злате Heart Eyes
      Алекс Heart Eyes

            Спокойна вечер Hug

  Приятно изписване на темата.

# 51
  • Мнения: 11 994
Алекс, не знам другите до колко са го гледали този филм Mr. Green. на мен сценария ми е познат, може и списващите го да са едни и същи и нямайки интелекта на Мерич, да се повтарят като мелодия на латерна.

# 52
  • Мнения: 305
Съвсем скоро очаквайте инфо, че Демет е бременна от Джан Яман, но го крие и до края на зимата може и да роди тайно...без да разбере самата тя за тези си състояния...позната история...то и аз си съчинявам разни истории, но чак до фенските изцепки не ми стига акъла...

Иве, да ти е здраво детето! То черпака е важен атрибут, става за превъзпитание на непослушен мъж, да си сипеш нещо....

Славенка😘,пак позна сценария,да пуснеш тото!!!Специално за теб снимка от "сета днес"😂😂😂😂

# 53
  • Мнения: 972
Тая истерия започна да се превръща в досада. Имаше ли Гюро глава или нямаше. Сутринта обещах на Мария да напиша някой фенски глупости относно Джан и Демет. Едната е, че на паркинга, когато Джан чака Демет са снимали от сектори D и C. Ето екипът подсказват, че Демет и Джан са заедно. Друга е, че двамата след като са влезнали заедно по стълбите на Пеперудите то те да дошли заедно, което означава, че са двойка. Това, че Джан не е поканил Елиф на наградите както я покани на премиерата означава, че те са се разделили защото Джан и Демет имат връзка. Сценаристите постоянно пишели сцените така, че да отговарят на реални събития от общият живот на двамата. Сцената в която Джан обеснява във фирмата, че новината за връзка е лъжа, при положение, че са заедно със Санем е всъщност реална ситуация от живота им - лъжат всички, че не са заедно, а всъщност имат тайна връзка. И още такива глупости. Толкова си вярват в това, което говорят, че влизат дори в конфликт с всеки, който не мисли като тях.
Joy Joy Joy
Annika благодаря, че оформи фенските истерии. Още от ЛН им се чудя какво въображение трябва да имаш, да си измисляш такива неща. Имам усещането, че някои фенове  само за това живеят и това правят. Теория на конспирацията пасти да яде 😂😂😂
Привет момичета 🤗🤗🤗 Едва сега успях да погледна темата. Понеделник винаги ми е най натоварен на работа.
Много ме разтоварвате 😘😘

# 54
  • Мнения: 11 994
Иве hahaha, вай бе Shocked това от кой сезон на Фтичките е, 309 Mr. Green

# 55
  • Мнения: 972
https://twitter.com/i/status/1074679033843965953
Набързо да споделя нещо
Много ми хареса

# 56
  • Мнения: 8 098
Алекс, не знам другите до колко са го гледали този филм Mr. Green. на мен сценария ми е познат, може и списващите го да са едни и същи и нямайки интелекта на Мерич, да се повтарят като мелодия на латерна.


Славе, Hug както пише Аника тези май чакат нещо от личния живот на ГГ да изсмучат...Joy
Вървят след събитията, вместо да ги пишат!:anguished:

Sebi, Flowers Rose появяваш се , мяташ някоя готина снимка на ГГ и изчезваш...Wink



Marya
, Hug има го и в You tube



https://youtu.be/icRI56ZVizU

# 57
  • София
  • Мнения: 971
Тая истерия започна да се превръща в досада. Имаше ли Гюро глава или нямаше. Сутринта обещах на Мария да напиша някой фенски глупости относно Джан и Демет. Едната е, че на паркинга, когато Джан чака Демет са снимали от сектори D и C. Ето екипът подсказват, че Демет и Джан са заедно. Друга е, че двамата след като са влезнали заедно по стълбите на Пеперудите то те да дошли заедно, което означава, че са двойка. Това, че Джан не е поканил Елиф на наградите както я покани на премиерата означава, че те са се разделили защото Джан и Демет имат връзка. Сценаристите постоянно пишели сцените така, че да отговарят на реални събития от общият живот на двамата. Сцената в която Джан обеснява във фирмата, че новината за връзка е лъжа, при положение, че са заедно със Санем е всъщност реална ситуация от живота им - лъжат всички, че не са заедно, а всъщност имат тайна връзка. И още такива глупости. Толкова си вярват в това, което говорят, че влизат дори в конфликт с всеки, който не мисли като тях.

Но това с паркинга си е пълна простотия, вярно си е. Кой ли болен мозък е изпаднал чак до там...
Ако екипа толкова искаше да подсказва, можеха просто една снимка да им направят как се гушкат зад кадър и готово. Чак такива конспирации...

Аз гледах пристигането на Пеперудите и наистина изглеждаше така, сякаш дойдоха заедно. Но гледах доста разсеяно, може просто единия да е бил наоколо и да е влязъл в кадър като е пристигнал другия ... чак толкова внимателно не съм ги наблюдавала. Какво означава това, те си знаят само.

Аз лично съм си обещала, че каквото и да ми се набива на очи от снимки и клипчета, няма да си тормозя ума с догадки, докато те сами не решат да споделят с нас. Така или иначе, докато не го направят официално, догадките ще си останат само догадки...

# 58
  • Мнения: 8 098
Нещо много красиво от благодарните фенове!:heart_eyes:





https://twitter.com/can07230905/status/1074709269335998469

# 59
  • Мнения: 305
Иве hahaha, вай бе Shocked това от кой сезон на Фтичките е, 309 Mr. Green
Ааааа,Славенче,много удължи процеса😂😂😂😂
"Албатросите са колониални птици, гнездящи най-често на отдалечени острови, като няколко двойки правят своите гнезда заедно. Брачните двойки се оформят след дълго ухажване чрез „ритуални танци“ и остават свързани до края на живота си. Сезонът за размножаване може да отнеме около година, като всеки път снасят само по едно яйце. Двамата родители се редуват да се грижат за яйцето и за малкото новоизлюпено, като носят храна от хиляди километри разстояние."
В тази връзка нашите още са на ниво "ритуални танци",а сцената е от около средата на сезон 3 когато ще "мътят".С две думи напредват със снимките😂😂😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт