Боя за коса - Blond44 - Клуб на блондинките

  • 64 716
  • 823
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 974
За пастелните цветове- Пише, че се нанасят директно, без окислител. И че цветът избледнява равномерно. Т.е са си като боя, но полу перманентна.

# 781
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Ами аз си взимам 10.22+ което се води виолетово платинено русо..  Първия път сложих на 60 мл. боя 90мл оксидант, а втория път сложих 3/4(около 50 мл.) и добавих около 90 мл оксидант, цветът стана по светъл и по  ми хареса..

# 782
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Щом ти е харесал така цвета...ами така си я прави и за напред или искаш още по-светло? С какъв процент оксидант я правиш?

# 783
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Да хареса ми, иначе слагам 9%,аз горе долу направих такъв опит но с по малко количество. И за това сега исках да ви попитам да може и дали изобщо ще стане нещо, защото прочетох че на 60мл. Боя се слага 90мл. Оксидант

# 784
  • Мнения: 1 600
Момичета,още един въпрос за следващото ми боядисване..какъв коректор (цвят) да си купя за неутрализиране на червения ми пигмент? Все ми става напоследък медено-оранжев коренът. Графит, син или виолетов? Пак за Лорвен става дума.. 1021 е номерът   И това 00, за което пише,че подсилва изсветляването да го купя ли,някой ползвал ли го е,добавя се просто към боята ли?

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 20:26 от Christina-89777

# 785
  • Мнения: 992
АЗ ползвам на алфапарф такъв продукт,който подсилва изсветляването и съм доволна. Вече ще стане година откакто съм с него.Добавя се към боята, но не знам какво количество защото не се боядисвам сама.

# 786
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Лорвен 1021 е доволно силна боя с 40ка двоен оксидант изсветлява перфектно. Даже с 30ка става прилично. Аз слагам син коректор около 1см.,но не техен имам тоя на jungle fever.. По принцип рижав корен означава не добре изсветлен, слаба, боя, слаб или недостатъпен оксидант.

# 787
  • Мнения: 2 352
Или луда (като мен) която е тръгнала да се потъмнява и за пореден път решава че не се възприема с по тъмна коса и бърза да изсветли 😂😂😂😂, за което след седмица пак се боядисвам

# 788
  • Мнения: 1 600
Двойна доза имаш предвид 2 шишета цели оксидант 40 към 1 бр боя,нали? Ох,трети път не ми се разкарва до магазина им,а и са изключителни некомпетентни там..взех добавка 00,00, която я дават за допълнително изсветляване,плюс тераплекс за защита,дано се получи добре,пък следващия път ще пробвам и двойния оксидант Hug

# 789
  • Варна
  • Мнения: 7 702
1021 по дефаут си върви с две шишета 40-ка оксидант. Трябва да са мега малоумни ако не са ти го дали. Слагай плекса и мажи смело.
 brummmm акма си голямо шило  Laughing Hug. Всяка есен те гонят тия дяволи. Блондинството ни е до живот приеми го  Joy Joy Joy.
 Аз поръчах прехвалената OWAU  Laughing. Утре ще се клепам да видим  newsm78.

# 790
  • Мнения: 2 352
Хахахаххах, ама и тука ме разбрахте, не можах да се прикрия, значи 😂😂😂😂😂😂

# 791
  • Мнения: 1 600
Не ми го дадоха,само едно шише оксидант и една боя.. значи пак ще ходя до магазина им. Следобедът се намазах с розовата им пастелна боя,но не стана това, което очаквах и исках,получи се съвсем лек топъл оттенък,на снимки дори и не личи,но ще покажа. Някой ако има идея как се постига по-ясно изразено розово,да сподели Hug      

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 18:14 от Christina-89777

# 792
  • Мнения: 2 352
Аз като се правех розово русо смесвах розова 8 мица с розова 9 ка. На Алфапарф имат.

# 793
  • Мнения: X
Следобедът се намазах с розовата им пастелна боя,но не стана това, което очаквах и исках,получи се съвсем лек топъл оттенък,на снимки дори и не личи,но ще покажа.
Как се намаза (с или без оксидант)?

# 794
  • Мнения: 1 600
ето така по описание. Ще видя и на дневна светлина утре как ще е. Чудя се само мога ли веднъж в месеца примерно да се мажа или много ще изтощи косата? Уж пише,че заздравява,подхранва,но все пак си има оксидант

Общи условия

Активация на акаунт